Year-by-Year Women's Cross Country Rosters

Year-by-Year Women's Cross Country Rosters

1974 Roster - By Name

L
T                            PY
R Name                  Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------
* Gretchen Bebb                   
* Jeanette Brown                  
* Laura Ledbetter       So-R      Largo (Largo)
* Rose Saliba                     

1975 Roster - By Name

L
T                            PY
R Name                  Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------
* Kerri Heffernan       Fr        Altamonte Springs
* Laura Ledbetter       Jr-R *    Largo (Largo)
* Pam Ledbetter         So-R      Clearwater (Largo)

1976 Roster - By Name

L
T                            PY
R Name                  Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------
* Bev Cox               Fr        Victoria, British Columbia, Canada (Victoria)
* Kerri Heffernan       So   *    Altamonte Springs
* Nancy Jaquish         Fr        Wauwatosa, WI
* Lisa Kinch            Fr        Tallahassee
* Laura Ledbetter       Sr-R **   Largo (Largo)
* Pam Ledbetter         Jr-R *    Clearwater (Largo)
* Nancy McCormac        Fr        Fort Walton Beach

1977 Roster - By Name

L
T                                  PY
R Name                  Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------------
* Rose Giampalmo        5-10  Fr        Staten Island, NY
* Kerri Heffernan       5-6   So   **   Altamonte Springs
* Nancy Jaquish         5-7   So   *    Wauwatosa, WI
* Lisa Kinch            5-6   So   *    Tallahassee
  Pam Ledbetter         5-10  Sr-R **   Clearwater (Largo)
  Christine Longo       5-5   Fr        Boca Raton
  Shirley Mann          5-5   Fr        Homestead
* Nancy McCormac        5-6   So   *    Fort Walton Beach
* Kathy Moore           5-6   Fr        Miami
  Cindy Sullivan        5-3   So        Maitland
* Leslie Sullivan       5-4   So        Maitland

1978 Roster - By Name

L
T                                  PY
R Name                  Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------------
* Darien Andreu         5-2   Fr        Orange Park (Orange Park)
* Noreen Davey                          
* Rose Giampalmo        5-10  So   *    Staten Island, NY
* Nancy Jaquish         5-7   Jr   **   Wauwatosa, WI
* Lisa Kinch            5-6   Jr   **   Tallahassee
* Nancy McCormac        5-6   Jr   **   Fort Walton Beach
* Kathy Moore           5-6   So   *    Miami
* Leslie Sullivan       5-4   Jr   *    Maitland

1979 Roster - By Name

L
T                                  PY
R Name                  Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------------
* Darien Andreu         5-2   So   *    Orange Park (Orange Park)
* Mary Banks            5-6   Fr        Hazlet, NJ (Raritan)
  Delight Chambers                      
  Michelle Dunaway                      
  Rose Giampalmo        5-10  Jr   **   Staten Island, NY
* Gale Grant                  Fr        Mississauga, Ontario, Canada
* Nancy Jaquish         5-7   Sr   ***  Wauwatosa, WI
  Debbie Kemp                           
* Lisa Kinch            5-6   Sr   ***  Tallahassee
  Nancy McCormac        5-6   Sr   ***  Fort Walton Beach
* Kathy Moore           5-6   Jr   **   Miami
  Molly Potter                          
  Lisa Rhoden                           
  Cindy Summa                           

1980 Roster - By Name

L
T                                  PY
R Name                  Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------------
* Darien Andreu         5-2   Jr   **   Orange Park (Orange Park)
* Mary Banks            5-6   So   *    Hazlet, NJ (Raritan)
  Jeanette Bradley      5-6   Jr        Tampa (Brandon)
* Bonita Bradov                         
* Margaret Coomber      5-9   Fr        London, England
* Susan Eble            5-2   Fr        Jupiter (Forest)
  Chris Edwards                         
* Gale Grant                  So   *    Mississauga, Ontario, Canada
  Debbie Kemp                           
  Angela Lewis                          
  Kim Lyles                             
  Kathy Moore           5-6   Sr   ***  Miami
  Kerrie Moore                          
* Lisa Rhoden                           
  Stephanie Smith             Fr        Coral Gables
  Leslie Sullivan       5-4   Sr-R **   Maitland
  Cindy Summa                           
  Janette Wood          5-9   Fr        Oakville, Ontario, Canada (Blakelock)

1981 Roster - By Name

L
T                            PY
R Name                  Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------
* Darien Andreu         Sr   ***  Orange Park (Orange Park)
* Mary Banks            Jr   **   Hazlet, NJ (Raritan)
* Janet Bassford        Jr        Huntington, WV (Huntington East/Marshall)
* Margaret Coomber      So   *    London, England
* Bev Cox               Sr   *    Vancouver, British Columbia, Canada (Victoria)
  Orville Dwyer         So        Lubbock, TX (Rochelle/Indiana)
* Susan Eble            So   *    Jupiter (Forest)
  Gale Grant            Jr   **   Mississauga, Ontario, Canada
  Bev Jarvis            So        Kettering, OH
  Chris McKay           Fr        Oakville, Ontario, Canada (White Oaks Secondary)
* Deansie Phillips      Fr        London, England
  Debbie Seiler         So        Naples (Naples)
  Jane Smith                      
* Susie Thrapp          So        Kendallville, IN (East Noble)
  Marcia Wills                    
  Janette Wood          So        Oakville, Ontario, Canada (Blakelock)

1982 Roster - By Name

L
T                            PY
R Name                  Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------
* Sandra Arthurton      Fr        Leeds, England
* Janet Bassford        Sr   *    Huntington, WV (Huntington East/Marshall)
* Carla Borovicka       So        Portland, OR (Beaverton)
* Margaret Coomber      Jr   **   London, England
* Colleen Curran        Fr        Dayton, OH (Chaminade-Julienne)
  Susan Eble            Jr   **   Jupiter (Forest)
  Kelley Hackler        Fr        Eustis (Eustis)
  Stephanie Smith       Jr        Coral Gables
  Susie Thrapp          Jr   *    Kendallville, IN (East Noble)
* Janette Wood          Jr        Oakville, Ontario, Canada (Blakelock)

1983 Roster - By Name

L
T                                  PY
R Name                  Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------------
* Carla Borovicka       5-9   Jr   *    Portland, OR (Beaverton)
* Marcia Brownlee       5-6   Fr        Toms River, NJ (Toms River)
* Margaret Coomber      5-9   Sr   ***  London, England
  Colleen Curran        5-10  So   *    Dayton, OH (Chaminade-Julienne)
  Jill Decker                 Fr        Rockledge (Rockledge)
  Kelley Hackler        5-7   Fr-R      Eustis (Eustis)
* Julie Leonard         5-10  Fr        Vienna, VA (James Madison)
* Lori Littell          5-2   Fr        Tampa (Leto)
* Barbara Matthews      5-4   Fr        Nokomis (Venice)
* Jeanie Messinese      5-7   Jr        Jacksonville Beach (Beaches Chapel/Florida CC)
  Karen Parrish         5-2   Jr        Pensacola (Pensacola Catholic)
  Shari Parrish         5-2   Jr        Pensacola (Pensacola Catholic)
* Sue Pockell           5-5   Fr        Cherry Hill, NJ (Cherry Hill West)

1984 Roster - By Name

L
T                                  PY
R Name                  Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------------
* Carla Borovicka       5-9   Sr   **   Portland, OR (Beaverton)
* Anita Cicanese        5-5   Fr        Punta Gorda (Charlotte)
  Samantha Green        5-9   So        Philadelphia, PA (Simon Gratz)
  Kelley Hackler        5-7   So-R      Eustis (Eustis)
  Julie Leonard         5-10  So   *    Vienna, VA (James Madison)
* Barbara Matthews      5-4   So   *    Nokomis (Venice)
  Jeanie Messinese      5-7   Sr   *    Jacksonville Beach (Beaches Chapel/Florida CC)
* Brenda Moore          5-6   Fr        Amarillo, TX (Amarillo)
  Karen Parrish         5-2   Sr        Pensacola (Pensacola Catholic)
* Sue Pockell           5-5   So   *    Cherry Hill, NJ (Cherry Hill West)
* Janie Regis           5-1   Jr        Jacksonville (Sandalwood/Florida CC)
* Nancy Rettie          5-6   Sr        Winnipeg, Manitoba, Canada (Oak Park)

1985 Roster - By Name

L
T                                  PY
R Name                  Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------------
* Anita Cicanese        5-5   So   *    Punta Gorda (Charlotte)
  Fran Gordon           5-2   Fr        Sanford (Lake Mary)
  Samantha Green        5-9   Jr        Philadelphia, PA (Simon Gratz)
  Kelley Hackler        5-7   Jr-R      Eustis (Eustis)
* Jenny Jonas           5-3   Jr        Gainesville (Eastside/Santa Fe CC)
* Jackie Lebel          5-5   Fr        Brandon (Brandon)
* Barbara Matthews      5-4   Jr   **   Nokomis (Venice)
* Brenda Moore          5-6   So   *    Amarillo, TX (Amarillo)
* Colleen O'Reilly      5-8   Fr        Pembroke Pines (Cooper City)
* Sue Pockell           5-5   Jr   **   Cherry Hill, NJ (Cherry Hill West)
  Janie Regis           5-1   Sr   *    Jacksonville (Sandalwood/Florida CC)

1986 Roster - By Name

L
T                                  PY
R Name                  Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------------
* Carrie Boyd           5-8   Fr        Garland, TX (Berkner)
* Tina Davies           5-1   So        New York, NY
* Michele Farrall       5-4   Fr        Seminole (Seminole)
* Jackie Lebel          5-5   So   *    Brandon (Brandon)
* Barbara Matthews      5-4   Sr   ***  Nokomis (Venice)
* Colleen O'Reilly      5-8   So   *    Pembroke Pines (Cooper City)
* Adrienne Politowicz   5-5   Fr        Maitland (Trinity Prep)

1987 Roster - By Name

L
T                                  PY
R Name                  Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------------
* Carrie Boyd           5-8   So   *    Garland, TX (Berkner)
* Denise Farley         5-7   Fr        Pensacola (Pensacola Catholic)
* Michele Farrall       5-4   So   *    Seminole (Seminole)
* Colleen O'Reilly      5-8   So-R **   Pembroke Pines (Cooper City)
* Lisa Samocki          5-5   Fr        Casselberry (Lake Howell)
* Krista Shreve         5-3   Fr        Orlando (Bishop Moore)
* Carolyn Smith         5-9   Fr        Orlando (Oak Ridge)

1988 Roster - By Name

L
T                                  PY
R Name                  Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------------
* Carrie Boyd           5-8   Jr   **   Garland, TX (Berkner)
* Michele Farrall       5-4   Jr   **   Seminole (Seminole)
* Angela Harris         5-6   Fr        Orange Park (Orange Park)
  Dolly Harrison        5-6   Jr        Valparaiso (Niceville)
  Angela Nash           5-4   Fr        Jacksonville (Ribault)
* Colleen O'Reilly      5-7   Jr-R ***  Pembroke Pines (Cooper City)
  Anita Robinson        5-2   So        Fort Pierce (Westwood)
* Lisa Samocki          5-5   So   *    Casselberry (Lake Howell)

1989 Roster - By Name

L
T                                  PY
R Name                  Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------------
* Carrie Boyd           5-8   Sr   ***  Garland, TX (Berkner)
* Michele Farrall       5-4   Sr   ***  Seminole (Seminole)
* Angela Harris         5-6   So   *    Orange Park (Orange Park)
* Tracy Howze           5-5   Fr        Orange Park (Orange Park)
  Tracy Pepoon          5-4   Fr        Fort Walton Beach (Fort Walton Beach)
* Karla Severs          5-5   Fr        Titusville (Astronaut)

1990 Roster - By Name

L
T                                  PY
R Name                  Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------------
* Lisa Beck             5-4   Fr        West Palm Beach (Cardinal Newman)
* Stacey Bowrosen       5-4   Fr        Port Orange (Father Lopez)
* Angela Harris         5-6   Jr   **   Orange Park (Orange Park)
* Tracy Howze           5-5   So   *    Orange Park (Orange Park)
  Nicole Lopez          5-4   Jr        Montgomery, AL
* Kerry Moloughney      5-4   Fr        Staten Island, NY (Notre Dame)
* Tracy Pepoon          5-4   Fr-R      Fort Walton Beach (Fort Walton Beach)
* Karla Severs          5-5   So   *    Titusville (Astronaut)

1991 Roster - By Name

L
T                                  PY
R Name                  Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------------
* Lisa Beck             5-4   So   *    West Palm Beach (Cardinal Newman)
* Stacey Bowrosen       5-4   So   *    Port Orange (Father Lopez)
* Keri Lee Campbell     5-8   Fr        Jacksonville (Wolfson)
* Shawn Clark           5-9   Fr        University Heights, OH (Cleveland Heights)
* Angela Harris         5-6   Sr   ***  Orange Park (Orange Park)
* Kim Mann              5-6   Jr        Greenacres (John I. Leonard)
* Tracy Pepoon          5-4   So-R *    Fort Walton Beach (Fort Walton Beach)

1992 Roster - By Name

L
T                                  PY
R Name                  Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------------
* Lisa Beck             5-4   Jr   **   West Palm Beach (Cardinal Newman)
* Stacey Bowrosen       5-4   Jr   **   Port Orange (Father Lopez)
  Val Brooks            5-7   Fr        Micco (Thornton Academy)
  Shawn Clark           5-9   So   *    University Heights, OH (Cleveland Heights)
* Holly Higgins         5-8   Jr        Gainesville (Buchholz/UNC-Charlotte)
* Jen Mendelson         5-6   So        Newport Beach, CA (Orange Park)
* Tracy Pepoon          5-4   Jr-R **   Fort Walton Beach (Fort Walton Beach)
  Monica Pfeifer        5-4   Fr        Fort Lauderdale (Cardinal Gibbons)
* Karla Severs          5-5   Jr-R **   Titusville (Astronaut)
  Amy Sindler           5-4   Fr        Sorrento (Apopka)
* Kerry White           5-7   Fr        Warsaw, IN (Warsaw)
* Erin Wilder           5-4   Fr        Monticello (North Stafford)

1993 Roster - By Name

L
T                                  PY
R Name                  Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------------
  Heather Anderson      5-6   Fr        Altamonte Springs (Lake Brantley)
  Lisa Beck             5-4   Sr   ***  Cape Coral (Cardinal Newman)
  Stacey Bowrosen       5-4   Sr   ***  Port Orange (Father Lopez)
  Holly Higgins         5-8   Sr   *    Gainesville (Buchholz/UNC-Charlotte)
  Gretchen Lackey       5-7   Fr        Venice (Venice)
  Tracy Pepoon          5-4   Sr-R ***  Fort Walton Beach (Fort Walton Beach)
  Karla Severs          5-5   Sr-R ***  Titusville (Astronaut)
  Michelle Trylko       5-5   Fr        New Port Richey (Ridgewood)
  Erin Westfall               Fr        Tallahassee
  Kerry White           5-7   So   *    Warsaw, IN (Warsaw)
  Erin Wilder           5-4   Fr-R *    Miami (North Stafford)

1994 Roster - By Name

L
T                            PY
R Name                  Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------
* Jennifer Akery                  
* Heather Anderson      So        Altamonte Springs (Lake Brantley)
* Nickie Bournias       Fr        Jacksonville (Wolfson)
* Gretchen Lackey       Fr-R      Venice (Venice)
* Chateau Mangaroo      Fr-R      Clovis, NM (Clovis)
* Melanie O'Bannon      Fr        Pensacola (Pensacola)
* Nicole Singleton      Fr        Orlando (Oak Ridge)
* Kerry White           So-R *    Warsaw, IN (Warsaw)

1995 Roster - By Name

L
T                            PY
R Name                  Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------
  Beth Alfonsi          Fr        Tampa
* Heather Anderson      Jr   *    Altamonte Springs (Lake Brantley)
* Kirsten Birmelin      Sr        Bad Wildbad, Germany (Bad Wildbad Gymnasium/Western Kentucky)
* Nickie Bournias       So   *    Jacksonville (Wolfson)
* Lara Bryant           Jr        Jacksonville (Bolles)
  Amanda Hynes          Fr        Plantation (Plantation)
  Christina Kennedy     Fr-R      Saint Petersburg (Dixie Hollins)
  Stephanie Kohl        Jr        Melbourne (Eau Gallie)
  Gretchen Lackey       So   *    Venice (Venice)
* Megan Lenker          So        Tampa (Tampa Prep)
  Katie Lunn            Fr-R      Ooltewah, TN (Baylor School)
* Chateau Mangaroo      So-R *    Clovis, NM (Clovis)
* Emily Ruetenik        Fr        Homosassa Springs (Lecanto)
  Erin Sheehan          Fr        Tampa
* Nicole Singleton      So   *    Orlando (Oak Ridge)
  Leslie Wiggins        Fr        Franktown, CO (Ponderosa)

1996 Roster - By Name

L
T                                  PY
R Name                  Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------------
* Heather Anderson      5-6   Sr   **   Longwood (Lake Brantley)
  Karen Boor                  Fr        Indianapolis, IN (Carmel)
* Nickie Bournias             Jr   **   Jacksonville (Wolfson)
* Kathy Bowen                 So        York, ME (York)
* Lara Bryant                 Sr   *    Ponte Vedra Beach (Bolles)
* Diana Hartnup         5-11  Fr        Sarasota (Sarasota)
  Celeste Hayes               Fr        El Dorado, AR (El Dorado)
  Amanda Hynes                So        Plantation (Plantation)
  Christina Kennedy           So-R      Saint Petersburg (Dixie Hollins)
  Stephanie Kohl              Jr-R      Melbourne (Eau Gallie)
  Gretchen Lackey       5-7   Jr   *    Venice (Venice)
  Megan Lenker          5-6   Jr   *    Temple Terrace (Tampa Prep)
* Chateau Mangaroo            Jr-R **   Clovis, NM (Clovis)
  Melanie O'Bannon            So-R *    Pensacola (Pensacola)
  Katie Peck                  Fr        Altamonte Springs (Lake Brantley)
* Emily Ruetenik              So   *    Homosassa Springs (Lecanto)
* Nicole Singleton            Jr   **   Orlando (Oak Ridge)
  Nadi Vlaun                  Fr        Big Pine Key (Key West)
  Leslie Wiggins              So        Franktown, CO (Ponderosa)

1997 Roster - By Name

L
T                                  PY
R Name                  Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------------
  Kathy Bowen                 Jr   *    York, ME (York)
* Kingsley Broughton          Fr        Ponte Vedra Beach (Nease)
* Cindy Campbell              Fr        Saint Catharines, Ontario, Canada (Churchill)
  Jennifer Erd                Fr        Winter Park
* Mary Gaskins                Fr        Jacksonville (Bishop Kenny)
* Diana Hartnup         5-11  So   *    Sarasota (Sarasota)
* Amanda Hynes                Jr        Fort Lauderdale (Plantation)
  Rayanne Lawrence            Fr        Tampa
* Kim Mueller                 Fr        Naperville
  Shannon Pearce              Fr        Estero (Estero)
* Natalie Reid                Fr        Ponte Vedra Beach (Nease)
* Nicole Singleton            Sr   ***  Orlando (Oak Ridge)
  Nadi Vlaun                  So        Big Pine Key (Key West)

1998 Roster - By Name

L
T                                  PY
R Name                  Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------------
  Kingsley Broughton          So   *    Ponte Vedra Beach (Nease)
  Cindy Campbell              So   *    Saint Catharines, Ontario, Canada (Churchill)
  Alyson Fox                  So        Palm Harbor (Tarpon Springs)
  Mary Gaskins                So   *    Jacksonville (Bishop Kenny)
  Diana Hartnup         5-11  Jr   **   Sarasota (Sarasota)
  Amanda Hynes                Sr   *    Fort Lauderdale (Plantation)
  Jennifer Lands              Fr        Boca Raton (Boca Raton)
  Erica Lazarus         5-7   Fr        Wellington (Wellington)
  Shannon Pearce              So        Estero (Estero)
  Natalie Reid                So   *    Ponte Vedra Beach (Nease)
  Holly Skinner               So        Tallahassee (Lincoln)
  Xuan Stevens                Sr        Jacksonville (Stanton)
  Nadi Vlaun                  Jr        Big Pine Key (Key West)
  Amanda Wilson               Fr        Tampa (King)
  Kim Winn              5-6   Fr        Tallahassee (Florida)

1999 Roster - By Name

L
T                                  PY
R Name                  Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------------
  Mizar Aleman                Fr        Lake Mary
* Brooke Bastien              So        Brooksville (Brooksville Central/Jacksonville)
* Sara Bergeron         5-4   Fr        Jupiter (Jupiter)
  Kingsley Broughton          So-R *    Ponte Vedra Beach (Nease)
* Cindy Campbell              Jr   *    Saint Catharines, Ontario, Canada (Churchill)
  Molly Castner         5-9   Fr        Oak Ridge, TN (Oak Ridge)
* Kristy Connell        5-6   Fr        Ocala (Belleview)
* Andrea Dulmage              Fr        Longwood (Lake Brantley)
  Mary Gaskins                Jr   *    Jacksonville (Bishop Kenny)
* Misty Harper          5-4   Fr        Seminole (Seminole)
* Diana Hartnup         5-11  Sr   **   Sarasota (Sarasota)
* Katie Jeffrey         5-6   Fr        Kanata, Ontario, Canada (Holy Trinity)
  Jennifer Lands              So        Boca Raton (Boca Raton)
* Erica Lazarus         5-7   So        Wellington (Wellington)
  Melissa Lyons         5-2   Jr        Miami (Miami Palmetto)
  Erin McGee            5-8   Fr        Gulf Breeze (Gulf Breeze)
* Sandy Murphy          5-6   Jr        Fort Lauderdale
  Michelle Palmer       5-3   So        Miami (Florida International)
* Brandi Rook           5-5   Fr        Tallahassee (Leon)
  Sara Tatum                  Fr        Deerfield Beach
  Amanda Wilson               So        Tampa (King)
* Kim Winn              5-6   So        Tallahassee (Florida)

2000 Roster - By Name

L
T                                          PY
R Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-------------------------------------------------------------------------------------------
* Brooke Bastien                      Jr   *    Brooksville (Brooksville Central/Jacksonville)
  Lauren Beaulieu                     Jr        Coral Springs (Mississippi)
* Cindy Campbell                      Sr   **   Saint Catharines, Ontario, Canada (Churchill)
  Kelly Cramer                        Fr        Cary, NC
* Andrea Dulmage                      So   *    Longwood (Lake Brantley)
* Misty Harper                  5-4   So   *    Seminole (Seminole)
* Katie Jeffrey                 5-6   So   *    Ottawa, Ontario, Canada (Holy Trinity)
  Erica Lazarus                 5-7   Jr   *    Wellington (Wellington)
  Mari Leitner                  5-8   Fr        Pensacola (Washington)
* Beth Lukens                         Fr        Sarasota (Riverview)
  Rachel Marsh                  5-2   Fr        Kissimmee (Osceola)
  Erin McGee                    5-8   So        Gulf Breeze (Gulf Breeze)
* Amy Pleckaitis                      Fr        Woodbridge, CT (Amity)
  Brandi Rook                   5-5   So   *    Tallahassee (Leon)
  Laurel Slyck                        Jr        Germany,
  Jordana Whittington           5-7   Fr        Sarnia, Ontario, Canada (Saint Christopher)
* Kim Winn                      5-6   So-R *    Tallahassee (Florida)

2001 Roster - By Name

L
T                            PY
R Name                  Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------
* Brooke Bastien        Sr   **   Brooksville (Brooksville Central/Jacksonville)
  Jenny Chang           Fr        Jacksonville (Mandarin)
  Anne Clinton          Fr        Richmond, IN (Richmond)
  Amy Coburn            So        Tallahassee (Leon)
  Erin Courtney         Fr        Brooksville (Brooksville Central)
  Karen Daigle          Sr        Houma, LA (Terrebonne)
* Andrea Dulmage        Jr   **   Longwood (Lake Brantley)
* Hannah Gerber         Sr        Bunnell (Flager-Palm Coast)
* Vicky Gill            So        Lancashire, England (Saint Andrews University)
  Kathleen Gouldy       Jr        Jupiter (Jupiter)
* Terra Guebel          Fr        Bunnell (Flager-Palm Coast)
* Misty Harper          Jr   **   Seminole (Seminole)
* Janet Howard          Fr        Clearwater (Central Catholic)
* Natalie Hughes        Fr        Grand Junction, CO (Palisade)
* Melissa Ippolito      Sr        Fort Myers (Bishop Verot)
  Katie Janson          So        Oviedo (Oviedo)
* Katie Jeffrey         Jr   **   Ottawa, Ontario, Canada (Holy Trinity)
  Amanda Jordan         Fr        Oklahoma City, OK (Bishop McGuinness)
  Mari Leitner          So        Pensacola (Washington)
* Allison Lind          Jr        Woodbury, CT (Nonnewaug/South Dakota State)
  Beth Lukens           So   *    Sarasota (Riverview)
  Valeria Maile         So        New Port Richey (Gulf)
  Rachel Marsh          Fr-R      Kissimmee (Osceola)
  Erin McGee            Jr        Gulf Breeze (Gulf Breeze)
* Laura Melendez        Fr        Livermore, CA (Granada)
* Sydney Mondragon      Fr        Pueblo, CO (Pueblo South)
  Meghan Rogers         Fr        Wellington (Cardinal Newman)
  Elaine Skislak        So        Gulf Breeze (Gulf Breeze)
* Kelly Wagner          Jr        Stuart (Martin County)
  Megan Walker          So        New Port Richey (Gulf)
* Emily Wehr            So        Tarpon Springs (Palm Harbor)
* Jordana Whittington   So        Sarnia, Ontario, Canada (Saint Christopher)

2002 Roster - By Name

L
T                                  PY
R Name                  Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------------
  Heather Chambers            Fr        Norcross, GA (Norcross)
  Jenny Chang           5-2   So        Jacksonville (Mandarin)
* Anne Clinton          5-6   So        Richmond, IN (Richmond)
  Kristen Colton              Fr        Jacksonville (Bishop Kenny)
  Abbie Day             5-4   Fr        Winter Park (Lake Howell)
  Andrea Dulmage              Sr   ***  Longwood (Lake Brantley)
  Brianne Frarrer             Fr        Naples (Saint John Neumann)
  Tracy Friedlander           Fr        Miami (Ransom Everglades)
* Vicky Gill                  Jr   *    Lancashire, England (Saint Andrews University)
* Jenny Gomez                 Fr        Miami (Lourdes Academy)
  Kathleen Gouldy             Jr-R      Jupiter (Jupiter)
  Sara Guiffre                Fr        Jacksonville (Nease)
* Misty Harper          5-4   Sr   ***  Seminole (Seminole)
  Janet Howard          5-5   So   *    Clearwater (Central Catholic)
* Natalie Hughes        5-4   So   *    Grand Junction, CO (Palisade)
  Katie Janson                Jr        Oviedo (Oviedo)
  Amanda Jordan         5-8   Fr-R      Oklahoma City, OK (Bishop McGuinness)
  Lisa Kirsch           5-4   Sr-R      Winter Springs (Oviedo)
  Mari Leitner          5-8   So-R      Pensacola (Washington)
* Allison Lind          5-9   Sr   *    Woodbury, CT (Nonnewaug/South Dakota State)
* Rachel Marsh                So-R      Kissimmee (Osceola)
* Laura Melendez              So   *    Livermore, CA (Granada)
  Teresa Miller               So-R      Daytona Beach (Mainland)
* Sydney Mondragon      5-4   So   *    Pueblo, CO (Pueblo South)
  Nicole Myers                Fr-R      Jacksonville (Bishop Kenny)
  Morgan Neal                 So-R      Gulf Breeze (Pensacola Catholic)
  Nikki Renzulli        5-3   Fr        Cranston, RI (Cranston West)
  Gina Riano            5-3   Fr        Miami Shores (Archbishop Curley)
  Meghan Rogers         5-4   So        Wellington (Cardinal Newman)
  Ann Schreiber               Fr        Little Silver, NJ (Red Bank)
* Suzanne Shephard      5-5   Fr-R      Ellis, KS (Ellis)
  Elaine Skislak        5-8   Jr        Gulf Breeze (Gulf Breeze)
  Emily Wehr            5-7   Jr   *    Tarpon Springs (Palm Harbor)
  Stephanie Welcher           Fr-R      Bradenton (Lakewood Ranch)
  Cathleen Willy        5-4   Fr        Pembroke Pines (Flanagan)

2003 Roster - By Name

L
T                            PY
R Name                  Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------
* Carla Agnew           Fr        Oshawa, Ontario, Canada (McLaughlin)
  Stefanie Bechler      Fr        Libertyville, IL (Libertyville)
* Tina Biedenharn       Fr        Orange Park (Ridgeview)
  Christina Boekhout    Fr        Merritt Island (Merritt Island)
* Heather Clark         Fr        Brewer, ME (Brewer)
* Anne Clinton          Jr   *    Richmond, IN (Richmond)
  Abbie Day             So        Winter Park (Lake Howell)
* Claudia Dorvillus     So        Naples (Naples)
  Brianne Frarrer       Fr-R      Naples (Saint John Neumann)
  Tracy Friedlander     So        Miami (Ransom Everglades)
* Vicky Gill            Sr   **   Lancashire, England (Saint Andrews University)
  Terra Goebel          So        Palm Coast (Flager-Palm Coast)
* Jenny Gomez           So   *    Miami (Lourdes Academy)
* Helen Hofstede        Sr        Hoogkarspel, Netherlands (RSG Enkhuizen)
  Janet Howard          Jr   *    Clearwater (Central Catholic)
* Natalie Hughes        Jr   **   Grand Junction, CO (Palisade)
  Amanda Jordan         So-R      Oklahoma City, OK (Bishop McGuinness)
* Mari Leitner          Jr-R      Pensacola (Washington)
* Adrienne Lufkin       Fr        Saint Petersburg (Lakewood)
* Rachel Marsh          Jr-R *    Kissimmee (Osceola)
  Sydney Mondragon      Jr   **   Pueblo, CO (Pueblo South)
  Kara Newell           So        Tallahassee (Maclay/Boston College)
  Katie Puckett         So        Pensacola (East Hill Christian)
  Angelina Ramos        Fr        New Fairfield, CT (New Fairfield)
  Nikki Renzulli        So        Cranston, RI (Cranston West)
  Gina Riano            So        Miami Shores (Archbishop Curley)
  Meghan Rogers         Jr        Wellington (Cardinal Newman)
  Suzanne Shephard      So-R *    Ellis, KS (Ellis)
  Meredith Urban        Fr        Raleigh, NC (Green Hope)
  Julia Viola           Fr        Boca Raton (Spanish River)
  Candace Walls         So        Boynton Beach (Atlantic)
  Kristin Walls         So        Boynton Beach (Atlantic)
  Cathleen Willy        So        Pembroke Pines (Flanagan)

2004 Roster - By Name

L
T                            PY
R Name                  Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------
  Stefanie Bechler      So        Libertyville, IL (Libertyville)
  Tina Biedenharn       So   *    Orange Park (Ridgeview)
  Christina Boekhout    So        Merritt Island (Merritt Island)
* Laura Bowerman        Fr        Tampa (King)
  Anne Clinton          Sr   **   Richmond, IN (Richmond)
  Shannon Coates        Fr        Boca Raton (Spanish River)
  Abbie Day             Jr        Winter Park (Lake Howell)
  Claudia Dorvillus     Jr   *    Naples (Naples)
  Tracy Friedlander     Jr        Miami (Ransom Everglades)
* Jenny Gomez           Jr   **   Miami (Lourdes Academy)
* Kirsten Hagen         Fr        Blacksburg, VA (Christiansburg)
  Amanda Hahn           Fr        Gainesville (Gainesville)
  Audrey Hand           Fr        Virginia Beach, VA (Kellam)
  Janet Howard          Jr-R *    Clearwater (Central Catholic)
* Natalie Hughes        Sr   ***  Grand Junction, CO (Palisade)
  Marla Jackson         Fr        Jacksonville (Stanton)
  Mari Leitner          Sr-R *    Pensacola (Washington)
* Cristen Litz          Fr        Sarasota (Sarasota)
  Meghan Logue          So-R      Orlando (Valencia CC)
  Adrienne Lufkin       So   *    Saint Petersburg (Lakewood)
  Sydney Mondragon      Sr   **   Pueblo, CO (Pueblo South)
* Kara Newell           Jr        Tallahassee (Maclay/Boston College)
  Jennifer Patterson    Fr        Valparaiso (Niceville)
  Katie Puckett         Sr        Pensacola (East Hill Christian)
  Angelina Ramos        So        New Fairfield, CT (New Fairfield)
  Gina Riano            So-R      Miami Shores (Archbishop Curley)
  Meghan Rogers         Sr        Wellington (Cardinal Newman)
  Amanda Schramski      So        Troy, MI (Avondale)
  Suzanne Shephard      Jr-R *    Ellis, KS (Ellis)
  Audrey Snider         Fr        Gainesville (Gainesville)
  Sara Swanson          Sr        Denver, CO (Tampa Prep)
* Meredith Urban        So        Raleigh, NC (Green Hope)
  Candace Walls         Jr        Boynton Beach (Atlantic)
  Kristin Walls         Jr        Boynton Beach (Atlantic)
  Cathleen Willy        So-R      Pembroke Pines (Flanagan)

2005 Roster - By Name

L
T                            PY
R Name                  Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------
  Ashley Andress        So        Davie (Archbishop McCarthy)
  Pamela Arnedos        So        West Palm Beach (Cardinal Newman)
  Stefanie Bechler      So-R      Libertyville, IL (Libertyville)
  Tina Biedenharn       Jr   *    Orange Park (Ridgeview)
* Laura Bowerman        So   *    Temple Terrace (King)
  Leilani Caraballo     Fr-R      Miami (Lourdes Academy)
  Shannon Coates        So        Boca Raton (Spanish River)
* Jessica Crate         Jr        Brights Grove, Ontario, Canada (Northern College/Arizona State)
  Abbie Day             Sr        Winter Park (Lake Howell)
  Raquel Espinosa       Fr        Longwood (Bishop Moore)
* Kirsten Hagen         So   *    Blacksburg, VA (Christiansburg)
* Amanda Hahn           Fr-R      Gainesville (Gainesville)
  Audrey Hand           So        Virginia Beach, VA (Kellam)
  Sarah Hughes          Fr        Maitland (Winter Park)
  Meredith Kelly        Fr        Clermont (East Ridge)
  Danielle Laramee      Fr        Margate (Coral Springs)
  Courtney Laster       Fr        Woodbridge, VA (Hayfield/Hayfield)
  Adrienne Lufkin       Jr   *    Saint Petersburg (Lakewood)
  Mary Magee            Fr        Seminole (Seminole)
  Kaley Matthews        Fr        Saint Petersburg (Largo)
  Ashley Montagnese     Fr        Tallmadge, OH (Tallmadge)
* Kara Newell           Jr-R *    Tallahassee (Maclay/Boston College)
  Barbara Parker        Jr        Norfolk, England (Loughborough)
  Jennifer Patterson    So        Valparaiso (Niceville)
  Brittany Raffa        Fr        Tampa (Chamberlain)
  Angelina Ramos        So-R      New Fairfield, CT (New Fairfield)
  Meredith Urban        Jr   *    Davie (Green Hope)
  Julia Vola            So        Boca Raton (Spanish River)
  Candace Walls         Sr        Boynton Beach (Atlantic)
  Kristin Walls         Sr        Boynton Beach (Atlantic)
* Lydia Willemse        Fr        Forest, Ontario, Canada (Saint Christopher)
* Abi Wilshire          Jr        Bristol, England (Birmingham)
  Christina Woytalewicz Fr        Brandon (Riverview)

2006 Roster - By Name

L
T                            PY
R Name                  Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------
  Ashley Andress        Jr        Davie (Archbishop McCarthy)
  Pamela Arnedos        Jr        West Palm Beach (Cardinal Newman)
  Stefanie Bechler      Jr-R      Libertyville, IL (Libertyville)
  Rosanna Bell          Fr        Gainesville (Gainesville)
  Tina Biedenharn       Jr-R *    Orange Park (Ridgeview)
* Laura Bowerman        Jr   **   Temple Terrace (King)
  Shannon Coates        Jr        Delray Beach (Spanish River)
* Jessica Crate         Jr-R *    Brights Grove, Ontario, Canada (Northern College/Arizona State)
  Laura Cullen          So        Temple Terrace (King)
  Christine Dion        So        Cape Coral (Fort Myers)
* Kirsten Hagen         Jr   **   Blacksburg, VA (Christiansburg)
  Amanda Hahn           So-R *    Gainesville (Gainesville)
  Audrey Hand           Jr        Virginia Beach, VA (Kellam)
  Quiana Holsey         Jr        Gainesville (Gainesville)
  Sarah Hughes          So        Maitland (Winter Park)
* Amy Huss              Jr        Wyomissing, PA (Wyomissing/Vanderbilt)
* Debbie Huss           Jr        Wyomissing, PA (Wyomissing/Vanderbilt)
  Meredith Kelly        So        Clermont (East Ridge)
* Susan Kuijken         Fr        Nijmegen, Netherlands (Stedelijk Gymnasium)
  Danielle Laramee      So        Margate (Coral Springs)
  Courtney Laster       So        Woodbridge, VA (Hayfield/Hayfield)
  Adrienne Lufkin       Sr   *    Saint Petersburg (Lakewood)
  Mary Magee            So        Seminole (Seminole)
  Kaley Matthews        So        Saint Petersburg (Largo)
  Ryann Matthews        Sr        Saint Petersburg (Largo)
  Pilar McShine         Fr        Laventille, Trinidad and Tobago (Success Laventille Composite)
  Ashley Montagnese     So        Tallmadge, OH (Tallmadge)
  Hillary Palumbo       Sr        Bensenville, IL (Western Illinois)
* Barbara Parker        Jr-R      Norfolk, England (Loughborough)
  Jennifer Patterson    Jr        Valparaiso (Niceville)
  Amanda Quick          Fr        Tampa (Gaither)
  Angelina Ramos        Jr-R      New Fairfield, CT (New Fairfield)
  Hshkeni Richemond     So        Suffern, NY (Suffern)
  Alysha Salapack       Fr        Seminole (Seminole)
  Whitney Schnarr       Sr        Waterloo, Ontario, Canada (Saint Francis College)
  Shannon Stuckman      So        Gainesville (P.K. Yonge)
  Meredith Urban        Jr-R *    Raleigh, NC (Green Hope)
  Julia Vola            Jr        Boca Raton (Spanish River)
  Samantha Weeks        Fr        Seminole (Seminole)
  Lydia Willemse        So   *    Forest, Ontario, Canada (Saint Christopher)
* Abi Wilshire          Sr   *    Bristol, England (Birmingham)
* Christina Woytalewicz Fr-R      Brandon (Riverview)

2007 Roster - By Name

L
T                            PY
R Name                  Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------
  Ashley Andress        Sr        Davie (Archbishop McCarthy)
  Rosanna Bell          Fr-R      Gainesville (Gainesville)
* Tina Biedenharn       Sr-R *    Orange Park (Ridgeview)
  Laura Bowerman        Sr   ***  Temple Terrace (King)
* Shannon Coates        Jr-R      Boca Raton (Spanish River)
  Laura Cullen          Jr        Temple Terrace (King)
  Christine Dion        So-R      Cape Coral (Fort Myers)
* Hannah England        So        Oxford, England (Birmingham)
* Kirsten Hagen         Sr   ***  Blacksburg, VA (Christiansburg)
* Amanda Hahn           Jr-R *    Gainesville (Gainesville)
* Audrey Hand           Sr        Virginia Beach, VA (Kellam)
  Jen Hillis            Fr        Tampa (King)
  Sarah Hughes          So-R      Maitland (Winter Park)
  Amy Huss              Sr   *    Wyomissing, PA (Wyomissing/Vanderbilt)
* Debbie Huss           Sr   *    Wyomissing, PA (Wyomissing/Vanderbilt)
  Meredith Kelly        Jr        Clermont (East Ridge)
* Susan Kuijken         So   *    Nijmegen, Netherlands (Stedelijk Gymnasium)
  Courtney Laster       So-R      Woodbridge, VA (Hayfield/Hayfield)
  Katie Leary           Jr        Klamath Falls, OR (Klamath Union/Oregon)
  Mary Magee            Jr        Seminole (Seminole)
  Ryann Matthews        Sr-R      Saint Petersburg (Largo)
  Bree McArdle          Fr        Queensland, Australia (Saint Peter's Lutheran)
* Pilar McShine         Fr-R      Laventille, Trinidad and Tobago (Success Laventille Composite)
  Ashley Montagnese     Jr        Tallmadge, OH (Tallmadge)
* Barbara Parker        Sr-R *    Norfolk, England (Loughborough)
  Jennifer Patterson    Sr        Valparaiso (Niceville)
* Amanda Quick          Fr-R      Tampa (Gaither)
  Angelina Ramos        Sr-R      New Fairfield, CT (New Fairfield)
  Whitney Schnarr       Sr-R      Waterloo, Ontario, Canada (Saint Francis College)
  Amanda Skillen        So        Seminole (Seminole)
* Meredith Urban        Sr-R *    Davie (Green Hope)
* Lydia Willemse        So-R *    Forest, Ontario, Canada (Saint Christopher)
* Christina Woytalewicz So-R *    Brandon (Riverview)

2008 Roster - By Name

L
T                            PY
R Name                  Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------
  Margee Ankil          Fr        Oviedo (Oviedo)
  Keesha Danso-Dapahh   Fr        Mississauga, Ontario, Canada (Saint Aloysius Gonzaga)
* Jennifer Dunn         Fr        Decatur, AL (Austin)
* Kacey Gibson          Fr        New Castle, PA (Neshannock)
  Arica Halila          Fr        Boynton Beach (West Boca Raton Community)
* Jen Hillis            So        Tampa (King)
* Meredith Kelly        Sr        Clermont (East Ridge)
  Nicole Kenna          Fr        Brandon (Brandon)
* Susan Kuijken         Jr   **   Nijmegen, Netherlands (Stedelijk Gymnasium)
  Mary Magee            Jr-R      Seminole (Seminole)
  Bree McArdle          So        Queensland, Australia (Saint Peter's Lutheran)
* Pilar McShine         So-R *    Laventille, Trinidad and Tobago (Success Laventille Composite)
* Emily Ness            Fr        Tallahassee (Maclay)
* Amanda Quick          So-R *    Tampa (Gaither)
  Laura Ragland         Fr        Saint Augustine (Bartram Trail)
  Hshkeni Richemond     Sr        Suffern, NY (Suffern)
  Amanda Skillen        Jr        Seminole (Seminole)
  Heather Smith         Jr        Coral Springs (Douglas)
  Keyla Smith           Sr        Daytona Beach (Mainland)
* Linzi Snow            Jr        Epping, England (Saint Mary's College)
  Lyndsey Spragins      Fr        Indialantic (Melbourne)
  Shannon Stuckman      Sr        Gainesville (P.K. Yonge)
* Kara Taylor           Fr        Tallahassee (Chiles)
* Lesley Van Miert      Sr        Breda, Netherlands (Mencia de Mendoza Lyceum/Northern Arizona)
  Briana Walker         Fr-R      Jacksonville (Rio Mesa)
  Christal Washington   Fr        Hollywood (South Broward)
* Lydia Willemse        Jr-R **   Forest, Ontario, Canada (Saint Christopher)
* Christina Woytalewicz Jr-R **   Brandon (Riverview)

2009 Roster - By Name

L
T                            PY
R Name                  Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------
  Kaylie Belcik         Fr        Oldsmar (East Lake)
  Ashley Calhoun        So        Roanoke, VA (Niceville)
  Erika Charlassier     Fr        Coral Springs (Coral Springs)
* Pasca Cheruiyot       Jr        Eldoret, Kenya (Rend Lake College/Missouri State)
  Keesha Danso-Dapahh   So        Mississauga, Ontario, Canada (Saint Aloysius Gonzaga)
* Jennifer Dunn         So   *    Decatur, AL (Austin)
  Erin Fabrizio         Fr        Seminole (Seminole)
  Jennifer Farnung      Fr        West Palm Beach (Palm Beach Central)
  Liz Gerrity           Fr        Naples (Gulf Coast)
* Kacey Gibson          So   *    New Castle, PA (Neshannock)
  Arica Halila          Fr-R      Boynton Beach (West Boca Raton Community)
  Brittany Hilliker     So        Wesley Chapel (Wharton)
  Kate Hoyt             Fr        Ocala (Forest)
  Nicole Kenna          Fr-R      Brandon (Brandon)
* Susan Kuijken         Sr   ***  Nijmegen, Netherlands (Stedelijk Gymnasium)
* Bree McArdle          Jr        Queensland, Australia (Saint Peter's Lutheran)
  Katherine McMeekin    Fr        Palm Harbor (East Lake)
* Pilar McShine         Jr-R **   Port of Spain, Trinidad and Tobago (Success Laventille Composite)
  Emily Ness            So   *    Tallahassee (Maclay)
* Andrea Palen          Jr        Gardiner, NY (Willkill/SUNY-Cortland)
* Jessica Parry         Fr        London, Ontario, Canada (Catholic Central)
  Jenevah Porter        Fr        Jupiter (Coral Springs)
* Amanda Quick          Jr-R **   Tampa (Gaither)
  Amanda Skillen        Sr        Seminole (Seminole)
  Lyndsey Spragins      Fr-R      Indialantic (Melbourne)
* Kara Taylor           So   *    Tallahassee (Chiles)
  Maria Valdivia        Fr        Miami (Braddock)
  Christal Washington   So        Hollywood (South Broward)
* Amanda Winslow        Fr        Lawrenceville, GA (Collins Hill)
* Christina Woytalewicz Sr-R ***  Brandon (Riverview)

2010 Roster - By Name

L
T                            PY
R Name                  Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------
* Kendall Andrews       Fr        Tallahassee (Chiles)
  Margee Ankil          Jr        Oviedo (Oviedo)
  Kaylie Belcik         So        Oldsmar (East Lake)
* Hannah Brooks         Sr        Caterham, England (Birmingham)
  Ashley Calhoun        Jr        Roanoke, VA (Niceville)
* Pasca Cheruiyot       Sr   *    Eldoret, Kenya (Rend Lake College/Missouri State)
* Kailand Cosgrove      So        Tarpon Springs (Tarpon Springs)
* Jennifer Dunn         Jr   **   Decatur, AL (Austin)
* Mary Catherine FlemingJr        Orlando (Boone)
  Lauren Gelzinis       Fr        Stuart (South Fork)
  Liz Gerrity           So        Naples (Gulf Coast)
  Kacey Gibson          Jr   **   New Castle, PA (Neshannock)
  Brittany Hilliker     Jr        Wesley Chapel (Wharton)
  Nicole Kenna          So-R      Brandon (Brandon)
* Astrid Leutert        Sr        Thun, Switzerland (Gymnasium Hofwil/Northern Arizona)
* Bree McArdle          Sr   *    Queensland, Australia (Saint Peter's Lutheran)
* Pilar McShine         Sr-R ***  Port of Spain, Trinidad and Tobago (Success Laventille Composite)
* Emily Ness            Jr   *    Tallahassee (Maclay)
* Andrea Palen          Sr   *    Gardiner, NY (Willkill/SUNY-Cortland)
* Jessica Parry         So   *    London, Ontario, Canada (Catholic Central)
  Jenevah Porter        So        Jupiter (Coral Springs)
* Lauren Ross           Fr        Parkland (Douglas)
  Shelby Salimone       Fr        Tallahassee (Maclay)
* Lyndsey Spragins      So-R      Indialantic (Melbourne)
* Kara Taylor           Jr   **   Tallahassee (Chiles)
  Maria Valdivia        So        Miami (Braddock)
* Amanda Winslow        So   *    Lawrenceville, GA (Collins Hill)
  Chelsi Woodruff       Fr        Winter Park (Trinity Prep)

2011 Roster - By Name

L
T                            PY
R Name                  Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------
  Alicia Aldridge       So        Palm Harbor (East Lake)
  Kendall Andrews       So   *    Tallahassee (Chiles)
  Erica Boccumini       Fr        Orlando (Olympia)
* Hannah Brooks         Sr-R *    Caterham, England (Birmingham)
  Ashley Calhoun        Sr        Roanoke, VA (Niceville)
* Kailand Cosgrove      Jr   *    Tarpon Springs (Tarpon Springs)
  Jennifer Dunn         Sr   ***  Decatur, AL (Austin)
  Meaghan Faletti       Fr        Ocoee (Wekiva)
* Lauren Gelzinis       So        Stuart (South Fork)
  Liz Gerrity           Jr        Naples (Gulf Coast)
  Meghan Gullman        So        Jacksonville (Bartram Trail)
* Linden Hall           Fr        Melbourne, Australia (Melbourne College)
  Mollie Hibbard        So        Satellite Beach (Satellite)
  Kaitlyn Iselborn      Jr-R      Jacksonville (Bolles/North Carolina State)
  Catie Keenan          Fr        York Beach, ME (York)
  Nicole Kenna          Jr-R      Brandon (Brandon)
* Violah Lagat          Jr        Kipsiro, Kenya (Central Arizona)
  Taylor Leedy          So        Jacksonville (Mandarin)
  Michelle Lewis        Sr        Sunrise (Piper)
  Katherine McMeekin    Jr        Palm Harbor (East Lake)
  Emily Ness            Sr   **   Tallahassee (Maclay)
  Allyson Pagan         So        Melbourne (Holy Trinity Academy)
* Jessica Parry         Jr   **   London, Ontario, Canada (Catholic Central)
  Jenevah Porter        Jr        Jupiter (Coral Springs)
  Ariadna Pulido        Fr        Parkland (Douglas)
* Colleen Quigley       Fr        Saint Louis, MO (Nerinx Hall)
  Kathrena Regnier      Fr        Miami (North Miami Beach)
* Teresa Ristow         Fr        Melbourne (Holy Trinity Academy)
  Shelby Salimone       So        Tallahassee (Maclay)
  Oyuki Segura          So        Homestead (Coral Reef)
  Samantha Shreffler    So        Coral Springs (Coral Springs)
  Jensen Swopes         Fr        Altamonte Springs (Bishop Moore)
* Kara Taylor           Sr   ***  Tallahassee (Chiles)
* Kayleigh Tyerman      Jr        Central Point, OR (Crater/Cal Poly-SLO)
  Christal Washington   Sr        Holly Hill (South Broward)
* Amanda Winslow        Jr   **   Lawrenceville, GA (Collins Hill)
* Chelsi Woodruff       Fr-R      Winter Park (Trinity Prep)
* Aubree Worden         Fr        Scottsbluff, NE (Scottsbluff)

2012 Roster - By Name

L
T                            PY
R Name                  Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------
  Alicia Aldridge       Jr        Palm Harbor (East Lake)
  Kendall Andrews       Jr   *    Tallahassee (Chiles)
  Cora Atkinson         Fr        Crawfordville (Wakulla)
  Hollis Bartlett       Fr        Fort Myers (Fort Myers)
  Alexis Beaudoin       So        Melbourne (Melbourne)
  Erica Boccumini       So        Orlando (Olympia)
  Chantelle Brodie      Fr        Stuart (Martin County)
* Jessica Butler        Sr        Fort Lauderdale (Saint Thomas Aquinas/Tampa)
  Brittany Carey        Fr        Fort Lauderdale (Westminster Academy)
* Erika Charlassier     Jr        Coral Springs (Coral Springs)
  Natalie Concepcion    Fr        Miami (Ferguson)
  Kailand Cosgrove      Sr   **   Tarpon Springs (Tarpon Springs)
* Jennifer Dunn         Sr-R ***  Decatur, AL (Austin)
  Meaghan Faletti       So        Ocoee (Wekiva)
  Lauren Gelzinis       Jr   *    Stuart (South Fork)
* Christine Griggs      Fr        Ponte Vedra Beach (Episcopal)
* Linden Hall           So   *    Melbourne, Australia (Melbourne College)
  Mollie Hibbard        Jr        Satellite Beach (Satellite)
  Catie Keenan          So        York Beach, ME (York)
* Kaitlyn Kelly         Fr        Port Orange (Spruce Creek)
* Violah Lagat          Sr   *    Kipsiro, Kenya (Central Arizona)
  Taylor Leedy          Jr        Jacksonville (Mandarin)
  Maggie McCloskey      So        Gainesville (Saint Francis Catholic)
  Katherine McCoy       Fr        Altamonte Springs (Lake Brantley)
  Patterson McDulin     Fr        Palm Beach Gardens (Dwyer)
* Katherine McMeekin    Sr        Palm Harbor (East Lake)
  Megan Menton          Fr        Ocala (Trinity Catholic)
  Alex Midgett          Fr        Orange Park (Ridgeview)
  Melissa Monroe        Fr        Punta Gorda (Charlotte)
  Shannon Morris        Fr        Saint Johns (Creekside)
  Kelly Neumayer        Fr        Orlando (Lake Highland Prep)
  Allyson Pagan         Jr        Melbourne (Holy Trinity Academy)
* Jessica Parry         Sr   ***  London, Ontario, Canada (Catholic Central)
* Georgia Peel          Fr        Surrey, England (Gordon's)
  Christina Phipps      Fr-R      Jacksonville (Bishop Kenny)
  Ariadna Pulido        So        Parkland (Douglas)
* Colleen Quigley       So   *    Saint Louis, MO (Nerinx Hall)
  Amanda Quintana       So        Miami (Coral Reef)
  Teresa Ristow         So   *    Melbourne (Holy Trinity Academy)
  Lauren Ross           Jr   *    Parkland (Douglas)
  Shelby Salimone       Jr        Tallahassee (Maclay)
  Oyuki Segura          Jr        Homestead (Coral Reef)
  Dana Slomins          Fr        Melbourne (Holy Trinity Academy)
  Jensen Swopes         So        Altamonte Springs (Bishop Moore)
* Carly Thomas          Fr        Tallahassee (Chiles)
  Laura Turner          So        Fort Myers (Fort Myers)
* Kayleigh Tyerman      Sr   *    Central Point, OR (Crater/Cal Poly-SLO)
  Rachel Walker         Fr        Port Orange (Spruce Creek)
* Amanda Winslow        Sr   ***  Lawrenceville, GA (Collins Hill)
  Chelsi Woodruff       So-R *    Winter Park (Trinity Prep)
* Aubree Worden         So   *    Scottsbluff, NE (Scottsbluff)

2013 Roster - By Name

L
T                            PY
R Name                  Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------
  Alicia Aldridge       Sr        Palm Harbor (East Lake)
  Kassel Ardaman        So        Orlando (Doctor Phillips)
  Hollis Bartlett       So        Fort Myers (Fort Myers)
  Bridget Blake         Fr        Orlando (Doctor Phillips)
  Erica Boccumini       Jr        Orlando (Olympia)
* Chantelle Brodie      So        Stuart (Martin County)
* Jessica Butler        Sr-R *    Fort Lauderdale (Saint Thomas Aquinas/Tampa)
  Brittany Carey        So        Fort Lauderdale (Westminster Academy)
  Erika Charlassier     Sr   *    Coral Springs (Coral Springs)
  Natalie Concepcion    Fr-R      Miami (Ferguson)
  Julia Corley          Fr        West Palm Beach (King's Academy)
* Christine Griggs      So   *    Ponte Vedra Beach (Episcopal)
* Linden Hall           Jr   **   Melbourne, Australia (Melbourne College)
  Mollie Hibbard        Sr        Satellite Beach (Satellite)
* Anna Holdiman         Fr        Waverly, IA (Waverly-Shellrock)
* Kaitlyn Kelly         So   *    Port Orange (Spruce Creek)
  Maggie McCloskey      Jr        Gainesville (Saint Francis Catholic)
  Katherine McCoy       So        Altamonte Springs (Lake Brantley)
  Alex Midgett          So        Orange Park (Ridgeview)
  Allyson Pagan         Sr        Melbourne (Holy Trinity Academy)
* Georgia Peel          So   *    Surrey, England (Gordon's)
* Christina Phipps      So-R      Jacksonville (Bishop Kenny)
  Ariadna Pulido        Jr        Parkland (Douglas)
* Colleen Quigley       Jr   **   Saint Louis, MO (Nerinx Hall)
* Teresa Ristow         So-R *    Melbourne (Holy Trinity Academy)
  Shelby Salimone       Sr        Tallahassee (Maclay)
  Haley Slocum          Fr        Orlando (Bishop Moore)
  Dana Slomins          So        Melbourne (Holy Trinity Academy)
  Megan Smith           Fr        Memphis, TN (Wharton)
  Jensen Swopes         Jr        Altamonte Springs (Bishop Moore)
* Carly Thomas          So   *    Tallahassee (Chiles)
  Laura Turner          Jr        Fort Myers (Fort Myers)
* Hannah Walker         Jr-R      Harpenden, England (Birmingham)
* Courteney West        Fr        Great Falls, VA (Langley)
  Sarah White           So        Saint Petersburg (Saint Petersburg)
  Chelsi Woodruff       Jr-R *    Winter Park (Trinity Prep)
* Pippa Woolven         So-R      Marlow, England (Birmingham)
  Aubree Worden         Jr   **   Scottsbluff, NE (Scottsbluff)

2014 Roster - By Name

L
T                            PY
R Name                  Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------
  Marianne Aguilar      Fr        Southwest Ranches (Archbishop McCarthy)
  Kassel Ardaman        Jr        Orlando (Doctor Phillips)
  Hollis Bartlett       Jr        Fort Myers (Fort Myers)
* Bridget Blake         Fr-R      Orlando (Doctor Phillips)
* Chantelle Brodie      Jr   *    Stuart (Martin County)
  Isabella Campos       So        Jacksonville (Bishop Kenny)
  Brittany Carey        Jr        Fort Lauderdale (Westminster Academy)
  Rachel Davis          Jr        Tampa (Newsome)
* Christine Griggs      Jr   **   Ponte Vedra Beach (Episcopal)
  Sophia Guinazu        Fr        Wellington (Palm Beach Central)
* Linden Hall           Sr   ***  Melbourne, Australia (Melbourne College)
* Madison Harris        Fr        Ochlockonee Bay (Wakulla)
  Lexi Jackson          Fr        Saint Johns (Creekside)
  Chelsea Jarvis        Fr        Saint Helens, England (Carmel College)
  Kaitlyn Kelly         Jr   **   Port Orange (Spruce Creek)
  Annie Kennedy         Fr        Jacksonville (Bishop Kenny)
* Araceli Leon          Fr        Fort Myers (Estero)
  Cecilia McMillan      So        Jacksonville (Bishop Kenny)
  Alex Midgett          Jr        Orange Park (Ridgeview)
* Georgia Peel          Jr   **   Surrey, England (Gordon's)
  Christina Phipps      Jr-R *    Jacksonville (Bishop Kenny)
* Bella Poole           Fr        Ponte Vedra Beach (Ponte Vedra)
  Ariadna Pulido        Sr        Parkland (Douglas)
* Colleen Quigley       Sr   ***  Saint Louis, MO (Nerinx Hall)
  Bridget Reid          Fr        Jacksonville (Bishop Kenny)
  Teresa Ristow         Jr-R **   Melbourne (Holy Trinity Academy)
  Tara Rooney           Fr        Vernon Hills, IL (Vernon Hills)
  Madison Scanlan       Fr        Tampa (Robinson)
  Andrea Serpa          Fr        Fort Walton Beach (Niceville)
* Katie Slater          Fr        Estero (Estero)
  Haley Slocum          So        Windermere (Bishop Moore)
  Dana Slomins          So-R      Melbourne (Holy Trinity Academy)
  Megan Smith           So        Memphis, TN (Wharton)
  Sara Steele           Fr        Fort Walton Beach (Choctawhatchee)
  Jensen Swopes         Sr        Altamonte Springs (Bishop Moore)
* Carly Thomas          Jr   **   Tallahassee (Chiles)
  Courteney West        So   *    Great Falls, VA (Langley)
  Jacki Wilson          Fr        Virginia Beach, VA (Frank W. Cox)
* Chelsi Woodruff       Sr-R *    Winter Park (Trinity Prep)
* Pippa Woolven         Jr-R *    Marlow, England (Birmingham)

2015 Roster - By Name

L
T                            PY
R Name                  Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------
  Marianne Aguilar      So        Southwest Ranches (Archbishop McCarthy)
  Julia Anzano          So        Mahwah, NJ (Mahwah)
  Hollis Bartlett       Sr        Fort Myers (Fort Myers)
  Mackenzie Baysinger   Fr        Rockledge (Rockledge)
* Bridget Blake         So-R *    Orlando (Doctor Phillips)
  Isabella Campos       Jr        Jacksonville (Bishop Kenny)
* Sarah Candiano        Fr        Fort Myers (Evangelical Christian)
* Carmela Cardama Baez  Fr        Vigo, Spain (Universidade de Vigo)
  Brittany Carey        Sr        Fort Lauderdale (Westminster Academy)
  Kali Cilli            So        Pembroke Pines (Pembroke Pines Charter)
* Julia Corley          Jr        West Palm Beach (King's Academy)
  Rachel Davis          Sr        Tampa (Newsome)
* Christine Griggs      Sr   ***  Ponte Vedra Beach (Episcopal)
  Darien Halliday       Fr        Palm Coast (Flager-Palm Coast)
  Madison Harris        So   *    Ochlockonee Bay (Wakulla)
  Alyssa Hatton         Fr        Orlando (Bishop Moore)
  Kellie Hays           So        Tallahassee (Lincoln)
  Althea Hewitt         Fr        Cocoa Beach (Cocoa Beach)
* Claire Igoe           So        Crofton, MD (South River)
  Lexi Jackson          So        Saint Johns (Creekside)
* Fatema Jaffer         Fr        Longwood (Lake Mary)
* Chelsea Jarvis        Fr-R      Saint Helens, England (Carmel College)
  Kaitlyn Kelly         Sr   **   Port Orange (Spruce Creek)
  Annie Kennedy         So        Jacksonville (Bishop Kenny)
  Jessica Lonas         Fr        Sarasota (Riverview)
  Cecilia McMillan      Jr        Jacksonville (Bishop Kenny)
  Alex Midgett          Sr        Orange Park (Ridgeview)
* Georgia Peel          Sr   ***  Surrey, England (Gordon's)
* Bella Poole           So   *    Ponte Vedra Beach (Ponte Vedra)
  Bridget Reid          So        Jacksonville (Bishop Kenny)
* Teresa Ristow         Sr-R **   Melbourne (Holy Trinity Academy)
* Tara Rooney           So        Vernon Hills, IL (Vernon Hills)
  Andrea Serpa          So        Fort Walton Beach (Niceville)
* Katie Slater          So   *    Estero (Estero)
  Haley Slocum          Jr        Windermere (Bishop Moore)
  Sara Steele           So        Fort Walton Beach (Choctawhatchee)
* Carly Thomas          Sr   ***  Tallahassee (Chiles)
  Kayla Thomas          Fr-R      Jacksonville (Stanton)
* Courteney West        Jr   *    Great Falls, VA (Langley)
  Forever Young         So        Daytona Beach (Seabreeze)
  Melissa Zyla          Fr        Fairfield, NJ (West Essex)