Year-by-Year Soccer Rosters

Year-by-Year Soccer Rosters

1995 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 15 Stephanie Byrd        MF      5-4   Fr        Saint Petersburg (Boca Ciega)
* 18 Jessica Driscoll      MF      5-2   Fr        Marietta, GA (Walton)
* 14 Kelly Duffek          D       5-7   Fr        Deerfield Beach (Deerfield Beach)
* 22 Lizzie Easton         MF      5-4   Jr        Miami (Coral Gables)
* 17 Allison Hogan         MF      5-6   Fr        Boca Raton (Boca Raton)
*  8 Kelly Huff            MF      5-3   Fr        Maitland (Winter Park)
* 13 Melissa Juhl          GK-F    5-6   Fr        Marietta, GA (Pope)
*  7 Janine Lavoie         D       5-6   Fr        Saskatoon, Saskatchewan, Canada (Bishop Mahoney)
*  9 Katie Lunn            D-MF    5-5   So        Chattanooga, TN (Baylor School)
*  6 Lauren Lynch          F       5-3   Fr        Kennesaw, GA (Harrison)
*  4 Kelly McGrath         F       5-8   Sr        Jupiter (Jupiter/Florida Atlantic)
*  3 Molly Nye             D       5-2   Fr        Wesley Chapel (Tampa Prep)
*  5 Alexandra Osorio      F       5-6   Fr        Miami (Braddock)
* 01 Jenni Roberts         GK      5-7   Fr        Lansing, MI (Waverly)
* 11 Erica Schuler         MF-F    5-10  Fr        Seminole (Seminole)
* 12 Jenni Sharpe          D       5-9   Fr        Jupiter (Jupiter)
* 16 Shannon Smith         D       5-4   Fr        Spring Hill (Springstead)
* 25 Shannon Stoutamire    D       5-3   So        Tallahassee (Leon)
*  2 Jacki Stradtman       MF-F    5-4   Fr        Alpharetta, GA (Chattahoochee)
*  1 Erin Vester           D       5-7   Fr        Dallas, TX (Bell)
* 10 Janna Walkup          MF      5-9   Fr        Orlando (Edgewater)
* 21 Jennifer Yocca        MF      5-2   Jr        Davie (Western/West Florida)

1996 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 12 Angela Bonaffino      MF      5-5   Fr        Saint Catharines, Ontario, Canada (Holy Cross)
*  2 Leslie Del Rio        MF-D    5-3   Fr        Miami Springs (Miami Springs)
* 23 Jessica Driscoll      MF      5-9   So   *    Marietta, GA (Walton)
* 14 Kelly Duffek          D       5-7   So   *    Deerfield Beach (Deerfield Beach)
*  9 Erin Grimsley         MF-F    5-7   Fr        Lenexa, KS (Saint Thomas Aquinas)
  01 Jamie Gurtov          GK      5-7   Fr        Plantation (Plantation)
* 17 Allison Hogan         D-MF    5-6   So   *    Boca Raton (Boca Raton)
* 18 Kelly Huff            MF      5-3   So   *    Maitland (Winter Park)
* 13 Melissa Juhl          GK      5-6   So   *    Marietta, GA (Pope)
*  7 Janine Lavoie         D       5-6   So   *    Saskatoon, Saskatchewan, Canada (Bishop Mahoney)
* 19 Katie Lunn            MF      5-5   Jr   *    Chattanooga, TN (Baylor School)
*  6 Lauren Lynch          F       5-3   So   *    Kennesaw, GA (Harrison)
*  8 Kasey McCall          MF      5-6   Fr        Richardson, TX (Berkner)
*  3 Molly Nye             D       5-2   So   *    Wesley Chapel (Tampa Prep)
*  5 Alexandra Osorio      F       5-6   So   *    Miami (Braddock)
* 27 Kelley Poole          MF-F    5-7   Sr        Delta, British Columbia, Canada (North Delta/Simon Fraser University)
*  4 Nicole Sedgwick       F-D     5-3   Sr        Delta, British Columbia, Canada (North Delta/British Columbia)
  22 Jacki Stradtman       MF-F    5-4   So   *    Alpharetta, GA (Chattahoochee)
* 15 Autumn Swofford       D       5-3   Fr        Chapel Hill, NC (Jordan)
*  1 Justina Torres        MF      5-2   Jr        Miami (Braddock/Saint Thomas University)
* 10 Janna Walkup          MF      5-9   So   *    Orlando (Edgewater)
* 21 Jennifer Yocca        MF      5-2   Sr   *    Davie (Western/West Florida)

1997 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 12 Angela Bonaffino      MF      5-5   So   *    Saint Catharines, Ontario, Canada (Holy Cross)
* 14 Taryn Cervi           MF      5-8   Sr        Vancouver, British Columbia, Canada (British Columbia)
*  2 Leslie Del Rio        MF      5-3   So   *    Miami Springs (Miami Springs)
* 11 Stephanie Dietrich    MF-D    5-9   Fr        Amelia, OH (Glen Este)
* 23 Jessica Driscoll      MF      5-3   Jr   **   Marietta, GA (Walton)
* 21 Dee Foard             D       5-5   Fr        Falls Church, VA (Marshall)
* 15 Jill Ford             F       5-7   Jr        Orange Park (Orange Park/George Mason)
*  9 Erin Grimsley         F       5-9   So   *    Lenexa, KS (Saint Thomas Aquinas)
* 01 Jamie Gurtov          GK      5-7   So        Plantation (Plantation)
* 24 Ashley Halter         D       5-10  Fr        Atlanta, GA (Lovett School)
* 17 Allison Hogan         MF      5-6   Jr   **   Boca Raton (Boca Raton)
* 13 Melissa Juhl          GK      5-6   Jr   **   Marietta, GA (Pope)
*  7 Janine Lavoie         D       5-6   Jr   **   Saskatoon, Saskatchewan, Canada (Bishop Mahoney)
* 19 Katie Lunn            MF      5-5   Sr   **   Chattanooga, TN (Baylor School)
*  6 Lauren Lynch          MF      5-3   Jr   **   Kennesaw, GA (Harrison)
*  8 Kasey McCall          MF-F    5-6   So   *    Richardson, TX (Berkner)
* 16 April Murphy          F       5-5   Fr        Tulsa, OK (Jenks)
*  3 Molly Nye             D       5-2   Jr   **   Wesley Chapel (Tampa Prep)
*  5 Alexandra Osorio      F       5-6   Jr   **   Miami (Braddock)
*  4 Nicole Sedgwick       MF      5-3   Sr-R *    Delta, British Columbia, Canada (North Delta/British Columbia)
* 22 Sally Shelgren        MF      5-5   Fr        Niceville (Niceville)
*  1 Justina Torres        MF      5-2   Sr   *    Miami (Braddock/Saint Thomas University)
* 10 Janna Walkup          D-F     5-9   Jr   **   Orlando (Edgewater)
* 20 Rachael Watkin        D       5-10  Fr        Boca Raton (Boca Raton)

1998 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 12 Angela Bonaffino      MF      5-5   Jr   **   Saint Catharines, Ontario, Canada (Holy Cross)
* 18 Sarah Deacon          MF      5-1   So        Omaha, NE (Nebraska)
*  2 Leslie Del Rio        MF      5-3   Jr   **   Miami Springs (Miami Springs)
* 11 Stephanie Dietrich    MF-D    5-9   So   *    Amelia, OH (Glen Este)
* 23 Jessica Driscoll      MF      5-2   Sr   ***  Marietta, GA (Walton)
* 19 Heather Dyche         D       5-11  Fr-R      Albuquerque, NM (Eldorado/Nebraska)
*  9 Maren Vik Edvardsen   F       5-8   Fr        Oslo, Norway (Wang Academy)
*  8 Marte Vik Edvardsen   MF      5-9   Fr        Oslo, Norway (Wang Academy)
* 21 Dee Foard             D       5-5   So   *    Falls Church, VA (Marshall)
* 15 Jill Ford             F       5-7   Sr   *    Orange Park (Orange Park/George Mason)
* 01 Jamie Gurtov          GK      5-7   Jr   *    Plantation (Plantation)
* 24 Ashley Halter         D       5-10  So   *    Atlanta, GA (Lovett School)
* 26 Kim Johnson           D       5-6   So        Tallahassee (Maclay/Elon)
* 13 Melissa Juhl          GK      5-6   Sr   ***  Marietta, GA (Pope)
*  7 Janine Lavoie         D       5-6   Sr   ***  Saskatoon, Saskatchewan, Canada (Bishop Mahoney)
*  6 Lauren Lynch          MF      5-3   Sr   ***  Kennesaw, GA (Harrison)
* 16 April Murphy          F       5-5   So   *    Tulsa, OK (Jenks)
*  3 Molly Nye             D       5-2   Sr   ***  Wesley Chapel (Tampa Prep)
*  5 Alexandra Osorio      F       5-6   Sr   ***  Miami (Braddock)
* 25 Christy Peacock       D       5-4   Fr        Lilburn, GA (Parkview)
* 22 Sally Shelgren        MF-D    5-5   So   *    Niceville (Niceville)
*  4 Jordan Sims           MF      5-6   Fr        Bradenton (Bollettieri Sports Academy)
* 10 Janna Walkup          F       5-9   Sr   ***  Orlando (Edgewater)
* 20 Rachael Watkin        D       5-10  So   *    Boca Raton (Boca Raton)

1999 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 22 Courtney Asbra        D       5-8   Fr        Arlington, TX (Martin)
* 12 Angela Bonaffino      MF      5-5   Sr   ***  Saint Catharines, Ontario, Canada (Holy Cross)
*  0 Sarah Crawford        GK      5-8   Jr        Lilburn, GA (Brookwood/Georgia State)
* 18 Sarah Deacon          MF      5-4   Jr   *    Omaha, NE (Nebraska)
*  2 Leslie Del Rio        MF      5-3   Sr   ***  Miami Springs (Miami Springs)
* 11 Stephanie Dietrich    MF-D    5-9   Jr   **   Amelia, OH (Glen Este)
* 19 Heather Dyche         D       5-11  So-R *    Albuquerque, NM (Eldorado/Nebraska)
*  9 Maren Vik Edvardsen   F       5-8   So   *    Oslo, Norway (Wang Academy)
*  8 Marte Vik Edvardsen   MF      5-9   So   *    Oslo, Norway (Wang Academy)
* 21 Dee Foard             D       5-5   Jr   **   Falls Church, VA (Marshall)
*  6 Ashlee Fontes         D       5-5   Fr        Rochester Hills, MI (Adams)
  28 Jenny Garcia          MF      5-9   Fr        Miramar (Saint Thomas Aquinas)
* 23 Ansley Gascoigne      MF      5-3   Fr        Pensacola (Washington)
*  7 Amanda Green          MF-F    5-9   Fr        Safety Harbor (Central Catholic)
* 01 Jamie Gurtov          GK      5-7   Sr   **   Plantation (Plantation)
*  5 Janey Hallberg        MF      5-6   Fr        Longwood (Lake Brantley)
* 24 Ashley Halter         D       5-10  Jr   **   Atlanta, GA (Lovett School)
* 15 Gina Iacovella        MF      5-0   Sr        Prospect, CT (Holy Cross/South Carolina)
* 13 Meredith Jones        MF-D    5-3   Fr        West Chester, PA (Henderson)
*  3 Trish Martin          MF      5-6   Fr        Gulf Breeze (Gulf Breeze)
* 16 April Murphy          F       5-5   Jr   **   Tulsa, OK (Jenks)
* 25 Christy Peacock       D       5-4   So   *    Lilburn, GA (Parkview)
* 17 Jessica Poppell       D       5-6   Fr        Fernandina Beach (Farragut)
* 29 Kelly Robinson        F       5-5   Fr        Greensboro (Greensboro Day)
* 10 Cindy Schofield       F       5-5   Fr        Lakeland (Jenkins)
* 14 Katie Talley          MF      5-6   Fr        Kennesaw, GA (Harrison)
* 20 Rachael Watkin        D       5-10  Jr   **   Boca Raton (Boca Raton)

2000 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
*  4 Kristin Boyce         D       5-7   Fr        Austin, TX (Westwood)
* 15 Emma Breland          MF      5-5   Fr        Trelleborg, Sweden
* 22 Janet Burke           F       5-3   Fr        Fayetteville, GA (Starr's Mill/George Mason)
* 13 Summer Corum          F       5-3   Fr        Vero Beach (Vero Beach)
*  1 Sarah Crawford        GK      5-8   Sr   *    Lilburn, GA (Brookwood/Georgia State)
* 23 Marisha Crowe         D       5-6   Fr        Memphis, TN (Germantown)
   5 Tiffini DeGaetani     D       5-4   Fr        New York, NY (Clarkstown South)
* 18 Sarah Deacon          MF      5-1   Sr   **   Omaha, NE (Nebraska)
* 26 Sara Dunlap           MF      5-2   Fr        Tallahassee (Maclay)
* 19 Heather Dyche         D       5-11  Jr-R **   Albuquerque, NM (Eldorado/Nebraska)
*  9 Maren Vik Edvardsen   F       5-8   Jr   **   Oslo, Norway (Wang Academy)
*  8 Marte Vik Edvardsen   MF      5-9   Jr   **   Oslo, Norway (Wang Academy)
* 21 Dee Foard             D       5-5   Sr   ***  Falls Church, VA (Marshall)
*  6 Ashlee Fontes         D       5-5   So   *    Rochester Hills, MI (Adams)
* 10 Jenny Garcia          MF      5-9   So        Miramar (Saint Thomas Aquinas)
*  7 Tori George           D       5-4   Fr        Fairfax, VA (Chantilly)
* 24 Ashley Halter         D       5-10  Sr   ***  Atlanta, GA (Lovett School)
* 12 Meredith Jones        MF-D    5-3   So   *    West Chester, PA (Henderson)
* 16 April Murphy          F       5-5   Sr   ***  Tulsa, OK (Jenks)
* 25 Christy Peacock       D       5-4   Jr   **   Lilburn, GA (Parkview)
   3 Heather Roddenberry   MF            So        Thomasville, GA
* 11 Cindy Schofield       F       5-5   So   *    Lakeland (Jenkins)
* 14 Katie Talley          MF      5-6   So   *    Kennesaw, GA (Harrison)
*  2 Amber Tollefson       MF      5-3   Fr        Boca Raton (Spanish River)
* 20 Rachael Watkin        MF-D    5-10  Sr   ***  Boca Raton (Boca Raton)

2001 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 20 Katie Beal            D       5-7   Fr        Alexandria, VA (West Potomac)
*  4 Kristin Boyce         D       5-7   So   *    Austin, TX (Westwood)
* 22 Janet Burke           MF-F    5-3   So   *    Fayetteville, GA (Starr's Mill/George Mason)
* 15 Camie Bybee           MF      5-5   Fr        Oklahoma City, OK (Putnam City North)
* 17 Marion Cagle          MF-D    5-2   Fr        Tallahassee (Leon)
* 13 Summer Corum          MF-F    5-3   So   *    Vero Beach (Vero Beach)
*  3 Dana Denker           MF-F    5-4   Fr        Lakeland (All Saints Academy)
* 21 Heather Dyche         D       5-11  Sr-R ***  Albuquerque, NM (Eldorado/Nebraska)
*  9 Maren Vik Edvardsen   F       5-8   Sr   ***  Oslo, Norway (Wang Academy)
*  8 Marte Vik Edvardsen   MF      5-9   Sr   ***  Oslo, Norway (Wang Academy)
*  6 Ashlee Fontes         D       5-5   Jr   **   Rochester Hills, MI (Adams)
*  7 Shane Gallo           F       5-6   Sr        Boca Raton (Saint Andrews/North Carolina State)
* 10 Jenny Garcia          MF      5-9   Jr   *    Miramar (Saint Thomas Aquinas)
* 12 Meredith Jones        MF-D    5-3   Jr   **   West Chester, PA (Henderson)
* 18 Joy McKenzie          GK      5-8   Fr        Houston, TX (Cy-Fair)
*  0 Ali Mims              GK      5-10  Fr        Ponte Vedra Beach (Nease)
* 25 Christy Peacock       D       5-4   Sr   ***  Lilburn, GA (Parkview)
*  5 Jez Ratliff           MF-F    5-4   Fr        Norman, OK (Norman)
* 11 Cindy Schofield       F       5-5   Jr   **   Lakeland (Jenkins)
* 14 Katie Talley          MF      5-6   Jr   **   Kennesaw, GA (Harrison)
*  2 Amber Tollefson       MF      5-3   So   *    Boca Raton (Spanish River)
*  1 Kerry York            GK      5-10  Fr        Millersville, MD (Severna Park)

2002 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 20 Katie Beal            D       5-7   So   *    Alexandria, VA (West Potomac)
* 19 Jessica Bell          D       5-10  Fr        Temple Terrace (King)
*  4 Kristin Boyce         D       5-7   Jr   **   Austin, TX (Westwood)
* 15 Camie Bybee           MF      5-6   So   *    Oklahoma City, OK (Putnam City North)
* 17 Marion Cagle          D-MF    5-2   So   *    Tallahassee (Leon)
*  8 Shannon Coe           D       5-8   Fr        Temple City, CA (Temple City)
* 13 Summer Corum          MF      5-3   Jr   **   Vero Beach (Vero Beach)
* 21 Stephanie Dame        F-MF    5-5   Fr        Panama City (Mosley)
* 16 Alli Ferreri          MF-F    5-3   Fr        Coral Springs (Saint Thomas Aquinas)
*  6 Ashlee Fontes         D       5-5   Sr   ***  Rochester Hills, MI (Adams)
*  9 Leah Gallegos         F       5-7   Fr        Los Angeles, CA (Franklin)
* 10 Jenny Garcia          MF      5-7   Sr   **   Miramar (Saint Thomas Aquinas)
* 27 Tori George           D       5-4   Jr   *    Fairfax, VA (Chantilly)
* 12 Meredith Jones        D-MF    5-3   Sr   ***  West Chester, PA (Henderson)
* 22 Erica Lewis           MF      5-5   Fr        Jacksonville (Orange Park)
* 18 Joy McKenzie          GK      5-8   So   *    Houston, TX (Cy-Fair)
  25 Erica Messinger       D       5-4   So        Boca Raton (Spanish River)
   0 Ali Mims              GK      5-10  So   *    Ponte Vedra Beach (Nease)
*  5 Jez Ratliff           F-MF    5-6   So   *    Norman, OK (Norman)
*  3 Teresa Rivera         D       5-4   Fr        Parkland (Douglas)
* 11 Cindy Schofield       F       5-5   Sr   ***  Lakeland (Jenkins)
* 14 Katie Talley          MF      5-6   Sr   ***  Kennesaw, GA (Harrison)
*  2 Amber Tollefson       MF      5-3   Jr   **   Boca Raton (Spanish River)
*  1 Kerry York            GK      5-10  So   *    Millersville, MD (Severna Park)

2003 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 20 Katie Beal            D       5-7   Jr   **   Alexandria, VA (West Potomac)
* 19 Jessica Bell          D             So   *    Temple Terrace (King)
*  4 Kristin Boyce         D       5-7   Sr   ***  Austin, TX (Westwood)
* 24 Erin Brown            MF-D    5-4   So        Stuttgart, Germany (Patch)
* 15 Camie Bybee           MF      5-5   Jr   **   Oklahoma City, OK (Putnam City North)
* 17 Marion Cagle          D-MF    5-2   Jr   **   Tallahassee (Leon)
*  8 Alli Ferreri          F       5-3   So   *    Coral Springs (Saint Thomas Aquinas)
* 13 Leah Gallegos         F       5-7   So   *    Los Angeles, CA (Franklin)
*  9 Erica Lewis           MF      5-5   So   *    Jacksonville (Orange Park)
  16 Amber McCall          MF-F    5-3   Fr        Fort Myers (/Estero)
* 14 Rachel McDowell       D-MF    5-4   Fr        Lakewood, CO (Wheat Ridge)
* 18 Joy McKenzie          GK      5-8   Jr   **   Houston, TX (Cy-Fair)
   0 Ali Mims              GK      5-10  So-R *    Ponte Vedra Beach (Nease)
* 26 Erin Preston          D       5-3   So        Miami (South Dade)
* 22 Toby Ranck            MF      5-4   Fr        Wayne, PA (Radnor)
*  5 Jez Ratliff           MF      5-4   Jr   **   Norman, OK (Norman)
*  3 Teresa Rivera         D       5-4   So   *    Parkland (Douglas)
*  7 Sarah Rosseau         MF      5-9   Fr-R      Marco Island (Saint John Neumann)
* 10 Kelly Rowland         D       5-7   Fr        Wallingford, PA (Strath Haven)
*  6 Julia Schnugg         F       5-5   Fr        Alamo, CA (Monte Vista)
* 25 Colette Swensen       MF      5-5   Sr        Davie (Saint Thomas Aquinas)
*  2 Amber Tollefson       MF      5-3   Sr   ***  Boca Raton (Spanish River)
* 28 India Trotter         MF      5-8   Fr        Fort Lauderdale (Saint Thomas Aquinas)
* 11 Ali Wean              F       5-7   Fr        Wallingford, PA (Strath Haven)
*  1 Kerry York            GK      5-10  Jr   **   Millersville, MD (Severna Park)

2004 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 20 Katie Beal            D       5-7   Sr   ***  Alexandria, VA (West Potomac)
* 23 Jordan Bryant         MF      5-5   Fr        Tallahassee (Chiles)
* 29 Janet Burke           F       5-3   Sr   **   Fayetteville, GA (Starr's Mill/George Mason)
* 15 Camie Bybee           MF      5-5   Sr   ***  Oklahoma City, OK (Putnam City North)
* 17 Marion Cagle          D       5-2   Sr   ***  Tallahassee (Leon)
*  8 Alli Ferreri          F       5-3   Jr   **   Coral Springs (Saint Thomas Aquinas)
* 13 Leah Gallegos         F       5-7   Jr   **   Los Angeles, CA (Franklin)
* 12 Libby Gianeskis       D       5-5   Fr        Tarpon Springs (Tarpon Springs)
* 27 Helena Mastrogianis   MF      5-7   Fr        Washington, MI (Bishop Foley)
*  4 Rachel McDowell       MF      5-4   So   *    Lakewood, CO (Wheat Ridge)
* 18 Joy McKenzie          GK      5-8   Sr   ***  Houston, TX (Cy-Fair)
   0 Ali Mims              GK      5-10  So-R *    Ponte Vedra Beach (Nease)
* 16 Holly Peltzer         F       5-5   Fr        Lake Mary (Lake Mary)
* 22 Toby Ranck            MF      5-4   So   *    Wayne, PA (Radnor)
*  5 Jez Ratliff           MF      5-4   Sr   ***  Norman, OK (Norman)
* 14 Armani Rice           MF      5-8   Fr        Parker, CO (Smoky Hill)
*  3 Teresa Rivera         D       5-4   Jr   **   Parkland (Douglas)
*  7 Sarah Rosseau         MF      5-9   So-R *    Marco Island (Saint John Neumann)
* 10 Kelly Rowland         D       5-7   So   *    Wallingford, PA (Strath Haven)
*  9 Melissa Samokishyn    D       5-3   Fr        Aurora, CO (Chatfield Senior)
*  6 Julia Schnugg         F       5-5   So   *    Alamo, CA (Monte Vista)
* 11 Sage Sizemore         MF      5-6   Fr        Cape Coral (Mariner)
* 25 Colette Swensen       MF      5-5   So   *    Davie (Saint Thomas Aquinas)
*  2 India Trotter         MF      5-8   So   *    Fort Lauderdale (Saint Thomas Aquinas)
  28 Jessica Vaccaro       GK      5-6   Fr        Miami (Killian)
   1 Kerry York            GK      5-10  Sr   ***  Millersville, MD (Severna Park)

2005 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 23 Jordan Bryant         MF      5-5   So   *    Tallahassee (Chiles)
*  8 Alli Ferreri          F       5-3   Sr   ***  Coral Springs (Saint Thomas Aquinas)
* 12 Libby Gianeskis       D       5-5   So   *    Tarpon Springs (Tarpon Springs)
*  6 Sel Kuralay           F-MF    5-4   So        Melbourne, Australia (Strathmore Secondary)
*  4 Rachel McDowell       MF      5-4   Jr   **   Lakewood, CO (Wheat Ridge)
*  0 Ali Mims              GK      5-10  Jr-R *    Ponte Vedra Beach (Nease)
* 15 Paige Murray          F       5-4   Fr        Lake Mary (Lake Mary)
*  7 Viola Odebrecht       MF      5-7   Jr        Potsdam, Germany (Potsdam School of Sports)
* 16 Holly Peltzer         F       5-5   So   *    Lake Mary (Lake Mary)
*  1 Minna Pyykko          GK      5-6   Sr        Espoo, Finland (Helsinki Polytechnic)
* 22 Toby Ranck            MF      5-4   Jr   **   Wayne, PA (Radnor)
*  3 Teresa Rivera         D-MF    5-4   Sr   ***  Parkland (Douglas)
* 21 Sarah Rosseau         MF      5-9   Jr-R **   Marco Island (Saint John Neumann)
* 10 Kelly Rowland         D       5-7   Jr   **   Wallingford, PA (Strath Haven)
*  9 Melissa Samokishyn    D       5-3   So   *    Littleton, CO (Chatfield Senior)
* 14 Katrin Schmidt        MF-F    5-5   Fr        Schleiden, Germany (SGS)
* 17 Ceci Shell            F       5-9   So        Fishers, IN (Lawrence North/Western Kentucky)
* 11 Sage Sizemore         MF      5-6   So   *    Cape Coral (Mariner)
* 25 Colette Swensen       MF      5-5   Jr   **   Davie (Saint Thomas Aquinas)
*  2 India Trotter         MF-F    5-8   Jr   **   Fort Lauderdale (Saint Thomas Aquinas)
* 28 Jessica Vaccaro       GK      5-6   So        Miami (Killian)
*  5 Sarah Wagenfuhr       D       5-3   Fr        Colorado Springs, CO (Pine Creek)
* 20 Mami Yamaguchi        MF-F    5-5   Fr        Tokyo, Japan (Tokyo Metropolitan Toyotama)
* 13 Kirsten van de Ven    F-MF    5-6   So        Heesch, Netherlands (Quinnipiac)

2006 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 24 Victoria Damren       MF      5-5   Fr        Dumfries, VA (Forest Park)
*  1 Kimmy Diaz            GK      5-8   Fr        Boca Raton (West Boca Raton Community)
* 19 Becky Edwards         MF      5-8   Fr        Downington, PA (Downington West)
* 12 Libby Gianeskis       D       5-5   Jr   **   Tarpon Springs (Tarpon Springs)
* 20 Iraia Iturreqi        MF      5-3   Jr        Loiu, Spain (University of Basque Country)
*  8 Sel Kuralay           F-MF    5-4   Jr   *    Melbourne, Australia (Strathmore Secondary)
*  6 Brittney Marriott     F       5-7   Fr-R      Melbourne (Satellite/Florida)
*  0 Ali Mims              GK      5-10  Sr-R **   Ponte Vedra Beach (Nease)
* 16 Holly Peltzer         F       5-5   Jr   **   Lake Mary (Lake Mary)
* 22 Toby Ranck            MF      5-4   Sr   ***  Wayne, PA (Radnor)
* 10 Kelly Rowland         D       5-7   Sr   ***  Wallingford, PA (Strath Haven)
*  9 Melissa Samokishyn    D       5-3   Jr   **   Littleton, CO (Chatfield Senior)
*  7 Katrin Schmidt        MF-D    5-5   So   *    Schleiden, Germany (SGS)
* 13 Maike Seuren          D       5-7   Fr        Pulheim, Germany (Geschwister)
* 11 Sage Sizemore         MF      5-6   Jr   **   Cape Coral (Mariner)
*  4 Annie Stalzer         MF      5-5   Fr        Palm Harbor (Palm Harbor)
* 25 Colette Swensen       MF      5-5   Sr   ***  Davie (Saint Thomas Aquinas)
* 28 Becky Thompson        GK      5-7   Fr        Palm Harbor (Central Catholic)
*  2 India Trotter         MF      5-8   Sr   ***  Fort Lauderdale (Saint Thomas Aquinas)
*  3 Onnie Trusty          D       5-8   Fr        Media, PA (Penncrest)
*  5 Sarah Wagenfuhr       D       5-3   So   *    Colorado Springs, CO (Pine Creek)
* 15 Melissa Wheeler       MF      5-2   Sr        Boca Raton (Saint Andrews/Tulane)
* 18 Mami Yamaguchi        MF-F    5-5   So   *    Tokyo, Japan (Tokyo Metropolitan Toyotama)
* 14 Kirsten van de Ven    F       5-6   Jr   *    Heesch, Netherlands (Quinnipiac)

2007 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 23 Rachel Brown          D       5-8   Fr        Lake Mary (Lake Mary)
* 13 Amanda DaCosta        MF      5-4   Fr        Katonah, NY (Somers)
* 24 Victoria Damren       MF      5-5   So   *    Dumfries, VA (Forest Park)
   1 Kimmy Diaz            GK      5-8   So   *    Boca Raton (West Boca Raton Community)
* 19 Becky Edwards         D       5-8   So   *    Downington, PA (Downington West)
* 12 Libby Gianeskis       D       5-5   Sr   ***  Tarpon Springs (Tarpon Springs)
* 10 Marissa Kazbour       MF      5-5   Fr        Valrico (Bloomingdale)
* 17 Casey Lademann        F       5-4   Fr        Flagler Beach (Flager-Palm Coast)
* 28 Rachel Lim            D       5-3   Fr        Boca Raton (American Heritage)
  27 Brittney Marriott     F       5-7   So-R *    Melbourne (Satellite/Florida)
* 22 Margo McAuley         MF      5-8   Fr        Noblesville, IN (Noblesville)
* 18 Erin McNulty          GK      5-10  Fr        Winnipeg, Manitoba, Canada (Glenlawn Collegiate Institute)
* 20 Kate Milstead         GK      5-7   So        Clarksburg, NJ (Peddie School/Penn State)
* 16 Holly Peltzer         F-MF    5-5   Sr   ***  Lake Mary (Lake Mary)
   2 Jessica Price         F       5-5   Fr        Libertyville, IL (Vernon Hills)
   9 Melissa Samokishyn    D       5-3   Sr   ***  Littleton, CO (Chatfield Senior)
*  7 Katrin Schmidt        D       5-5   Jr   **   Schleiden, Germany (SGS)
*  4 Annie Stalzer         F       5-5   So   *    Palm Harbor (Palm Harbor)
*  6 Erika Sutton          MF      5-5   Jr        Arvada, CO (Ralston Valley/San Diego State)
*  8 Lauren Switzer        MF      5-9   So        Saint Charles, IL (Saint Charles/UCLA)
* 25 Sanna Talonen         F       5-6   Fr        Tampere, Finland
   0 Becky Thompson        GK      5-7   So   *    Palm Harbor (Central Catholic)
   3 Onnie Trusty          D       5-8   So   *    Media, PA (Penncrest)
*  5 Sarah Wagenfuhr       D       5-3   Jr   **   Colorado Springs, CO (Pine Creek)
* 11 Mami Yamaguchi        MF      5-5   Jr   **   Tokyo, Japan (Tokyo Metropolitan Toyotama)
* 14 Kirsten van de Ven    MF      5-6   Sr   **   Heesch, Netherlands (Quinnipiac)

2008 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
  15 Katie Bolinsky        F       5-7   Fr        Coral Springs (Marjory Stoneman Douglas)
* 13 Amanda DaCosta        MF      5-4   So   *    Katonah, NY (Somers)
*  1 Kimmy Diaz            GK      5-8   So-R *    Boca Raton (West Boca Raton Community)
* 19 Becky Edwards         D       5-8   Jr   **   Downington, PA (Downington West)
*  9 Tori Huster           MF-D    5-5   Fr        Cincinnati, OH (Saint Ursula Academy)
* 10 Marissa Kazbour       MF      5-5   So   *    Valrico (Bloomingdale)
* 16 Julie Lancos          D       5-8   Fr        Middletown, NJ (North)
* 28 Rachel Lim            D       5-3   So   *    Boca Raton (American Heritage)
* 22 Margo McAuley         MF      5-8   So   *    Noblesville, IN (Noblesville)
* 14 Tiffany McCarty       F       5-4   Fr        Laurel, MD (Saint John's College)
  18 Erin McNulty          GK      5-10  So   *    Winnipeg, Manitoba, Canada (Glenlawn Collegiate Institute)
* 20 Kate Milstead         GK      5-7   Jr   *    Clarksburg, NJ (Peddie School/Penn State)
* 23 Toni Pressley         F-D     5-10  Fr        Melbourne (West Shore)
*  2 Jessica Price         F       5-5   Fr-R      Libertyville, IL (Vernon Hills)
*  7 Katrin Schmidt        D       5-5   Sr   ***  Schleiden, Germany (SGS)
* 11 Casey Short           F-MF    5-6   Fr        Naperville, IL (Central)
*  4 Annie Stalzer         F       5-5   Jr   **   Palm Harbor (Palm Harbor)
* 17 Ella Stephan          MF-D    5-7   Fr        Indian Harbor Beach (Satellite)
*  6 Erika Sutton          MF      5-5   Sr   *    Arvada, CO (Ralston Valley/San Diego State)
*  8 Lauren Switzer        MF      5-9   Jr   *    Saint Charles, IL (Saint Charles/UCLA)
* 25 Sanna Talonen         F       5-6   So   *    Tampere, Finland
*  5 Sarah Wagenfuhr       D       5-3   Sr   ***  Colorado Springs, CO (Pine Creek)
* 21 Susanna Zorn          F-MF    5-7   Fr        Tallahassee (Leon)

2009 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
*  7 Katie Bolinsky        F       5-7   Fr-R      Coral Springs (Marjory Stoneman Douglas)
* 15 Tiana Brockway        MF      5-6   Fr        Tacoma, WA (Stadium)
*  5 Alex Crown            MF      5-4   Fr        Orlando (Olympia)
* 13 Amanda DaCosta        MF      5-4   Jr   **   Katonah, NY (Somers)
*  1 Kimmy Diaz            GK      5-9   Jr-R **   Boca Raton (West Boca Raton Community)
* 19 Becky Edwards         D-MF    5-8   Sr   ***  Downington, PA (Downington West)
* 12 Breezy Hupp           F-D     5-5   Fr        Fort Walton Beach (Choctawhatchee)
*  9 Tori Huster           MF      5-5   So   *    Cincinnati, OH (Saint Ursula Academy)
*  2 Ines Jaurena          MF-D    5-5   Fr        Charenton-le-Pont, France (Lycee Louis Bascan)
* 10 Marissa Kazbour       MF      5-5   Jr   **   Valrico (Bloomingdale)
* 28 Rachel Lim            MF      5-3   Jr   **   Boca Raton (American Heritage)
* 14 Tiffany McCarty       F       5-4   So   *    Laurel, MD (Saint John's College)
* 18 Erin McNulty          GK      5-11  So-R *    Winnipeg, Manitoba, Canada (Glenlawn Collegiate Institute)
* 24 Niki Mercier          F       5-6   Fr        Fairfax, VA (Woodson)
* 11 Tifani Mullen         MF      5-5   Fr        Tampa (Alonso)
* 23 Toni Pressley         F-D     5-10  So   *    Melbourne (West Shore)
*  6 Jessica Price         F       5-5   So-R *    Libertyville, IL (Vernon Hills)
*  3 Casey Short           MF      5-6   So   *    Naperville, IL (Central)
* 17 Ella Stephan          D       5-7   So   *    Indian Harbor Beach (Satellite)
*  8 Lauren Switzer        MF      5-9   Sr   **   Saint Charles, IL (Saint Charles/UCLA)
  16 Kelsey Wys            GK      5-9   Fr        Coral Springs (Marjory Stoneman Douglas)
* 21 Susanna Zorn          F       5-7   So   *    Tallahassee (Leon)

2010 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 15 Tiana Brockway        D       5-6   So   *    Tacoma, WA (Stadium)
* 25 Micah Brown           F       5-2   Fr        Orlando (Oconee County/Ocoee)
* 22 Abby Carr             MF      5-9   Fr        Miami Springs (Miami Springs)
* 20 Janice Cayman         MF-F    5-5   Sr        Brasschaat, Belgium (Katholieke Universiteit)
* 16 CC Cobb               MF      5-4   Fr        Delray Beach (American Heritage)
* 13 Amanda DaCosta        MF      5-4   Sr   ***  Katonah, NY (Somers)
*  8 Katya Gokhman         MF      5-5   Jr        Alpharetta, GA (Milton/Furman)
* 12 Breezy Hupp           F-D     5-5   So   *    Fort Walton Beach (Choctawhatchee)
* 10 Tori Huster           MF      5-5   Jr   **   Cincinnati, OH (Saint Ursula Academy)
   4 Tuija Hyyrynen        D       5-5   Fr        Helsinki, Finland (Makelanrinne Sport)
*  2 Ines Jaurena          D-MF    5-5   So   *    Charenton-le-Pont, France (Lycee Louis Bascan)
* 26 Jordan Johnson        MF      5-3   Fr        Brandon (Bloomingdale)
*  9 Kassey Kallman        D       5-8   Fr        Woodbury, MN (Woodbury)
*  5 Eirin Kleppa          D       5-6   Fr        Kverneland, Norway (Bryne Vidaregaande)
* 28 Rachel Lim            MF      5-3   Sr   ***  Boca Raton (American Heritage)
  14 Tiffany McCarty       F       5-4   Jr   **   Laurel, MD (Saint John's College)                     surgery
  18 Erin McNulty          GK      5-11  Jr-R **   Winnipeg, Manitoba, Canada (Glenlawn Collegiate Institute)
  24 Niki Mercier          F       5-6   So   *    Fairfax, VA (Woodson)
* 11 Tifani Mullen         MF      5-3   So   *    Tampa (Alonso)
* 23 Toni Pressley         F-D     5-10  Jr   **   Melbourne (West Shore)
   6 Jessica Price         F       5-5   Jr-R **   Libertyville, IL (Vernon Hills)                       torn ACL
*  7 Lindsey Rice          D       5-3   Fr        Apopka (Apopka)
*  3 Casey Short           MF      5-6   Jr   **   Naperville, IL (Central)
* 17 Ella Stephan          D       5-7   Jr   **   Indian Harbor Beach (Satellite)
*  0 Madison Winter        GK      5-10  Fr        Wake Forest, NC (Wake Forest)
* 19 Kelsey Wys            GK      5-9   Fr-R      Coral Springs (Marjory Stoneman Douglas)
  21 Susanna Zorn          F       5-7   Jr   **   Tallahassee (Leon)

2011 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 21 Marta Bakowska-MathewsMF      5-9   Fr        Kent, England (Saint Michael's)
* 15 Tiana Brockway        D       5-6   Jr   **   Tacoma, WA (Stadium)
*  7 Dagny Brynjarsdottir  MF      5-10  Fr        Hella, Iceland (Garoabaer)
* 24 Kara Buono            MF      5-2   So        Valrico (Bloomingdale/Appalachian State)
*  1 Monterae Carter       GK      5-8   Fr        Boca Raton (Saint Thomas Aquinas)
* 20 Janice Cayman         F-MF    5-5   Sr-R *    Brasschaat, Belgium (Katholieke Universiteit)
* 16 CC Cobb               MF      5-4   So   *    Delray Beach (American Heritage)
*  4 Jamia Fields          F       5-4   Fr        Alta Loma, CA (Los Osos)
*  8 Katya Gokhman         MF      5-4   Sr   *    Atlanta, GA (Milton/Furman)
* 13 Kristin Grubka        F-D     5-10  Fr        Melbourne (Melbourne)
* 10 Tori Huster           MF      5-5   Sr   ***  Cincinnati, OH (Saint Ursula Academy)
*  2 Ines Jaurena          D-MF    5-3   Jr   **   Charenton-le-Pont, France (Lycee Louis Bascan)
* 26 Jordan Johnson        MF      5-3   So   *    Brandon (Bloomingdale)
*  9 Kassey Kallman        D       5-8   So   *    Woodbury, MN (Woodbury)
* 14 Tiffany McCarty       F       5-4   Jr-R **   Laurel, MD (Saint John's College)
* 18 Hikaru Murakami       MF      5-1   Fr        Nagoya, Japan (Tomioka)
* 23 Toni Pressley         F-D     5-10  Sr   ***  Melbourne (West Shore)
*  6 Jessica Price         F       5-5   Jr-R **   Libertyville, IL (Vernon Hills)
* 25 Natalie Punal         F       5-8   Fr        Wellington (Wellington)
* 11 Katie Riley           D       5-6   Sr        Manteca, CA (Saint Mary's/Stanford)
   3 Casey Short           MF      5-6   Sr   ***  Naperville, IL (Central)
* 17 Ella Stephan          D       5-7   Sr   ***  Indian Harbor Beach (Satellite)
* 12 Taylor Vancil         GK      5-7   Jr        Youngsville, NC (Saint Charles North/Louisville)
* 19 Kelsey Wys            GK      5-9   So-R *    Coral Springs (Marjory Stoneman Douglas)

2012 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
  23 Tori Abnathy          F-MF    5-8   Fr        Lakeland (Jenkins)
* 21 Marta Bakowska-MathewsMF      5-9   So   *    Kent, England (Saint Michael's)
* 15 Tiana Brockway        D       5-6   Sr   ***  Tacoma, WA (Stadium)
*  7 Dagny Brynjarsdottir  MF      5-10  So   *    Hella, Iceland (Garoabaer)
* 22 Kirsten Crowley       F-MF    5-5   Fr        Panama City Beach (Arnold)
*  4 Jamia Fields          F       5-4   So   *    Alta Loma, CA (Los Osos)
* 24 Nicole Fischer        MF      5-1   Fr        Orlando (Bishop Moore)
  25 Amber Goin            MF-F    5-1   Fr        Shaker Heights, OH (Shaker Heights)
* 13 Kristin Grubka        D-MF    5-10  So   *    Melbourne (Melbourne)
*  8 Michaela Hahn         MF      5-3   Fr        Titusville (Titusville)
* 12 Dria Hampton          MF      5-6   Sr        Piedmont, OK (Piedmont/Oklahoma)
* 27 Rylee Hart            D       5-4   Fr        Pace (Pace)
* 17 Kahlia Hogg           D-MF    5-7   Fr        Canberra, Australia (Merici College)
*  2 Ines Jaurena          D       5-3   Sr   ***  Charenton-le-Pont, France (Lycee Louis Bascan)
*  9 Kassey Kallman        D       5-8   Jr   **   Woodbury, MN (Woodbury)
* 20 Nora Kervroedan       MF      5-5   Fr        Maurepas, France (Lycee Louis Bascan)
* 14 Tiffany McCarty       F       5-4   Sr-R ***  Laurel, MD (Saint John's College)
* 18 Hikaru Murakami       MF      5-1   So   *    Nagoya, Japan (Tomioka)
* 16 Carson Pickett        D-MF    5-8   Fr        Fleming Island (Saint Johns Country Day)
*  6 Jessica Price         F       5-5   Sr-R ***  Libertyville, IL (Vernon Hills)
   5 Kacy Scarpa           D       5-4   Fr        Lakeland (Jenkins)
* 11 Isabella Schmid       MF      5-6   Fr        Wangen, Germany (Saint Ursula Schulen)
*  3 Casey Short           MF-D    5-6   Sr-R ***  Naperville, IL (Central)
  10 Berglind Thorvaldsdottir
                           F       5-8   Fr        Vestmannaeyjar, Iceland (Menntaskolinn i Kopavogi)
*  1 Taylor Vancil         GK      5-7   Sr   *    Youngsville, NC (Saint Charles North/Louisville)
* 19 Kelsey Wys            GK      5-9   Jr-R **   Coral Springs (Marjory Stoneman Douglas)

2013 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 21 Marta Bakowska-MathewsMF      5-9   Jr   **   Kent, England (Saint Michael's)
*  7 Dagny Brynjarsdottir  MF      5-10  Jr   **   Hella, Iceland (Garoabaer)
*  6 Megan Campbell        D       5-8   Jr        Louth, Ireland (Institute of Technology Carlow)
* 22 Kirsten Crowley       D-MF    5-5   Fr-R *    Panama City Beach (Arnold)
*  3 Nickolette Driesse    MF      5-5   Fr        Wayne, NJ (Wayne Hills)
*  4 Jamia Fields          MF-F    5-4   Jr   **   Alta Loma, CA (Los Osos)
* 13 Kristin Grubka        D-MF    5-10  Jr   **   Melbourne (Melbourne)
*  8 Michaela Hahn         MF      5-3   So   *    Titusville (Titusville)
* 17 Kahlia Hogg           D-MF    5-7   So   *    Canberra, Australia (Merici College)
*  9 Kassey Kallman        D       5-8   Sr   ***  Woodbury, MN (Woodbury)
* 20 Nora Kervroedan       MF      5-5   So   *    Maurepas, France (Lycee Louis Bascan)
* 50 Yulie Lopez           MF      5-6   Fr        West Palm Beach (Palm Beach Central)
* 37 Anna McClung          F       5-10  Fr        Gate City, VA (Gate City)
  38 Cassie Miller         GK      5-11  Fr        Cave Creek, AZ (Cactus Shadows)
* 18 Hikaru Murakami       MF      5-1   Jr   **   Nagoya, Japan (Tomioka)
* 16 Carson Pickett        D-MF    5-8   So   *    Fleming Island (Saint Johns Country Day)
  12 Ani Sarkisian         MF      5-8   Fr        Cresskill, NJ (Cresskill)
*  5 Kacy Scarpa           D       5-4   Fr-R      Lakeland (Jenkins)
* 11 Isabella Schmid       MF      5-6   So   *    Wangen, Germany (Saint Ursula Schulen)
* 14 Marlo Sweatman        MF      5-8   Fr        Herndon, VA (Flint Hill)
* 10 Berglind Thorvaldsdottir
                           F-MF    5-8   Fr-R      Vestmannaeyjar, Iceland (Menntaskolinn i Kopavogi)
* 19 Kelsey Wys            GK      5-9   Sr-R ***  Coral Springs (Marjory Stoneman Douglas)

2014 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 21 Marta Bakowska-MathewsMF      5-9   Sr   ***  Kent, England (Saint Michael's)
   1 Caroline Brockmeier   GK      5-10  Fr        Tallahassee (Chiles)
*  7 Dagny Brynjarsdottir  MF      5-11  Sr   ***  Hella, Iceland (Garoabaer)
*  6 Megan Campbell        D       5-8   Sr   *    Louth, Ireland (Institute of Technology Carlow)
* 22 Kirsten Crowley       D-MF    5-5   So-R **   Panama City Beach (Arnold)
*  3 Nickolette Driesse    MF      5-5   So   *    Wayne, NJ (Wayne Hills)
*  4 Jamia Fields          MF-F    5-5   Sr   ***  Alta Loma, CA (Los Osos)
*  2 Haylie Grant          MF      5-6   Fr        Brentwood, CA (Heritage)
* 13 Kristin Grubka        D-MF    5-10  Sr   ***  Melbourne (Melbourne)
* 31 Debbie Hahn           F-D     5-9   Fr        Port Richey (Fivay)
*  8 Michaela Hahn         MF      5-4   Jr   **   Titusville (Titusville)
*  9 Ari Hudson            D-MF    5-4   Fr        Portland, OR (Jesuit)
* 14 Morgan Kennedy        D-MF    5-9   Sr-R      Denver, CO (Mullen/Oregon State)
* 23 Emma Koivisto         D-MF    5-6   Fr        Helsinki, Finland (Makelanrinne Sport)
  50 Yulie Lopez           MF      5-7   So   *    West Palm Beach (Palm Beach Central)
* 38 Cassie Miller         GK      5-11  Fr-R      Cave Creek, AZ (Cactus Shadows)
* 18 Hikaru Murakami       MF      5-2   Sr   ***  Nagoya, Japan (Tomioka)
* 16 Carson Pickett        D-MF    5-8   Jr   **   Fleming Island (Saint Johns Country Day)
*  5 Kacy Scarpa           D       5-5   So-R *    Lakeland (Jenkins)
* 11 Isabella Schmid       MF      5-6   Jr   **   Wangen, Germany (Saint Ursula Schulen)
* 10 Berglind Thorvaldsdottir
                           F-MF    5-9   So-R *    Vestmannaeyjar, Iceland (Menntaskolinn i Kopavogi)
* 19 Cheyna Williams       F       5-9   Jr        Hampton, GA (Lovejoy/Vanderbilt)

2015 Roster - By Name

L
T                                             PY
R No Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
----------------------------------------------------------------------------------------------
* 15 Olivia Bergau         D-MF    5-6   Fr        Merritt Island (Merritt Island)
*  1 Caroline Brockmeier   GK      5-10  Fr-R      Tallahassee (Chiles)
*  6 Megan Campbell        D       5-8   Sr-R **   Louth, Ireland (Institute of Technology Carlow)
*  3 Megan Connolly        MF      5-8   Fr        Cork, Ireland (Christ King Girls Secondary)
* 22 Kirsten Crowley       D-MF    5-5   Jr-R ***  Panama City Beach (Arnold)
*  7 Dallas Dorosy         MF      5-7   Fr        Fort Lauderdale (Saint Thomas Aquinas)
* 18 Macayla Edwards       D-MF    5-7   Fr        Palm Beach Gardens (Dwyer)
*  4 Holly Fritz           MF      5-5   Fr        Cape Coral (Mariner)
*  2 Haylie Grant          MF      5-6   So   *    Brentwood, CA (Heritage)
*  8 Michaela Hahn         MF      5-4   Sr   ***  Titusville (Titusville)
*  9 Ari Hudson            D-MF    5-4   So   *    Portland, OR (Jesuit)
*  5 Elin Jensen           F/MF    5-7   Fr        Reykjavik, Iceland (Menntaskolinn i Reykjavik)
* 23 Emma Koivisto         D-MF    5-6   So   *    Helsinki, Finland (Makelanrinne Sport)
* 14 Natalia Kuikka        D-MF    5-6   Fr        Kemi, Finland (Kemin Lyseon Lukio)
* 38 Cassie Miller         GK      5-11  So-R *    Cave Creek, AZ (Cactus Shadows)
* 16 Carson Pickett        D-MF    5-8   Sr   ***  Fleming Island (Saint Johns Country Day)
* 11 Isabella Schmid       MF      5-6   Sr   ***  Wangen, Germany (Saint Ursula Schulen)
* 10 Berglind Thorvaldsdottir
                           F-MF    5-9   Jr-R **   Vestmannaeyjar, Iceland (Menntaskolinn i Kopavogi)
* 12 Kaycie Tillman        MF      5-6   Fr        Rowlett, TX (Bishop Lynch)
* 19 Cheyna Williams       F       5-9   Sr   *    Hampton, GA (Lovejoy/Vanderbilt)