Year-by-Year Women's Basketball Rosters

Year-by-Year Women's Basketball Rosters

1970-71 Roster - By Name

L
T                               PY
R No Name                  Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
--------------------------------------------------------------------------------
* 20 Melanie Blajian                 
* 14 Terry Brown                     
* 15 Kathy Butler                    
* 21 Linda Crutchfield     Fr        
* 11 Barbara Eatmon                  
*  3 Bunny Evans                     
* 22 Kay Evans                       
*    Laura Gibbons                   
* 23 Joan Gray                       
* 10 Pam Hughes                      
*  4 Virginia Mayo                   
* 12 Whitey McQuillen                
*  2 Jan Middleton                   
* 13 Monica Wright                   

1971-72 Roster - By Name

L
T                            PY
R Name                  Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------
* Joanne Abraham                  
* Debbie Allen                    
* Terry Brown                *    
* Emma Colquitt                   
* Linda Crutchfield     So   *    
* Joan Gray                  *    
* Candi Houston                   
* Charlene Law                    
* Jan Middleton              *    
* Ann Owens                       
* Chiquita Sanford                
* Pat Sargeant          Fr        Saint Petersburg (Northeast)
* Sue Seaman                      
* Vicki Sparling                  
* Diana Wright                    
* Monica Wright              *    

1972-73 Roster - By Name

L
T                            PY
R Name                  Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------
* Debbie Allen               *    
* Marion Bebee                    
* Debbie Belcher                  
* Bonnie Bohall                   
  Susan Brand                     
  Susan Brown           Fr        Titusville (Astronaut)
* Terry Brown                **   
* Emma Colquitt              *    
* Linda Crutchfield     Jr   **   
* Vicki Davis                     
* Marlene Graham                  
  Brenda Mooney                   
  Bobbie Parr           Fr        Atlanta, GA
* Liz White                       

1973-74 Roster - By Name

L
T                            PY
R Name                  Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------
* Debbie Allen               **   
* Jan Bailey                      
* Cindy Boehmer                   
* Susan Brown           So        Titusville (Astronaut)
* Terry Brown                ***  
* Mary Anne Cannon                
* Emma Colquitt              **   
* Linda Crutchfield     Sr   ***  
* Vicki Davis                *    
* Marlene Graham             *    
* Pam Griffin           Fr        Fort Lauderdale (Chaminade)
* Barb Koontz                     
* Yvette McKinney                 Miami
* Bobbie Parr           So        Atlanta, GA
* JoAnne Sharpe         So        Miami
* Liz White                  *    

1974-75 Roster - By Name

L
T                            PY
R Name                  Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------
* Jan Bailey                 *    
  Judy Battles                    
  Cindy Boehmer              *    
* Susan Brown           Jr   *    Titusville (Astronaut)
* Mary Anne Cannon           *    
* Emma Colquitt              ***  
  Carolyn Doctor        Jr        Miami (Jackson)
  Clara Gonzalez                  
* Marlene Graham             **   
* Peggy Harstvedt       Fr        Fort Walton Beach (Choctaw)
* Fran Kocsis           Fr        Kalamazoo, MI
* Barb Koontz                *    
* Vennie Lilly                    
* Yvette McKinney            *    Miami
  Sandy Moultry                   
* Bobbie Parr           Jr   *    Atlanta, GA
  Gayle Preston                   
  Jodie Shaw                      

1975-76 Roster - By Name

L
T                            PY
R Name                  Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------
* Jan Bailey                 **   
  Judy Battles                    
  Cindy Boehmer              *    
* Chris Brokas          Fr        Keystone Heights
  Susan Brown           Sr   **   Titusville (Astronaut)
  Mary Anne Cannon           **   
* Linda DeJong                    
  Clara Gonzalez                  
  Marlene Graham             ***  
* Peggy Harstvedt       So   *    Fort Walton Beach (Choctaw)
* Mary Herlihy                    
* Sherry Johnson                  
* Susan Johnson                   
  Fran Kocsis           So   *    Kalamazoo, MI
* Barb Koontz                **   
* Bobbie Parr           Sr   **   Atlanta, GA
  Patty Pink            Fr        Kirksville, MO (Kirksville)
  Gayle Preston                   
* Shirley Silsby        Fr        Miami
* Cheryl Weigand        Fr        Bayport, NY

1976-77 Roster - By Name

L
T                            PY
R Name                  Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------
* Vicki Alexander                 
* Judy Battles                    
* Chris Brokas          So   *    Keystone Heights
* Ann Collins           Fr        Atlanta, GA
* Tiza Drew                       
  Denise Eilbacher      Fr        Winter Park
* Clara Gonzalez                  
  Peggy Harstvedt       Jr   **   Fort Walton Beach (Choctaw)
* Stacy Macon                     
* Val Nelson                      
* Patty Pink            So        Kirksville, MO (Kirksville)
* Kim Richardson        Fr        Dalton, GA
* Cherry Rivers         Fr        Miami
* Shirley Silsby        So   *    Miami
* Debbie Tippins                  
* Cheryl Weigand        So   *    Bayport, NY

1977-78 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 34 Jackie Arnold         F       5-7   Fr        Milledgeville, GA
* 42 Karen Barrineau       C       5-11  Fr        Whigham, GA
* 44 Chris Brokas          F       5-11  Jr   **   Keystone Heights
     Lisa Cathey           C       5-8   Jr        Tampa
* 41 Ann Collins           C       6-0   So   *    Atlanta, GA
* 22 Melissa David         F       5-7   Fr        Alpharetta, GA
* 12 Denise Eilbacher      G       5-3   So        Winter Park
* 13 Becky Gailey          G       5-2   Fr        Miami
* 14 Rose Harper           F       5-8   Fr        Milledgeville, GA (Baldwin)
* 45 Peggy Harstvedt       C       6-0   Jr-R **   Fort Walton Beach (Choctaw)
* 25 Brauna Hartzell       C       5-10  Fr        Clinton, MD
     Rita Ivy              C       5-9   Fr        Miami
     Patty McLaughlin      G       5-4   Fr        Miami
* 31 Kim Richardson        F       5-10  So   *    Dalton, GA
* 32 Cherry Rivers         C       5-8   So   *    Miami
* 24 Sandra Ruffo          F       5-7   Fr        Statesboro, GA
* 23 Shirley Silsby        G       5-2   Jr   **   Miami
* 21 Terri Thomas          F       5-8   Fr        Nixa, MO
* 15 Cheryl Weigand        F       5-7   Jr   **   Bayport, NY
     Diane Wright          G       5-2   Fr        Miami

1978-79 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 34 Jackie Arnold         F       5-7   So   *    Milledgeville, GA
* 22 Karen Barrineau       C       5-10  So   *    Whigham, GA
     Diane Blaydes                                 
* 10 C.B. Edwards          G       5-4   Fr        Orlando
* 43 Cindy Frank                                   
* 20 Scooby Golden         F       5-9   Fr        Tampa (Robinson)
* 40 Linda Gray            G       5-8   Fr        Pensacola (Washington)
* 11 Gina Harden           G       5-3   So        Brandon
* 14 Rose Harper           F       5-9   So   *    Milledgeville, GA (Baldwin)
* 44 Martha Lappe          F       5-9   Fr        Towson, MD
* 35 Laine Lasseter        C       6-0   Fr        Macon, GA (Stratford Academy)
     Kris Podulka          G       5-7   Fr        Montrose, MI
* 33 Cherry Rivers         C       5-8   Jr   **   Miami
* 35 Kathy Roberts         G       5-7   Fr        Pensacola
* 45 Meg Schuler           C       6-0   Fr        Avon Park
* 25 Darlene Shannon       G       5-7   Fr        Thomasville, GA
* 12 Teresa Tinsley        G       5-6   Fr        Orlando (Lake Brantley)
* 15 Cheryl Weigand        F       5-7   Sr   ***  Bayport, NY

1979-80 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 43 Diane Blaydes                                 
  25 Scooby Golden         G       5-8   So   *    Tampa (Robinson)
* 20 Linda Gray            G       5-8   So   *    Pensacola (Washington)
* 15 Gina Harden           G       5-3   Jr   *    Brandon
* 14 Rose Harper           F       5-9   Jr   **   Milledgeville, GA (Baldwin)
     Martha Lappe          F       5-9   So   *    Towson, MD
* 40 June Lasseter                                 Macon, GA (First Presbyterian Day School)
* 35 Laine Lasseter        C       6-0   So   *    Macon, GA (Stratford Academy)
     Lynn Marnie           G       5-7   Fr        Clearwater (Clearwater/Santa Fe CC)
* 22 Lynn Dee McDonald     F       5-8   Fr        Calhoun, GA (Calhoun)
* 11 Kris Podulka          G       5-7   So        Montrose, MI
* 33 Cherry Rivers         F       5-8   Sr   ***  Miami
* 45 Meg Schuler           C       6-0   So   *    Avon Park
     Darlene Shannon       G       5-7   So   *    Thomasville, GA
* 25 Dawn Shields                                  
* 44 Glenda Stokes         C       6-0   Fr        Eatonton, GA (Putnam County)
* 10 Susie Thrapp          G       5-5   Fr        Kendallville, IN (East Noble)
* 12 Teresa Tinsley        G       5-6   So   *    Orlando (Lake Brantley)

1980-81 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 25 Jill Baker            G       5-8   Fr        Lake Worth (Lake Worth)
* 45 Ruthann Burgun        F       5-10  Sr        Jeannette, PA (Jeannette/Old Dominion/South Carolina)
* 40 Lisa Foglio           G       5-9   So        Ocean City, NJ (Ocean City/Mercer)
* 43 Sue Galkantas         F       6-0   Fr        Oak Forest, IL (Oak Forest)
  15 Scooby Golden         G       5-8   So-R *    Tampa (Robinson)
* 20 Linda Gray            G       5-8   Jr   **   Pensacola (Washington)
* 14 Rose Harper           F       5-9   Sr   ***  Milledgeville, GA (Baldwin)
* 35 Laine Lasseter        C       6-0   Jr   **   Macon, GA (Stratford Academy)
* 11 Lynn Marnie           G       5-7   So        Clearwater (Clearwater/Santa Fe CC)
* 22 Lynn Dee McDonald     F       5-8   So   *    Calhoun, GA (Calhoun)
* 11 Sunnie O'Neal         G       5-6   So        Valdosta, GA (Lowndes County/Valdosta State)
* 33 LeeVayne Oliver       F       5-10  Fr        Orlando (Evans)
* 24 Kris Podulka          G       5-7   Jr   *    Montrose, MI
* 31 Debbie Putzi          F       5-10  Fr        Crete, IL
* 44 Glenda Stokes         C       6-0   So   *    Eatonton, GA (Putnam County)
  10 Susie Thrapp          G       5-5   So   *    Kendallville, IN (East Noble)
  12 Teresa Tinsley        G       5-6   Jr   **   Orlando (Lake Brantley)

1981-82 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 14 Jill Baker            G       5-8   So   *    Lake Worth (Lake Worth)
* 10 Joye Burroughs        G       5-8   Fr        South Bay (Glades Central)
* 44 Meg Fahey             G       5-9   Jr        Longwood (Lake Brantley/Central Florida)
* 40 Lisa Foglio           G       5-8   Jr   *    Ocean City, NJ (Ocean City/Mercer)
* 50 Nancy Galkantas       C       6-1   Jr        Oak Forest, IL (Oak Forest/Denver)
* 43 Sue Galkantas         F       6-0   So   *    Oak Forest, IL (Oak Forest)
* 31 Linda Gray            G       5-8   Sr   ***  Pensacola (Washington)
* 35 Laine Lasseter        F       6-0   Sr   ***  Macon, GA (Stratford Academy)
* 45 Lynn Marnie           G       5-7   Jr   *    Clearwater (Clearwater/Santa Fe CC)
* 11 Sunnie O'Neal         G       5-6   Jr   *    Valdosta, GA (Lowndes County/Valdosta State)
* 33 LeeVayne Oliver       F       5-10  So   *    Orlando (Evans)
* 20 Karyn Palgut          G       5-8   Fr        Broadview Heights, OH (Brecksville)
* 52 Glenda Stokes         C       6-0   Jr   **   Eatonton, GA (Putnam County)

1982-83 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 14 Jill Baker            G       5-8   Jr   **   Lake Worth (Lake Worth)
* 10 Joye Burroughs        G       5-8   So   *    South Bay (Glades Central)
* 44 Brenda Cliette        G-F     5-8   Fr        Macon, GA (Northeast)
* 40 Lisa Foglio           G       5-8   Sr   **   Ocean City, NJ (Ocean City/Mercer)
* 50 Nancy Galkantas       C       6-1   Sr   *    Oak Forest, IL (Oak Forest/Denver)
* 43 Sue Galkantas         F       6-0   Jr   **   Oak Forest, IL (Oak Forest)
* 20 Kim Hinote            F       5-11  Fr        Melbourne (Melbourne)
* 45 Lynn Marnie           G       5-7   Sr   **   Clearwater (Clearwater/Santa Fe CC)
* 11 Sunnie O'Neal         G       5-6   Sr   **   Valdosta, GA (Lowndes County/Valdosta State)
* 33 LeeVayne Oliver       F       5-10  Jr   **   Orlando (Evans)
* 52 Glenda Stokes         C       6-0   Sr   ***  Eatonton, GA (Putnam County)
* 31 Lahna Wood            G       5-6   Fr        Fort Lauderdale (South Plantation)

1983-84 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 14 Jill Baker            G       5-7   Sr   ***  Lake Worth (Lake Worth)
* 43 Sue Galkantas         F       6-0   Sr   ***  Oak Forest, IL (Oak Forest)
* 45 Julie Jones           C       5-11  Fr        Savannah, GA (Savannah)
* 12 Sheri Kaminski        G       5-6   Fr        Satellite Beach (Satellite)
* 20 Linda-Ann McGowan     C       6-2   Fr        Cocoa Beach (Satellite)
* 42 Stacy Moneymaker      C       6-3   Fr        Niceville (Niceville)
* 31 Devon Myers           G       5-8   Jr        New Port Richey (Gulf)
* 33 LeeVayne Oliver       F       5-10  Sr   ***  Orlando (Evans)
* 55 Lorraine Rimson       F       5-11  Fr        Annandale, VA (Woodson)
* 22 Celia Slater          G       5-9   Jr        Dunedin (Clearwater/Clemson)
* 13 Lori Smith            G       5-9   Fr        Bradenton (Bradenton Southeast)
* 10 Lahna Wood            G       5-6   So   *    Fort Lauderdale (South Plantation)

1984-85 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 15 Felicia Black         F       6-0   Jr        Gainesville (Santa Fe/Pensacola JC)
* 23 Bev Burnett           G       5-9   Fr        Tallahassee (Rickards)
* 14 Gussie Clark          F       6-0   Fr        Homerville, GA (Clinch County)
* 10 Val Garrett           G       5-7   Fr        Grand Ridge (Grand Ridge)
* 42 Sarah Hall            C       6-2   Fr        Bradenton (Manatee)
* 12 Sheri Kaminski        G       5-6   So   *    Satellite Beach (Satellite)
* 30 Terri McCarty         C       6-2   So-R      Longwood (Brattleboro/Rollins)
* 20 Linda-Ann McGowan     C       6-2   So   *    Cocoa Beach (Satellite)
* 11 Jan Piatnik           G       5-5   Fr        Saint Petersburg (Lakewood)
* 34 Prentiss Price        G       5-9   Fr        Marietta, GA (Walton)
* 55 Lorraine Rimson       F       5-11  So   *    Annandale, VA (Woodson)
* 22 Celia Slater          G       5-9   Sr   *    Dunedin (Clearwater/Clemson)
* 13 Lori Smith            G       5-9   So   *    Bradenton (Bradenton Southeast)
* 32 Penny Stone           F       5-9   Jr        Johnsonville, SC (Johnsonville/Clemson)

1985-86 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 50 Veronica Bouknight    F       5-11  Fr        Columbia, SC (Dreher)
  52 Mary Buchanan         C       6-6   Fr        Dayton, OH (Beavercreek)
* 23 Bev Burnett           G       5-9   So   *    Tallahassee (Rickards)
* 14 Gussie Clark          F       6-0   So   *    Homerville, GA (Clinch County)
* 10 Val Garrett           G       5-7   So   *    Cypress (Grand Ridge)
* 31 Cheryl Glover         G       5-6   Jr        Pensacola (Washington/Pensacola JC)
* 22 Wilbern-Dean Gwyn     F       5-7   So        Saint Petersburg (Saint Petersburg Catholic/Florida Memorial)
* 30 Sarah Hall            C       6-2   So   *    Bradenton (Manatee)
* 25 Valene Harris         G       5-10  Fr        Dunedin (Dunedin)
* 12 Sheri Kaminski        G       5-6   Jr   **   Satellite Beach (Satellite)
* 15 Maurine Martin        G             Sr        
* 20 Linda-Ann McGowan     C       6-2   Jr   **   Cocoa Beach (Satellite)
* 11 Jan Piatnik           G       5-5   So   *    Saint Petersburg (Lakewood)
* 55 Lorraine Rimson       F       5-11  Jr   **   Annandale, VA (Woodson)
* 32 Penny Stone           G       5-9   Sr   *    Johnsonville, SC (Johnsonville/Clemson)
* 44 Angela Tucker         F       5-11  Fr        Kansas City, KS (Bishop Ward)

1986-87 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 52 Mary Buchanan         C       6-6   Fr-R      Dayton, OH (Beavercreek)
* 14 Gussie Clark          F       6-0   Jr   **   Homerville, GA (Clinch County)
* 23 Brenda Cliette        F       5-10  Sr   *    Macon, GA (Northeast)
* 20 Rachel Dooley         G       5-5   Fr        Miami (Palmer Prep)
* 10 Val Garrett           G       5-7   Jr   **   Cypress (Grand Ridge)
* 22 Wilbern-Dean Gwyn     G       5-7   Jr   *    Saint Petersburg (Saint Petersburg Catholic/Florida Memorial)
* 30 Sarah Hall            C       6-2   Jr   **   Bradenton (Manatee)
* 25 Valene Harris         G       5-10  So   *    Dunedin (Dunedin)
* 12 Sheri Kaminski        G       5-6   Sr   ***  Satellite Beach (Satellite)
* 32 Terri McCarty         F       6-2   Jr-R *    Brattleboro, VT (Brattleboro/Rollins)
* 11 Jan Piatnik           G       5-5   Jr   **   Saint Petersburg (Lakewood)
* 44 Angela Tucker         F       5-11  So   *    Kansas City, KS (Bishop Ward)

1987-88 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 33 Bev Burnett           G-F     5-9   Jr-R **   Tallahassee (Rickards)
* 14 Gussie Clark          F-C     6-0   Sr   ***  Homerville, GA (Clinch County)
* 23 Robin Corn            G       5-9   Fr        Asheville, NC (Roberson)
* 13 Chris Davis           G-F     5-9   Fr        Pensacola (Washington)
* 10 Val Garrett           G       5-7   Sr   ***  Cypress (Grand Ridge)
* 42 Sarah Grimes          F-C     6-4   Fr        Roswell, GA (Milton)
* 30 Sarah Hall            C       6-3   Sr   ***  Bradenton (Manatee)
* 21 Aline Harvis          F       5-10  Jr        Lynn Haven (Mosley/Pensacola JC)
* 32 Terri McCarty         F       6-2   Sr-R **   Brattleboro, VT (Brattleboro/Rollins)
* 11 Jan Piatnik           G       5-5   Sr   ***  Saint Petersburg (Lakewood)
* 50 Tina Rucker           G       5-8   Fr        Frankfort, IN (Frankfort)
* 12 Robin Storey          G       5-7   Jr        Mountain View, AR (Mountain View/North Arkansas CC)
* 24 Kelli Test            G       5-9   Fr        Ringgold, GA (Ringgold)
* 44 Angela Tucker         F       5-11  Jr   **   Kansas City, KS (Bishop Ward)

1988-89 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 33 Bev Burnett           F       5-9   Sr-R ***  Tallahassee (Rickards)
* 22 Wanda Burns           G       5-7   So        Macon, GA (Southwest)
* 35 Debra Collins         F       5-11  Fr        Macon, GA (Southwest)
* 23 Robin Corn            G       5-9   So   *    Asheville, NC (Roberson)
* 13 Chris Davis           G-F     5-9   So   *    Pensacola (Washington)
* 14 Tanya Fowler          G       5-9   Fr        Live Oak (Suwannee)
* 42 Sarah Grimes          F-C     6-4   So   *    Roswell, GA (Milton)
* 21 Aline Harvis          F       5-10  Sr   *    Lynn Haven (Mosley/Pensacola JC)
* 11 Shannon Hodge         F       5-10  Fr        Mechanicsburg, PA (Cumberland Valley)
* 50 Maria Lardie          F-C     6-3   Jr        Shaker Heights, OH (Villa Angela Academy/Cuyahoga CC)
* 44 Luz Lopez             G       5-6   Fr        Bayamon, PR (Nuestra Senora Belen)
  30 Tia Paschal           F       6-1   Fr        Thomson, GA (Thomson)
* 12 Robin Storey          G       5-7   Sr   *    Mountain View, AR (Mountain View/North Arkansas CC)
* 24 Kelli Test            G       5-9   So   *    Ringgold, GA (Ringgold)
* 31 Karen Thomas          F       5-10  So        Macon, GA (Southwest)

1989-90 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 22 Wanda Burns           G       5-7   Jr   *    Macon, GA (Southwest)
* 23 Robin Corn            G       5-9   Jr   **   Asheville, NC (Roberson)
* 13 Chris Davis           G-F     5-9   Jr   **   Pensacola (Washington)
* 44 Chantelle Dishman     F       6-1   Fr        Lexington, KY (Bryan Station)
* 14 Tanya Fowler          G       5-9   So   *    Live Oak (Suwannee)
* 32 Karen Galloway        C       6-2   Jr-R      Lake Wales (Lake Wales/Auburn)
* 11 Shannon Hodge         F       5-11  So   *    Mechanicsburg, PA (Cumberland Valley)
* 50 Maria Lardie          F-C     6-3   Sr   *    Shaker Heights, OH (Villa Angela Academy/Cuyahoga CC)
* 21 Luz Lopez             G       5-6   So   *    Bayamon, PR (Nuestra Senora Belen)
* 30 Tia Paschal           F       6-1   Fr-R      Thomson, GA (Thomson)
* 33 Danielle Ryan         G       5-10  Fr        Medford Lakes, NJ (Shawnee)
* 24 Kelli Test            G       5-9   Jr   **   Ringgold, GA (Ringgold)
* 31 Karen Thomas          F       5-10  Jr   *    Macon, GA (Southwest)
* 34 Tracy Walker          C-F     6-1   Fr        Quincy (Shanks)

1990-91 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 12 Alison Arnoldi        G       5-6   Fr        Joliet, IL (Joliet West)
* 22 Wanda Burns           G       5-7   Sr   **   Macon, GA (Southwest)
  23 Robin Corn            G       5-9   Sr   ***  Asheville, NC (Roberson)
* 13 Chris Davis           G-F     5-9   Sr   ***  Pensacola (Washington)
* 20 Christy Derlak        F       5-10  Fr        Dayton, TN (Rhea County)
* 44 Chantelle Dishman     F       6-1   So   *    Lexington, KY (Bryan Station)
* 14 Tanya Fowler          G       5-9   Jr   **   Live Oak (Suwannee)
* 32 Karen Galloway        C       6-2   Sr-R *    Lake Wales (Lake Wales/Auburn)
* 11 Shannon Hodge         F       5-11  Jr   **   Mechanicsburg, PA (Cumberland Valley)
* 30 Tia Paschal           F       6-1   So-R *    Thomson, GA (Thomson)
* 33 Danielle Ryan         G       5-10  So   *    Medford Lakes, NJ (Shawnee)
* 24 Kelli Test            G       5-9   Sr   ***  Ringgold, GA (Ringgold)
* 34 Tracy Walker          C-F     6-1   So   *    Quincy (Shanks)

1991-92 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 12 Alison Arnoldi        G       5-6   So   *    Joliet, IL (Joliet West)
* 52 Mary Berryhill        C       6-6   So-R *    Dayton, OH (Beavercreek)
* 10 Katina Cobbins        F       6-1   Fr        Baton Rouge, LA (McKinley)
* 23 Robin Corn            G       5-9   Sr-R ***  Asheville, NC (Roberson)
* 20 Christy Derlak        F       5-10  So   *    Dayton, TN (Rhea County)
* 44 Chantelle Dishman     F       6-1   Jr   **   Lexington, KY (Bryan Station)
* 14 Tanya Fowler          G       5-9   Sr   ***  Live Oak (Suwannee)
* 11 Shannon Hodge         F       5-11  Sr   ***  Mechanicsburg, PA (Cumberland Valley)
* 30 Tia Paschal           F       6-1   Jr-R **   Thomson, GA (Thomson)
* 32 Allison Peercy        G       5-7   Fr        Manchester, TN (Central)
* 25 Connie Robinson       F       6-1   Fr        Haynesville, LA (Haynesville)
* 33 Danielle Ryan         G       5-10  Jr   **   Medford Lakes, NJ (Shawnee)
* 24 Liberty Taylor        F       6-1   Fr        Destrehan, LA (Ridgewood Prep)
* 34 Tracy Walker          C-F     6-1   Jr   **   Quincy (Shanks)

1992-93 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 12 Alison Arnoldi        G       5-6   Jr   **   Joliet, IL (Joliet West)
   5 Angela Atkinson       G       5-9   Fr        Bossier City, LA (Airline)
* 52 Mary Berryhill        C       6-6   Jr-R **   Dayton, OH (Beavercreek)
  10 Katina Cobbins        F       6-1   So   *    Baton Rouge, LA (McKinley)
* 20 Christy Derlak        F       5-10  Jr   **   Dayton, TN (Rhea County)
* 44 Chantelle Dishman     F       6-1   Sr   ***  Lexington, KY (Bryan Station)
* 10 Cathy Erickson        F       6-0   So        Hastings, NE (Hastings)
* 11 Michelle Frank        G       5-7   Jr        Sandwich, MA (Sandwich/Santa Fe CC)
* 30 Tia Paschal           F       6-1   Sr-R ***  Thomson, GA (Thomson)
* 32 Allison Peercy        G       5-7   So   *    Manchester, TN (Central)
* 33 Danielle Ryan         G       5-10  Sr   ***  Medford Lakes, NJ (Shawnee)
* 24 Liberty Taylor        F       6-1   So   *    Destrehan, LA (Ridgewood Prep)
* 45 Ursula Woods          F       6-2   Jr        Winder, GA (Winder-Barrow/Emmanuel JC)

1993-94 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 21 Leslie Adams          G       5-9   Sr        Clover, SC (Clover/South Carolina)
* 12 Alison Arnoldi        G       5-6   Sr   ***  Joliet, IL (Joliet West)
*  5 Angela Atkinson       G       5-8   Fr-R      Bossier City, LA (Airline)
* 10 Katina Cobbins        F       6-1   So-R *    Baton Rouge, LA (McKinley)
* 20 Christy Derlak        F       5-10  Sr   ***  Dayton, TN (Rhea County)
* 11 Michelle Frank        G       5-7   Jr-R *    Sandwich, MA (Sandwich/Santa Fe CC)
* 32 Allison Peercy        G       5-7   Jr   **   Manchester, TN (Central)
*  4 Antonette Preston     G       5-4   Jr        Saint Petersburg (Pinellas Park/Central Florida CC)
* 24 Liberty Taylor        F       6-1   Jr   **   Destrehan, LA (Ridgewood Prep)
* 33 Kaila Walker          F       6-1   Fr        Mableton, GA (South Cobb)
* 23 Sharron Washington    G       5-6   So        Spring Hill (Springstead/Coppin State)

1994-95 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 10 Katina Cobbins        F       6-1   Jr-R **   Baton Rouge, LA (McKinley)
* 45 Wendy Hampton         F       5-11  Fr        Mount Ulla, NC (West Rowan)
*  5 Latrice McLin         G-F     6-0   Fr        Rossville, GA (Ridgeland)
* 31 Lysa Moorefield       F-C     6-1   Fr        Altamonte Springs (Lake Brantley)
* 44 Anja Pedersen         G       5-8   Jr        Glostrup, Denmark (Schneekloth/Florida CC)
* 32 Allison Peercy        G       5-7   Sr   ***  McMinnville, TN (Central)
* 20 Aletha Penn           G       5-5   Fr        Kansas City, MO (Central)
* 30 Tanisha Rickman       G       5-5   Fr        Fort Walton Beach (Fort Walton Beach)
* 24 Liberty Taylor        G-F     6-1   Sr   ***  Destrehan, LA (Ridgewood Prep)
* 33 Kaila Walker          F       6-1   So   *    Atlanta, GA (South Cobb)
  42 Leslie Waugh          C       6-2   Fr        Shreveport, LA (Byrd)
* 22 Carla Williams        F       6-0   Jr        Graceville (Graceville/Pensacola JC)

1995-96 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 23 Arleshia Davidson     F       6-2   Fr        Marietta, GA (Marietta)
* 45 Wendy Hampton         F       5-11  So   *    Mount Ulla, NC (West Rowan)
* 32 Mehgan Heaps          G       5-8   Fr        Columbia, PA (Lancaster Catholic)
*  5 Latrice McLin         F-G     6-0   So   *    Rossville, GA (Ridgeland)
* 13 Jennifer Miller       G       5-8   Fr        Charleston, WV (Charleston Catholic)
* 31 Lysa Moorefield       F-C     6-1   So   *    Altamonte Springs (Lake Brantley)
* 12 Kristy Parker         G       5-6   Fr        Richland, MI (Gull Lake)
* 20 Aletha Penn           G       5-5   So   *    Kansas City, MO (Central)
* 24 Jen Robinson          G       5-8   Fr        Albany, GA (Dougherty)
* 42 Leslie Waugh          F-C     6-3   Fr-R      Shreveport, LA (Byrd)
* 21 Kristy White          F-C     6-4   Fr        Inverness (Citrus)
* 22 Carla Williams        F       6-0   Sr   *    Graceville (Graceville/Pensacola JC)

1996-97 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 11 Catherine Booker      G       5-7   Fr        Savannah, GA (Savannah Country Day)
* 30 Latavia Coleman       F       5-10  Fr        Macon, GA (Southwest)
* 23 Arleshia Davidson     F       6-2   So   *    Marietta, GA (Marietta)
* 45 Wendy Hampton         F       5-11  Jr   **   Mount Ulla, NC (West Rowan)
* 32 Mehgan Heaps          G       5-8   So   *    Columbia, PA (Lancaster Catholic)
*  5 Latrice McLin         F-G     6-0   Jr   **   Rossville, GA (Ridgeland)
* 13 Jennifer Miller       G       5-8   So   *    Charleston, WV (Charleston Catholic)
* 31 Lysa Moorefield       F-C     6-1   Jr   **   Altamonte Springs (Lake Brantley)
* 12 Kristy Parker         G       5-6   So   *    Richland, MI (Gull Lake)
* 20 Aletha Penn           G       5-5   Jr   **   Kansas City, MO (Central)
* 24 Jen Robinson          G       5-8   So   *    Albany, GA (Dougherty)
   3 Jasmine Rodmon        G       5-8   Fr        Miramar (Miramar)
* 42 Leslie Waugh          F-C     6-3   So-R *    Shreveport, LA (Byrd)
* 21 Kristy White          F-C     6-4   So   *    Inverness (Citrus)

1997-98 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 25 Lako Brown            G-F     5-11  Fr        Eastman, GA (Dodge County)
* 30 Latavia Coleman       F       5-10  So   *    Macon, GA (Southwest)
* 23 Arleshia Davidson     F       6-2   Jr   **   Marietta, GA (Marietta)
* 33 Vanessa Fuchs         G-F     5-10  Fr        Pompano Beach (Cardinal Gibbons)
  41 Tamara Gracey         F       6-0   Sr        Guthrie, OK (Guthrie/Kansas/Watkins)
* 45 Wendy Hampton         F       5-11  Sr   ***  Mount Ulla, NC (West Rowan)
* 10 Val Linley            G       5-5   Jr        Emerson, GA (Cass/Hiwassee JC)
*  5 Latrice McLin         F-G     6-0   Sr   ***  Rossville, GA (Ridgeland)
* 31 Lysa Moorefield       F-C     6-1   Sr   ***  Altamonte Springs (Lake Brantley)
* 20 Aletha Penn           G       5-5   Sr   ***  Kansas City, MO (Central)
* 24 Jen Robinson          G       5-8   Jr   **   Albany, GA (Dougherty)
  42 Leslie Waugh          F-C     6-3   Jr-R **   Shreveport, LA (Byrd)
* 21 Brooke Wyckoff        F       6-1   Fr        West Chester, OH

1998-99 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 51 Lea Bennett           C       6-3   Fr        Windham, ME (Windham)
* 25 Lako Brown            G-F     5-11  So   *    Eastman, GA (Dodge County)
* 30 Latavia Coleman       F       5-10  Jr   **   Macon, GA (Southwest)
* 23 Arleshia Davidson     F       6-2   Sr   ***  Marietta, GA (Marietta)
* 33 Vanessa Fuchs         G-F     5-10  So   *    Pompano Beach (Cardinal Gibbons)
* 41 Tamara Gracey         F       6-0   Sr        Guthrie, OK (Guthrie/Kansas/Watkins)
* 10 Val Linley            G       5-5   Sr   *    Emerson, GA (Cass/Hiwassee JC)
* 24 Jen Robinson          G       5-8   Sr   ***  Albany, GA (Dougherty)
* 00 Lakesha Springle      G       5-3   Fr        Thomasville, GA (Thomasville)
* 11 Angela Sutton         G       5-10  Fr        Cleveland, TN (Bradley Central)
* 12 April Traylor         G       5-10  Fr        Martinsville, IN (Martinsville)
* 15 Sandra Ulysse         G       5-7   Jr        Fort Lauderdale (Hallandale)
* 21 Brooke Wyckoff        F       6-1   So   *    West Chester, OH

1999-00 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 32 Molly Beal            G       5-11  Fr        Mission Hills, KS (Pembroke Hill)
* 51 Lea Bennett           C       6-3   So   *    Windham, ME (Windham)
* 44 Lauren Bradley        C       6-3   Fr        Lake Mary (Lake Mary)
* 25 Lako Brown            G-F     5-11  Jr   **   Eastman, GA (Dodge County)
* 30 Latavia Coleman       F       6-0   Sr   ***  Macon, GA (Southwest)
* 33 Vanessa Fuchs         G-F     5-10  Jr   **   Pompano Beach (Cardinal Gibbons)
* 10 Lakesha Springle      G       5-3   So   *    Thomasville, GA (Thomasville)
* 11 Angela Sutton         G       5-8   So   *    Cleveland, TN (Bradley Central)
* 13 Levys Torres          C       6-4   Jr        Colombia, South America (Chipola JC)
* 12 April Traylor         G       5-10  So   *    Martinsville, IN (Martinsville)
* 20 Katelyn Vujas         C       6-3   Fr        Wadsworth, OH (Wadsworth)
* 23 Shinikki Whiting      G       5-9   Fr        Clearwater (Clearwater)
* 21 Brooke Wyckoff        F       6-1   Jr   **   West Chester, OH

2000-01 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 32 Molly Beal            G       5-11  So   *    Mission Hills, KS (Pembroke Hill)
  44 Lauren Bradley        C       6-3   So   *    Lake Mary (Lake Mary)
* 25 Lako Brown            G-F     5-11  Sr   ***  Eastman, GA (Dodge County)
* 22 Vanessa Fuchs         G-F     5-10  Sr   ***  Pompano Beach (Cardinal Gibbons)
*  4 Petra Hofmann         G       5-8   Jr        Pecs, Hungary (Cowley County CC)
  33 Tasheika Morris       F       6-0   So        Huntsville, AL (Butler/Tennessee)
* 24 Kim Small             G       5-7   Fr        Greensboro, NC (Page)
* 10 Lakesha Springle      G       5-3   Jr   **   Thomasville, GA (Thomasville)
* 13 Levys Torres          C       6-4   Sr   *    Colombia, South America (Chipola JC)
* 12 April Traylor         G       5-10  Jr   **   Martinsville, IN (Martinsville)
* 20 Katelyn Vujas         C       6-3   So   *    Wadsworth, OH (Wadsworth)
*  3 Shinikki Whiting      G       5-9   So   *    Clearwater (Clearwater)
* 21 Brooke Wyckoff        F       6-1   Sr   ***  West Chester, OH

2001-02 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 44 Lauren Bradley        C       6-3   So-R *    Lake Mary (Lake Mary)
* 24 Jamil Burrell         G       5-11  Fr        Bartow (Bartow)
* 42 Genesis Choice        C       6-3   Fr        Orlando (Evans)
*  4 Petra Hofmann         G       5-8   Sr   *    Pecs, Hungary (Cowley County CC)
*  1 Linnea Liljestrand    G       5-10  Fr        Stockholm, Sweden (Brannkyrka Gymnasium)
*  5 Trinetta Moore        C       6-2   Jr        Atlanta, GA (Rowland/Cowley County CC)
* 33 Tasheika Morris       F       6-0   So-R      Huntsville, AL (Butler/Tennessee)
*  2 LaQuinta Neely        G       5-8   Fr        Laurens, SC (Laurens)
* 22 Kim Small             G       5-7   So   *    Greensboro, NC (Page)
* 10 Lakesha Springle      G       5-3   Sr   ***  Thomasville, GA (Thomasville)
* 12 April Traylor         G       5-10  Sr   ***  Martinsville, IN (Martinsville)
* 20 Katelyn Vujas         C       6-3   Jr   **   Wadsworth, OH (Wadsworth)
*  3 Shinikki Whiting      G       5-9   Jr   **   Clearwater (Clearwater)

2002-03 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 31 Ganiyat Adeduntan     F       6-1   Fr        Athens, GA (Clarke Central)
* 44 Lauren Bradley        C       6-4   Jr-R **   Lake Mary (Lake Mary)
* 42 Genesis Choice        F       6-3   So   *    Orlando (Evans)
* 14 Francine Houston      G       5-4   Fr        Bradenton (Bradenton Southeast)
* 12 Holly Johnson         G       5-8   Fr        Phoenix, AZ (Mountain Pointe)
*  1 Linnea Liljestrand    G       5-11  So   *    Stockholm, Sweden (Brannkyrka Gymnasium)
* 34 Hannah Linquist       C       6-4   Fr        Swannanoa, NC (Owen)
*  5 Trinetta Moore        C       6-2   Sr   *    Atlanta, GA (Rowland/Cowley County CC)
* 33 Tasheika Morris       F       6-0   Jr-R *    Huntsville, AL (Butler/Tennessee)
*  2 LaQuinta Neely        G       5-9   So   *    Laurens, SC (Laurens)
* 11 Angela Sutton         G       5-8   Jr   **   Cleveland, TN (Bradley Central)
* 20 Katelyn Vujas         F       6-3   Sr   ***  Wadsworth, OH (Wadsworth)
   3 Shinikki Whiting      G       5-9   Sr   ***  Clearwater (Clearwater)

2003-04 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 31 Ganiyat Adeduntan     G       6-1   So   *    Athens, GA (Clarke Central)
* 33 Tasheika Allen        G-F     6-0   Sr-R **   Huntsville, AL (Butler/Tennessee)
  50 Nikki Anthony         C       6-3   Fr        Pickens, SC (Pickens)
* 44 Lauren Bradley        F       6-4   Sr-R ***  Lake Mary (Lake Mary)
* 42 Genesis Choice        F       6-3   Jr   **   Orlando (Evans)
* 23 Alicia Gladden        G       5-11  Fr        Orange Park (Orange Park)
  20 Roneeka Hodges        G       5-11  Sr        New Orleans, LA (Walker/Louisiana State)
* 12 Holly Johnson         G       5-8   So   *    Phoenix, AZ (Mountain Pointe)
*  1 Linnea Liljestrand    G       5-11  Jr   **   Stockholm, Sweden (Brannkyrka Gymnasium)
* 34 Hannah Linquist       C       6-4   So   *    Swannanoa, NC (Owen)
*  5 Trinetta Moore        C       6-2   Sr-R **   Atlanta, GA (Rowland/Cowley County CC)
   2 LaQuinta Neely        G       5-9   Jr   **   Laurens, SC (Laurens)
* 55 Ronalda Pierce        F       6-5   Fr        Ashburn, GA (Turner County)
* 11 Angela Sutton         G       5-8   Sr   ***  Cleveland, TN (Bradley Central)
* 22 Shante Williams       G       5-7   Fr        Jacksonville (Ribault)

2004-05 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 31 Ganiyat Adeduntan     G       6-1   Jr   **   Athens, GA (Clarke Central)
* 44 Nikki Anthony         C       6-3   Fr-R      Pickens, SC (Pickens)
*  3 Tiffiny Buckelew      G       5-11  Fr        Cleveland, TN (Bradley)
* 23 Alicia Gladden        G       5-11  So   *    Orange Park (Orange Park)
*  5 Roneeka Hodges        G       5-11  Sr-R      New Orleans, LA (Walker/Louisiana State)
* 12 Holly Johnson         G       5-8   Jr   **   Phoenix, AZ (Mountain Pointe)
* 21 Christie Lautsch      F       6-4   Fr        Smyrna, GA (Campbell)
*  1 Linnea Liljestrand    G       5-11  Sr   ***  Stockholm, Sweden (Brannkyrka Gymnasium)
* 34 Hannah Linquist       C       6-4   Jr   **   Swannanoa, NC (Owen)
*  2 LaQuinta Neely        G       5-9   Jr-R **   Laurens, SC (Laurens)
  22 Shante Williams       G       5-7   So   *    Jacksonville (Ribault)

2005-06 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 31 Ganiyat Adeduntan     G       6-1   Sr   ***  Athens, GA (Clarke Central)
* 44 Nikki Anthony         C       6-3   So-R *    Pickens, SC (Pickens)
*  3 Tiffiny Buckelew      G       5-11  So   *    Cleveland, TN (Bradley)
* 15 Kyria Buford          F       6-0   Fr        Charlotte, NC (Victory Christian)
* 20 Tanae Davis-Cain      G       5-11  Fr        Dawson, GA (Terrell County)
* 10 Mara Freshour         G       6-1   Fr        Nashville, IN (Brown County)
* 23 Alicia Gladden        G       5-11  Jr   **   Orange Park (Orange Park)
* 12 Holly Johnson         G       5-8   Sr   ***  Pheonix, AZ (Mountain Pointe)
* 21 Christie Lautsch      F       6-4   So   *    Smyrna, GA (Campbell)
* 34 Hannah Linquist       C       6-4   Sr   ***  Swannanoa, NC (Owen)
* 33 Britany Miller        C       6-4   Fr        Tallapoosa, GA (Haralson County)
   4 Cayla Moore           F       6-2   Fr        Albany, GA (Westover)
*  2 LaQuinta Neely        G       5-9   Sr-R ***  Laurens, SC (Laurens)
   1 Dranadia Roc          G       5-7   Fr        Montreal, Quebec, Canada (Vanier College)
* 22 Shante Williams       G       5-7   So-R *    Jacksonville (Ribault)

2006-07 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 44 Nikki Anthony         C       6-3   Jr-R **   Pickens, SC (Pickens)
   3 Tiffiny Buckelew      G       5-11  Jr   **   Cleveland, TN (Bradley)
* 20 Tanae Davis-Cain      G       5-11  So   *    Dawson, GA (Terrell County)
* 10 Mara Freshour         G       6-1   So   *    Nashville, IN (Brown County)
* 23 Alicia Gladden        G       5-11  Sr   ***  Orange Park (Orange Park)
*  1 Angel Gray            G       5-9   Fr        Stone Mountain, GA (Stone Mountain)
*  2 Alysha Harvin         G       5-10  Fr        Hollywood (South Broward)
* 21 Christie Lautsch      F       6-4   Jr   **   Smyrna, GA (Campbell)
* 33 Britany Miller        C       6-4   So   *    Tallapoosa, GA (Haralson County)
* 50 Jacinta Monroe        F-C     6-4   Fr        Fort Lauderdale (Stranahan)
*  4 Cayla Moore           F       6-2   Fr-R      Albany, GA (Westover)
* 22 Shante Williams       G       5-7   Jr-R **   Jacksonville (Ribault)

2007-08 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 20 Tanae Davis-Cain      G       5-11  Jr   **   Dawson, GA (Terrell County)
* 10 Mara Freshour         G       6-1   Jr   **   Nashville, IN (Brown County)
*  1 Angel Gray            G       5-9   So   *    Stone Mountain, GA (Stone Mountain)
*  2 Alysha Harvin         G       5-10  So   *    Dania (South Broward)
* 15 Antionette Howard     G-F     5-11  Fr        Snellville, GA (South Gwinnett)
*  5 Christian Hunnicutt   G       5-10  Fr        Jonesboro, GA (Landmark Christian)
* 33 Britany Miller        C       6-4   Jr   **   Tallapoosa, GA (Haralson County)
* 50 Jacinta Monroe        F-C     6-4   So   *    Fort Lauderdale (Stranahan)
*  4 Cayla Moore           F       6-2   So-R *    Albany, GA (Westover)
* 12 Courtney Ward         G       5-7   Fr        Montgomery, AL (Jefferson Davis)
* 22 Shante Williams       G       5-7   Sr-R ***  Jacksonville (Ribault)

2008-09 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 54 Cierra Bravard        C       6-4   Fr        Sandusky, OH (Perkins)
  00 Chasity Clayton       G-F     6-1   Fr        Alexandria, VA (Edison)
* 20 Tanae Davis-Cain      G       5-11  Sr   ***  Dawson, GA (Terrell County)
   3 Alexa Deluzio         G       5-9   Fr        Windermere (First Academy)
* 10 Mara Freshour         G       6-1   Sr   ***  Nashville, IN (Brown County)
*  1 Angel Gray            G       5-9   Jr   **   Stone Mountain, GA (Stone Mountain)
*  2 Alysha Harvin         G       5-10  Jr   **   Dania (South Broward)
  15 Antionette Howard     G-F     5-11  So   *    Snellville, GA (South Gwinnett)
*  5 Christian Hunnicutt   G       5-10  So   *    Jonesboro, GA (Landmark Christian)
* 22 Kayli Keough          F       6-1   Fr        Land O' Lakes (Land O' Lakes)
* 50 Jacinta Monroe        F-C     6-4   Jr   **   Fort Lauderdale (Stranahan)
*  4 Cayla Moore           F       6-2   Jr-R **   Albany, GA (Westover)
* 12 Courtney Ward         G       5-7   So   *    Montgomery, AL (Jefferson Davis)

2009-10 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 54 Cierra Bravard        C       6-4   So   *    Sandusky, OH (Perkins)
* 00 Chasity Clayton       G-F     6-1   Fr-R      Alexandria, VA (Edison)
* 34 Chelsea Davis         F       6-3   Fr        Townsend, DE (Middletown)
*  3 Alexa Deluzio         G       5-9   Fr-R      Windermere (First Academy)
*  1 Angel Gray            G       5-9   Sr   ***  Stone Mountain, GA (Stone Mountain)
*  2 Alysha Harvin         G-F     5-10  Sr   ***  Dania (South Broward)
*  5 Christian Hunnicutt   G       5-10  Jr   **   Jonesboro, GA (Landmark Christian)
* 22 Kayli Keough          G-F     6-1   So   *    Land O' Lakes (Land O' Lakes)
* 50 Jacinta Monroe        F-C     6-4   Sr   ***  Fort Lauderdale (Stranahan)
* 10 Leonor Rodriguez      G       5-10  Fr        Las Palmas, Spain (Guaydil)
* 12 Courtney Ward         G       5-7   Jr   **   Montgomery, AL (Jefferson Davis)

2010-11 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 54 Cierra Bravard        C       6-4   Jr   **   Sandusky, OH (Perkins)
* 22 Olivia Bresnahan      G       5-11  Fr        Fenelton, PA (Butler)
* 00 Chasity Clayton       F       6-0   So-R *    Alexandria, VA (Edison)
* 32 Lauren Coleman        F       6-0   Fr        Lawrenceville, GA (Parkview)
* 34 Chelsea Davis         F       6-2   So   *    Middletown, DE (Middletown)
*  3 Alexa Deluzio         G       5-11  So-R *    Windermere (First Academy)
* 33 Natasha Howard        F       6-3   Fr        Toledo, OH (Waite)
*  5 Christian Hunnicutt   G       5-10  Sr   ***  Jonesboro, GA (Landmark Christian)
* 14 Tay'ler Mingo         G       5-7   Fr        South Euclid, OH (Regina)
* 10 Leonor Rodriguez      G       5-11  So   *    Canary Islands, Spain (Guaydil)
* 12 Courtney Ward         G       5-7   Sr   ***  Montgomery, AL (Jefferson Davis)

2011-12 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 54 Cierra Bravard        F       6-4   Sr   ***  Sandusky, OH (Perkins)
* 22 Olivia Bresnahan      G       5-11  So   *    Butler, PA (Butler)
* 00 Chasity Clayton       F       6-0   Jr-R **   Orlando (Edison)
  32 Lauren Coleman        F       6-0   So   *    Lawrenceville, GA (Parkview)
* 34 Chelsea Davis         F       6-2   Jr   **   Middletown, DE (Middletown)
*  3 Alexa Deluzio         G       5-11  Jr-R **   Orlando (First Academy)
* 33 Natasha Howard        F       6-3   So   *    Toledo, OH (Waite)
*  4 Emma Loucks           G       5-10  Fr        Clearwater (Clearwater)
* 14 Tay'ler Mingo         G       5-7   So   *    Akron, OH (Regina)
* 20 Kristi Mokube         F       6-2   Fr        Phenix City, AL (Phenix City Central)
* 10 Leonor Rodriguez      G       5-11  Jr   **   Canary Islands, Spain (Guaydil)
*  1 Morgan Toles          G       5-9   Jr        Fayetteville, GA (Sandy Creek/Auburn)
  31 Ebony Wells           F       6-2   Fr        Grovetown, GA (Grovetown)

2012-13 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 00 Chasity Clayton       F       6-0   Sr-R ***  Panama City (Edison)
* 32 Lauren Coleman        F       6-0   So-R *    Lawrenceville, GA (Parkview)
* 34 Chelsea Davis         F       6-2   Sr   ***  Middletown, DE (Middletown)
*  5 Cheetah Delgado       G       5-2   Jr        Kissimmee (West Oaks Academy/Hillsborough CC)
*  3 Alexa Deluzio         G       5-11  Sr-R ***  Orlando (First Academy)
* 33 Natasha Howard        F       6-3   Jr   **   Toledo, OH (Waite)
     Morgan Jones          G       6-2   So        Lake Mary (Lake Mary/Northwestern)
* 12 Jakelle King-GilchristG       5-9   Fr        Teaneck, NJ (Teaneck)
* 20 Kristi Mokube         F       6-2   So   *    Phenix City, AL (Phenix City Central)
* 10 Leonor Rodriguez      G       5-11  Sr   ***  Canary Islands, Spain (Guaydil)
*  1 Morgan Toles          G       5-9   Sr   *    Fayetteville, GA (Sandy Creek/Auburn)
* 31 Ebony Wells           F       6-2   Fr-R      Grovetown, GA (Grovetown)

2013-14 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 14 Gabi Alfonso          G       5-6   Sr        Miami (Our Lady of Lourdes Academy)
  34 Gabby Bevillard       F       6-3   Fr        Bishop, GA (Oconee County)
*  3 Emiah Bingley         G       5-7   So        Kansas City, MO (Lee's Summit West/Iowa State)
* 12 Brittany Brown        G       5-8   Fr        Fort Walton Beach (Choctawhatchee)
* 32 Lauren Coleman        F       6-0   Jr-R **   Lawrenceville, GA (Parkview)
  15 Maegan Conwright      G       5-8   Sr        Arlington, TX (Timberview/Kentucky)
*  5 Cheetah Delgado       G       5-2   Sr   *    Kissimmee (West Oaks Academy/Hillsborough CC)
* 22 Sareea Freeman        F-C     6-4   Sr-R      Fresno, CA (Sunnyside)
* 33 Natasha Howard        F       6-3   Sr   ***  Toledo, OH (Waite)
*  0 Kai James             C       6-5   Fr        Palm Beach Gardens (Dwyer)
*  1 Morgan Jones          G       6-2   So-R      Lake Mary (Lake Mary/Northwestern)
  24 Shakena Richardson    G       5-4   Jr        Neptune, NJ (Neptune/Rutgers)
* 23 Ivey Slaughter        F       6-1   Fr        Macon, GA (Tattnall Square Academy)

2014-15 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 34 Gabby Bevillard       F       6-3   Fr-R      Bishop, GA (Oconee County)
*  3 Emiah Bingley         G       5-7   Jr   *    Kansas City, MO (Lee's Summit West/Iowa State)
* 12 Brittany Brown        G       5-8   So   *    Fort Walton Beach (Choctawhatchee)
*  2 Adut Bulgak           C       6-4   Jr        Edmonton, Alberta, Canada (Archbishop O'Leary/Trinity Valley CC)
* 32 Lauren Coleman        F       6-0   Sr-R ***  Lawrenceville, GA (Parkview)
* 15 Maegan Conwright      G       5-8   Sr-R      Arlington, TX (Timberview/Kentucky)
* 25 Ama Degbeon           C       6-2   Fr        Grunberg, Germany (Grunberg)
* 42 Kai James             C       6-5   So   *    West Palm Beach (Dwyer)
*  1 Morgan Jones          G       6-2   Jr-R *    Lake Mary (Lake Mary/Northwestern)
* 11 Chania Ray            G       5-8   Fr        Alexandria, VA (Riverdale Baptist)
* 24 Shakena Richardson    G       5-4   Jr-R      Neptune, NJ (Neptune/Rutgers)
* 10 Leticia Romero        G       5-8   Fr-R      Las Palmas, Spain (IES Joaquin Artiles/Kansas State)
* 23 Ivey Slaughter        F       6-1   So   *    Macon, GA (Tattnall Square Academy)
* 20 Shakayla Thomas       G-F     5-11  Fr        Sylacauga, AL (Sylacauga)

2015-16 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
   4 Rachel Antoniadou     G       5-9   Fr        Ripplebrook, Victoria, Australia
   3 Emiah Bingley         G       5-7   Sr   **   Kansas City, MO (Lee's Summit West/Iowa State)
  12 Brittany Brown        G       5-8   Jr   **   Fort Walton Beach (Choctawhatchee)
   2 Adut Bulgak           C       6-4   Sr   *    Edmonton, Alberta, Canada (Archbishop O'Leary/Trinity Valley CC)
  11 Maria Conde           F       6-1   Fr        Madrid, Spain
  25 Ama Degbeon           C       6-2   So   *    Grunberg, Germany (Grunberg)
  42 Kai James             C       6-5   Jr   **   West Palm Beach (Dwyer)
  10 Leticia Romero        G       5-8   Jr   *    Las Palmas, Spain (IES Joaquin Artiles/Kansas State)
  23 Ivey Slaughter        F       6-1   Jr   **   Macon, GA (Tattnall Square Academy)
  20 Shakayla Thomas       F       5-11  So   *    Sylacauga, AL (Sylacauga)
  32 Imani Wright          G       5-9   So-R      Hooks, TX (Liberty Eylau/Baylor)