Year-by-Year Women's Swimming & Diving Rosters

Year-by-Year Women's Swimming & Diving Rosters

1969-70 Roster - By Name

L
T                            PY
R Name                  Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------
* Ginny Bunn                      
* Suzanna Cobb                    
* Elaine Craig                    
* Charlotte Ranson                
* Carol Zeiner                    

1970-71 Roster - By Name

L
T                            PY
R Name                  Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------
* Melissa Brown                   
* Nora Buning                     
* Ginny Bunn                 *    
* Gwen Burchard                   
  Betty Crouch                    
* Lydia Gage                      
* Donna Holbrook                  
* Elaine Hull                     
* Maureen McQuat                  
* Lydia Owen                      
* Kathi Wilson                    
  Marji Wood                      

1971-72 Roster - By Name

L
T                            PY
R Name                  Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------
* Christi Agnew                   
* Melissa Brown              *    
* Gwen Burchard              *    
* Kathy Fitzpatrick               
* Jackie Kayser                   
* Lena Oding                      
* Ellen Smalling                  

1972-73 Roster - By Name

L
T                            PY
R Name                  Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------
  Patricia Batick                 
  Susan Brand                     
  Mary Brennan                    
  Keista Campbell                 
  Julie Cunningham                
  Kim French                      
  Gale Frennd                     
  Charlene Hansen                 
  Joellen Hubsch                  
* Penny Knutsen         Fr        Jacksonville (Fletcher)
  Pamela Owen                     
* Lauri Sturm                     
  Sherry Sturm                    

1973-74 Roster - By Name

L
T                            PY
R Name                  Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-----------------------------------------------------------------------------
* Jan Bailey                      
* Rose Benoit                     
* Barbara Bettinger               
* Susan Brand                     
* Kim French                      
* Gale Freund                     
* Joellen Hubsch                  
* Penny Knutsen         So   *    Jacksonville (Fletcher)
* Trudie Marker         Fr        Wapakoneta, OH (Saint Joseph)
* Nancy Nichols                   
* Lydia Owen                 *    
* Pat Sargeant          Jr        Saint Petersburg (Northeast)
* Patti Taylor          Fr        Fort Walton Beach (Choctawhatchee)
* Heather Washburn                

1974-75 Roster - By Name

L
T                                          PY
R Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-------------------------------------------------------------------------------------------
* Meg Callahan          FS      5-8   Fr        Orlando (Colonial)
* Valerie Carr          FS      5-8   Fr        Sarasota
  Jan Christensen       FS      5-9   Fr        Saint Petersburg (Northeast)
* Susan Clark           FS-FL   5-4   So        Jacksonville (Terry Parker)
  Shawn Doyle           FS      5-7   Jr        Miami (Coral Gables)
* Jennifer Evans        D       5-6   Fr        Gainesville
* Kathy Horne           FL      5-5   Fr        Miami (Killian)
* Katie Jones           BK-IM   5-4   Fr        Sarasota (Sarasota)
  Debby Kidder          BR      5-9   So        Orlando (Evans)
* Penny Knutsen         BR-IM   5-11  Jr   **   Jacksonville (Fletcher)
* Kathy MacHardy        FS      5-8   So        Maitland (Winter Park)
* Missy MacInnis        BK      5-10  Fr        Edenridge, DE (Brandywine)
* Trudie Marker         D       5-5   So   *    Wapakoneta, OH (Saint Joseph)
* Mary Montgomery       FS-IM   5-7   Fr        Asheville, NC (New Found)
* Corrie Odom           FS      5-8   Fr        Lake Park (Jupiter)
  Jane Sapper           D       5-6   So        Erie, PA (McDowell)
* Leesa Sward           FL-FS   5-10  Fr        Winter Park (Winter Park)
  Patti Taylor          BK-FS   5-4   So   *    Fort Walton Beach (Choctawhatchee)
* Jackie Walker         FS      5-9   Fr        Winter Park (Winter Park)
* Becky Woods           FL      5-6   Jr        Tallahassee (Leon)

1975-76 Roster - By Name

L
T                                          PY
R Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-------------------------------------------------------------------------------------------
* Laura Barber          BK-FS   5-10  So        Hattiesburg, MS
* Ritchie Dorrier       FS      5-10  Jr        Wilmington, DE (Brandywine)
* Shawn Doyle           FS      5-6   Sr        Miami (Coral Gables)
* Lynne Ford            D       5-0   Fr        Fort Lauderdale
* Katie Jones           IM      5-4   So   *    Sarasota (Sarasota)
  Debby Kidder          BR      5-9   Jr        Orlando (Evans)
* Penny Knutsen         BR-IM   5-11  Sr   ***  Jacksonville (Fletcher)
  Linda Lawry           FS      5-8   Fr        Cocoa Beach (Cocoa Beach)
* Kathy MacHardy        FS      5-8   Jr   *    Maitland (Winter Park)
* Missy MacInnis        FS-BK   5-10  So   *    Wilmington, DE (Brandywine)
* Terri Murphy                                  
* Nancy Pfaff           FL      5-11  Fr        Gainesville (Gainesville)
* Kim Reeves            FS      5-10  Fr        Jacksonville (Sandalwood)
* Marcia Scarbrough     BR      5-6   So        Saint Petersburg (Northeast)
* Teddi Schebler        IM      5-3   Fr        Boca Raton (Saint Andrews)
* Sandy Stark           D       5-5   Fr        Venice (Venice)
* Patti Taylor          FS-BK   5-4   Jr   *    Fort Walton Beach (Choctawhatchee)
* Jackie Walker         FS      5-9   So   *    Winter Park (Winter Park)
* Becky Woods           FL      5-6   Sr   *    Tallahassee (Leon)

1976-77 Roster - By Name

L
T                                          PY
R Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-------------------------------------------------------------------------------------------
* Laura Barber          FS-BK   5-10  Jr   *    Hattiesburg, MS
  Lisa Davison          FS      5-8   Fr        Coral Gables
* Ritchie Dorrier       FS      5-10  Sr   *    Wilmington, DE (Brandywine)
  Lynne Ford            D       5-0   So   *    Fort Lauderdale
* Beth Jones            FS-BR   5-2   Fr        Palmyra, PA
  Debby Kidder          IM      5-9   Sr        Orlando (Evans)
* Kim Krueger           BR      5-6   Fr        Omaha, NE
  ? Lynch               BR                      
  Patty McDonnell       D             Fr        
  ? Million             FL                      
* Nancy Pfaff           FS-FL   5-11  So   *    Gainesville (Gainesville)
  ? Roscoe              BR                      
  Marcia Scarbrough     FS      5-6   So   *    Saint Petersburg (Northeast)
  Teddi Schebler        IM      5-3   So   *    Boca Raton (Saint Andrews)
* Sara Shuster          FS      5-8   Fr        Broomall, PA
  Jackie Walker         FS      5-9   Jr   **   Winter Park (Winter Park)
* Jana Wilkins          FS-FL   5-8   Fr        Bartlesville, OK
* Teri Winking                                  
* Susie Yates           FS                      
  Jane Zeilman          BK      5-7   Fr        Carle Place, NY

1977-78 Roster - By Name

L
T                                          PY
R Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-------------------------------------------------------------------------------------------
* Jackie Bajus          FS      5-9   Fr        Fanwood, NJ
* Laura Barber          BK-FS   5-10  Sr   **   Hattiesburg, MS
  Joanna Barrow         D       5-10  Fr        Tallahassee
* Heather Clare         FL-BR   5-7   Fr        Jacksonville
* Sally Davis           FL-IM   5-7   Fr        Ashland, KY (Blazer)
* Lisa Davison          FS      5-8   So        Coral Gables
* Jeanne Dowdle         FS      6-0   Fr        Saint Petersburg
  Kiki Farmer           BR-FS   5-6   Fr        High Point, NC
* Lynne Ford            D       5-2   Jr   *    Fort Lauderdale
  Mary Jane Funk        FS      5-3   Jr        Springfield, VT
  Mary Ann Haar         D       5-6   Jr        Glen Cove, NY
  Audrey Jacobs         FS      5-7   Fr        Winter Park
  Linda Johnson         FS      5-7   Fr        Pound Ridge, NY
* Beth Jones            FS-BR   5-2   So   *    Palmyra, PA
* Kim Krueger           BR      5-6   So   *    Omaha, NE
  Virginia Malcolm      BR      5-6   Fr        Fort Lauderdale
* Evie Martin           BR-FS   5-4   Fr        Atlantic Beach
* Terri Miller          FS-IM   5-3   Fr        Tinton Falls, NJ
  Dean Nelson           D       5-6   Fr        Coshocton, OH
* Tina Patala           D       5-6   Jr        Melbourne
  Nancy Pfaff           FS-FL   5-11  Jr   **   Gainesville (Gainesville)
* Gigi Sapper           D       5-6   Fr        Erie, PA
* Sara Shuster          BK-IM   5-8   So   *    Broomall, PA
  Brenda Siggs          FS      5-11  So        Fort Myers
* Tami Torgeson         FL-IM   5-5   Fr        Fairfax, VA
* Jana Wilkins          FL-BK   5-8   So   *    Bartlesville, OK
  Jane Zeilman          BK      5-7   So        Carle Place, NY

1978-79 Roster - By Name

L
T                                          PY
R Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-------------------------------------------------------------------------------------------
  Jackie Bajus          FS-FL   5-9   So   *    Fanwood, NJ
  Sally Davis           FL-IM   5-7   So   *    Ashland, KY (Blazer)
* Lisa Davison          FS      5-8   Jr   *    Coral Gables
* Jeanne Dowdle         FS      6-0   So   *    Saint Petersburg
* Kim Dunlop            FS      5-5   Fr        Tallahassee (Godby)
* Kathi Miller          FS                      
  Terri Miller          FL-IM   5-3   So   *    Tinton Falls, NJ
  Dean Nelson           D       5-6   So        Nashville, TN

1979-80 Roster - By Name

L
T                                          PY
R Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-------------------------------------------------------------------------------------------
* Sally Andresen        BK-FL   5-9   Fr        Silver Spring, MD (Montgomery Blair)
* Kim Averill           BK            So        Bangor, ME
* Jackie Bajus          FS-FL   5-9   Jr   *    Fanwood, NJ
* Terri Brown           FS-FL         Fr        Fort Lauderdale
* Camille Cox           D       5-5   Fr        Cocoa Beach (Cocoa Beach)
* Amy Davis             FL-FS   5-8   Fr        Ashland, KY (Blazer)
* Sally Davis           FL-IM   5-7   Jr   *    Ashland, KY (Blazer)
* Lisa Davison          FS      5-8   Sr   **   Miami
* Julie Day             BK-IM   5-7   Fr        Papillion, NE (Papillion)
* Jeanne Dowdle         FS-BK   6-0   Jr   **   Saint Petersburg
* Pati Dowdle           FS            Fr        Saint Petersburg
* Kim Dunlop            FS      5-5   So   *    Tallahassee (Godby)
* Lenore Gribble        FL-IM   5-7   Fr        Miami (Palmetto)
* Tanya Hanson          FS      5-6   Fr        Miami (Palmetto)
* Paula Hartzer         FL            So        Indianapolis, IN (North Central)
  Cheryl Haynes         BK            So        Dunedin
* Theresa Love          FS            Fr        Indianapolis, IN
  Sue Lowe              FS            Fr        Saint Petersburg
* Kathi Miller          FS                 *    
* Terri Miller          FL-IM   5-3   Jr   *    Tinton Falls, NJ
* Dean Nelson           D       5-6   Jr        Nashville, TN
* Lisa Nencioni         BR      5-8   So        Fairfax, VA (Woodson)
* Laura Shows           FS            Fr        Florence, SC
* Dawn Smith            BR      5-5   So        Tallahassee (Lincoln)
* Sharon Spuler         FS      5-6   Fr        Houston, TX (Clear Lake)
* Jane Triau            BK-IM   5-8   Fr        Derwood, MD (Holy Cross)
  Linda Weseman         FS            Sr        Tallahassee
  Jackie Wise           D             Jr        Franklin, TN
* Kim York              BK            Fr        Topeka, KS

1980-81 Roster - By Name

L
T                                    PY
R Name                  Pos     Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-------------------------------------------------------------------------------------
* Sally Andresen        BK-FS   So   *    Silver Spring, MD (Montgomery Blair)
* Julie Baker           D                 
  Maureen Bibby         FL                
* Nanci Burdick         D                 
  Sue Burke                               
* Camille Cox           D       So   *    Cocoa Beach (Cocoa Beach)
* Amy Davis             FL-FS   So   *    Jacksonville (Blazer)
* Sally Davis           FL-IM   Sr   **   Ashland, KY (Blazer)
* Julie Day             FL-BK   So   *    Papillion, NE (Papillion)
* Jeanne Dowdle         FS-BK   Sr   ***  Saint Petersburg
* Pati Dowdle           FS      So   *    Saint Petersburg
* Kim Dunlop            FS      Jr   **   Tallahassee (Godby)
* Kim Foster            BK-FS   Fr        Lompoc, CA (Cabrillo)
* Lenore Gribble        FL-IM   So   *    Miami (Palmetto)
* Tanya Hanson          FS      So   *    Miami (Palmetto)
  Paula Hartzer         FL      Jr   *    Indianapolis, IN (North Central)
  Cheryl Haynes         BK      Jr        Dunedin
* Simone Kusseling      FL-FS   Fr        Alexandria, VA (Jefferson)
* Kammy Laycock         FS      Fr        Stuart (Martin County)
  Lauane Lill                             
  Sue Lowe              FS      So        Saint Petersburg
* Lynn McCoy            D       Jr        Orlando (Oak Ridge/Daytona Beach CC)
* Meg McCully           BK-FS   Jr        Saint Petersburg (Saint Petersburg Catholic/Florida)
  Julie McKeithen       FS      Jr        Saint Petersburg (Lakewood)
* Terri Miller          FL-IM   Sr   **   Tinton Falls, NJ
* Lisa Nencioni         BR      Jr   *    Fairfax, VA (Woodson)
  Lori Neubarth         FS                
  Carrie Rosendahl                        
* Laura Shows           FS      So   *    Florence, SC
* K Simpson             FS-FL             
* Dawn Smith            BR      Jr   *    Tallahassee (Lincoln)
* Sharon Spuler         FS-BR   So   *    Houston, TX (Clear Lake)
* Jane Triau            IM-BK   So   *    Derwood, MD (Holy Cross)
* Liz Turek             FS-FL             
  Connie Zon Reed       D                 

1981-82 Roster - By Name

L
T                                    PY
R Name                  Pos     Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-------------------------------------------------------------------------------------
  Sally Andresen        BK-FS   Jr   **   Silver Spring, MD (Montgomery Blair)
* Sonya Booth           IM-BR   Fr        West Palm Beach (Forest Hill)
* Camille Cox           D       Jr   **   Cocoa Beach (Cocoa Beach)
* Amy Davis             FL-FS   Jr   **   Jacksonville (Blazer)
* Julie Day             FL-BK   Jr   **   Papillion, NE (Papillion)
* Stacey Deck           BK-FS   Fr        Delta, OH (Delta)
  Kim Dunlop            FS      Sr   ***  Tallahassee (Godby)
* Kim Foster            BK-FS   So   *    Lompoc, CA (Cabrillo)
* Lenore Gribble        FL-IM   Jr   **   Miami (Palmetto)
  Susie Hahn            D       Fr        Fort Washington, MD (Friendly)
  Tanya Hanson          FS      Jr   **   Miami (Palmetto)
  Paula Hartzer         FL      Sr   *    Indianapolis, IN (North Central)
* Kelly Hillencamp      FS      Fr        Jacksonville (Wolfson)
* Simone Kusseling      FS-FL   So   *    Alexandria, VA (Jefferson)
  Kammy Laycock         FS      So   *    Stuart (Martin County)
* Laurie Lehner         FS-FL   Jr        Land O' Lakes, WI (Mercersburg Academy/Monmouth)
* Lynn McCoy            D       Sr   *    Orlando (Oak Ridge/Daytona Beach CC)
* Meg McCully           BK-FS   Sr   *    Saint Petersburg (Saint Petersburg Catholic/Florida)
* Lisa Nencioni         IM-BR   Sr   **   Fairfax, VA (Woodson)
  Nancy Norton          BR      So        Maitland (Lake Howell)
  Cheryl Polowski       IM      Fr        Fort Lauderdale (Fort Lauderdale)
  Dawn Smith            BR      Sr   **   Tallahassee (Lincoln)
* Sharon Spuler         FS-BR   Jr   **   Houston, TX (Clear Lake)
* Jane Triau            FS-IM   Jr   **   Derwood, MD (Holy Cross)

1982-83 Roster - By Name

L
T                                          PY
R Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-------------------------------------------------------------------------------------------
* Sally Andresen        BK-FS   5-9   Sr   **   Silver Spring, MD (Montgomery Blair)
* Joanne Bedard         BR      5-8   Fr        Ste-Foy, Quebec, Canada (Jesus-Marie)
  Suzanne Bishop        D       5-3   So        Saint Petersburg (Saint Petersburg Catholic)
* Sonya Booth           BR      5-8   So   *    West Palm Beach (Forest Hill)
* Camille Cox           D       5-5   Sr   ***  Cocoa Beach (Cocoa Beach)
  Amy Davis             FL-FS   5-8   Sr   ***  Jacksonville (Blazer)
* Julie Day             FL-BK   5-7   Sr   ***  Papillion, NE (Papillion)
* Stacey Deck           BK-FS   5-4   So   *    Delta, OH (Delta)
* Natalie Deschamps     FL-IM   5-11  Fr        Ste-Foy, Quebec, Canada
* Kim Dunlop            FS      5-5   Sr-R ***  Tallahassee (Godby)
* Kim Foster            BK-IM   6-1   Jr   **   Lompoc, CA (Cabrillo)
* Lenore Gribble        FS-FL   5-7   Sr   ***  Miami (Palmetto)
* Susie Hahn            D       5-5   So        Fort Washington, MD (Friendly)
  Tanya Hanson          FS      5-6   Sr   **   Miami (Palmetto)
* Kelly Hillencamp      FS      5-8   So   *    Jacksonville (Wolfson)
  Patty Hoffman         FS      5-6   So        Daytona Beach (Mainland)
* Cheryl Kupan          FL-IM   5-2   Fr        Norwalk, CT (Staples)
* Simone Kusseling      FL-FS   5-10  Jr   **   Alexandria, VA (Jefferson)
* Sara Linke            FR-FL   5-9   Fr        Walnut Creek, CA (Acalanes)
  Nancy Norton          BR      5-6   Jr        Maitland (Lake Howell)
* Patsy O'Toole         D       4-11  Fr        Louisville, KY (Sacred Heart Academy)
* Lori Skrobiak         BK      5-9   Fr        Longwood (Lyman)
* Sharon Spuler         BR-FS   5-6   Sr   ***  Houston, TX (Clear Lake)
* Jane Triau            IM      5-8   Sr   ***  Derwood, MD (Holy Cross)

1983-84 Roster - By Name

L
T                                          PY
R Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-------------------------------------------------------------------------------------------
* Karen Acre            FS      5-9   Fr        Fern Park (Lake Howell)
* Jane Alexander        D       5-8   Jr        Winnetka, IL (New Trier East/Iowa)
  Jill Bajus            FS      5-9   Fr        Fanwood, NJ (Union Catholic Regional)
* Joanne Bedard         BR      5-8   So   *    Ste-Foy, Quebec, Canada (Jesus-Marie)
* Ann Belew             FS      5-6   Fr        Germantown, TN (Germantown)
  Suzanne Bishop        D       5-3   Jr        Saint Petersburg (Saint Petersburg Catholic)
* Chris Creutzinger     D       5-5   Fr        Cincinnati, OH (Oak Hills)
* Natalie Deschamps     FL-IM   5-11  So   *    Ste-Foy, Quebec, Canada
* Tina Gallivan         FS      5-9   Fr        Attleboro, MA (Attleboro)
* Lisa Goodman          BR-FL   5-7   Fr        Shelbyville, KY (Shelby County)
  Susie Hahn            D       5-5   Jr   *    Fort Washington, MD (Friendly)
  Jane Hayes            BK-FL   5-5   Fr        Boca Raton (Pope John Paul II)
* Kelly Hillencamp      FS      5-8   Jr   **   Jacksonville (Wolfson)
  Patty Hoffman         FS      5-6   Jr        Ormond Beach (Mainland)
* Kelly Holmes          FS      5-6   Fr        Saint Petersburg (Northeast)
* Karen Keller          FL      5-5   Fr        Middletown, NJ (Middletown)
* Cheryl Kupan          FL-IM   5-2   So   *    Westport, CT (Staples)
* Simone Kusseling      FS-FL   5-11  Sr   ***  Alexandria, VA (Jefferson)
* Sara Linke            FS-FL   5-9   So   *    Walnut Creek, CA (Acalanes)
  Siobhan Morse         D       5-3   Fr        Miami (Miami Palmetto)
* Patsy O'Toole         D       4-11  So   *    Louisville, KY (Sacred Heart Academy)
* Connie Price          BR      5-7   Fr        Atlantic Beach (Fletcher)
* Missy Proctor         BK-FS   6-0   Fr        West Bloomfield, MI (West Bloomfield)
  Lisa Salmela          FS      5-6   Fr        Shreveport, LA (Southwood)
* Lori Skrobiak         BK      5-10  So   *    Longwood (Lyman)
* Jennifer Tankersley   FS      5-10  Fr        Miami (Gulliver Prep)

1984-85 Roster - By Name

L
T                                          PY
R Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-------------------------------------------------------------------------------------------
* Karen Acre            FS      5-9   So   *    Winter Park (Lake Howell)
* Jane Alexander        D       5-8   Sr   *    Winnetka, IL (New Trier East/Iowa)
  Jill Bajus            FS      5-9   So        Springlake Heights, NJ (Union Catholic Regional)
* Joanne Bedard         BR-IM   5-8   Jr   **   Ste-Foy, Quebec, Canada (Jesus-Marie)
* Ann Belew             FS      5-7   So   *    Germantown, TN (Germantown)
  Suzanne Bishop        D       5-4   Sr        Saint Petersburg (Saint Petersburg Catholic)
  Chris Creutzinger     D       5-5   So   *    Cincinnati, OH (Oak Hills)
  Kathy Cullen          FS-FL   5-5   Fr        Saint Petersburg (Lakewood)
* Wendy Fuller          D       5-3   Fr        Pointe Claire, Quebec, Canada
* Tina Gallivan         FS      5-9   So   *    Attleboro, MA (Attleboro)
  Mary Gorham           FS      5-3   Fr        Fort Pierce (John Carroll)
  Susie Hahn            D       5-5   Sr   *    Fort Washington, MD (Friendly)
* Jane Hayes            FL-BK   5-5   So        Boca Raton (Pope John Paul II)
* Kelly Hillencamp      FS      5-8   Sr   ***  Jacksonville (Wolfson)
  Kelly Holmes          FS      5-7   So   *    Saint Petersburg (Northeast)
* Karen Keller          FL-FS   5-5   So   *    Middletown, NJ (Middletown)
  Cheryl Kupan          FL-IM   5-1   Jr   **   Westport, CT (Staples)
* Chantel Martineau     FL-IM   5-7   Fr        Rimouski, Quebec, Canada (Paul-Hubert)
* Leslie McGregor       IM-FS   5-9   Fr        Miami (Gulliver Prep)
  Maria O'Hern          D       5-7   Fr        Louisville, KY (Sacred Heart Academy)
* Patsy O'Toole         D       4-11  Jr   **   Louisville, KY (Sacred Heart Academy)
* Anna Prozzillo        BK-IM   5-7   Fr        Homestead (Gulliver Prep)
* Stacey Russell        FL-FS   5-8   Fr        Orlando (Boone)
* Lori Skrobiak         BK      5-10  Jr   **   Longwood (Lyman)
* Kay Sterrett          BK      5-7   Fr        Sarasota (Riverview)
  Jennifer Tankersley   FS-FL   5-10  So   *    Miami (Gulliver Prep)
* Sharon Warning        D       5-8   Fr        Sarasota (Robbinsdale Armstrong)

1985-86 Roster - By Name

L
T                                          PY
R Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-------------------------------------------------------------------------------------------
* Karen Acre            FS      5-9   Jr   **   Winter Park (Lake Howell)
* Ann Belew             FS      5-7   Jr   **   Germantown, TN (Germantown)
* Leslie Brown          FL-IM         So        Cape Canaveral
* Karen Ciesla          FS-IM   5-7   Fr        Dunwoody, GA (Dunwoody)
* Lisa Cunningham       BK      5-11  Fr        Ajax, Ontario, Canada
* Veronica Danko        FS      5-8   Fr        Church Hill, TN (Dobyns-Bennet)
* Alice Freeman         FL-BR   5-6   Fr        Columbia, SC (Irmo)
* Wendy Fuller          D       5-3   So   *    Pointe Claire, Quebec, Canada
* Susan Gabel           BR      5-3   Fr        Winter Park (Winter Park)
* Tina Gallivan         FS      5-9   Jr   **   Attleboro, MA (Attleboro)
* Mary Gorham           FS      5-3   So        Fort Pierce (John Carroll)
* Jane Hayes            FL-BK   5-5   Jr   *    Boca Raton (Pope John Paul II)
* Angela Jones          FS      5-9   Fr        Lilburn, GA
  Karen Keller          FL-FS   5-5   Jr   **   Middletown, NJ (Middletown)
* Sara Linke            FS-IM   5-9   Sr   **   Walnut Creek, CA (Acalanes)
  Amy Mancino           FS      5-6   Fr        Fort Lauderdale
* Chantel Martineau     FL-IM   5-7   So   *    Rimouski, Quebec, Canada (Paul-Hubert)
* Patsy O'Toole         D       4-11  Sr   ***  Louisville, KY (Sacred Heart Academy)
  Anna Prozzillo        BK-IM   5-7   So   *    Homestead (Gulliver Prep)
* Stacey Russell        FL-FS   5-8   So   *    Orlando (Boone)
* Lori Skrobiak         BK      5-10  Sr   ***  Longwood (Lyman)
  Kelly Smith           BK-FS   5-6   Fr        Helena, AL (Pelham)
* Kay Sterrett          BK      5-7   So   *    Sarasota (Riverview)
  Jennifer Tankersley   FS-FL   5-10  Jr   *    Miami (Gulliver Prep)
* Sharon Warning        D       5-8   So   *    Sarasota (Robbinsdale Armstrong)

1986-87 Roster - By Name

L
T                                          PY
R Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-------------------------------------------------------------------------------------------
* Karen Acre            FS      5-9   Sr   ***  Orlando (Lake Howell)
* Chris Beadle          FS      5-10  Fr        Cocoa (Cocoa)
* Leslie Browdy         BK            Fr        Dunwoody, GA (Dunwoody)
* Leslie Brown          FL-IM         Jr   *    Cape Canaveral
* Missy Bunnell         FS      5-3   Fr        Fort Worth, TX (Boswell)
* Karen Ciesla          FS-IM   5-7   So   *    Dunwoody, GA (Dunwoody)
  Veronica Danko        FS      5-8   So   *    Church Hill, TN (Dobyns-Bennet)
* Julie Deskin          D       5-3   Fr        Palm Beach Gardens (Palm Beach Gardens)
* Mary Dougher          BK-FS         Fr        North Palm Beach (Cardinal Newman)
  Alice Freeman         BR-FL   5-6   So   *    Columbia, SC (Irmo)
* Tina Gallivan         FS      5-9   Sr   ***  Attleboro, MA (Attleboro)
  Mary Gorham           FS      5-3   Jr   *    Fort Pierce (John Carroll)
* Jane Hayes            FL-BK   5-5   Sr   **   Boca Raton (Pope John Paul II)
* Jennifer Hazard       BR      5-6   Fr        Boise, ID (Boise)
* Jennie Hugus          FS      5-11  Fr        Orlando (Oak Ridge)
* Katherine Josey       FS-BK         Fr        Dartmouth, Nova Scotia, Canada
  Karen Keller          FL-FS   5-5   Sr   **   Middletown, NJ (Middletown)
* Ann Morse             BR            Fr        Tallahassee (Lincoln)
  Valerie Schwebach     D             So        Rochester, MI
  Deanne Sharer         D       5-3   So        Saint Petersburg
  Kelly Smith           BK      5-6   So        Pelham, AL (Pelham)
  Jennifer Tankersley   FS-FL   5-10  Sr   *    Miami (Gulliver Prep)
* Kathy Turner          FL-FS   5-6   Fr        Roswell, GA (Lassiter)
* Sharon Warning        D       5-8   Jr   **   Sarasota (Robbinsdale Armstrong)

1987-88 Roster - By Name

L
T                                          PY
R Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-------------------------------------------------------------------------------------------
  Carolynn Amberntson   FS      5-10  Fr        Orlando
  Chris Beadle          FS      5-10  So   *    Cocoa (Cocoa)
* Merrie Brennan        IM-FS   5-5   Fr        Tampa (Plant)
  Missy Bunnell         FS-IM   5-3   So   *    Fort Worth, TX (Boswell)
  Kristan Chambers      FS      5-8   Fr        Fort Worth, TX (Boswell)
  Julie Deskin          D       5-3   So   *    Palm Beach Gardens (Palm Beach Gardens)
  Carolan Epstein       FS      5-8   So        Key Biscayne
* Staci Evans           FS      5-8   Fr        Clermont
* Alison Harvey         FS      5-6   Fr        Cocoa Beach (Cocoa Beach)
* Jennifer Hazard       BR      5-6   So   *    Boise, ID (Boise)
  Jennie Hugus          FS      5-11  So   *    Orlando (Oak Ridge)
* Kathy Isackson        FL      5-8   Fr        Clearwater (Pinellas Park)
  Belinda Martin        BR      5-6   Fr        Marlton, NJ (Cherokee)
* Krissy Myers          BK      5-7   Fr        Americus, GA (Southland Academy)
  Susan North           FS      5-7   Fr        Dallas, TX
  Jennifer Peyton       BR      5-8   Fr        Upper Marlboro, MD
* Susan Pollack         D       5-6   Fr        Miami (Coral Park)
  Deanne Sharer         D       5-3   Jr        Saint Petersburg
  Kathy Turner          FL-IM   5-6   So   *    Roswell, GA (Lassiter)
  Sharon Warning        D       5-8   Sr   ***  Sarasota (Robbinsdale Armstrong)
  Stacy Wright          D       5-1   Fr        Columbia, SC

1988-89 Roster - By Name

L
T                                          PY
R Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-------------------------------------------------------------------------------------------
  Chris Beadle          FS      5-10  Jr   *    Cocoa (Cocoa)
* Merrie Brennan        IM-FS   5-5   So   *    Tampa (Plant)
  Missy Bunnell         FS-IM   5-3   Jr   *    Fort Worth, TX (Boswell)
  Kristan Chambers      BK-IM   5-8   So        Fort Worth, TX (Boswell)
  Dana Dahlen           D       5-7   So        Cooper City
  Julie Deskin          D       5-3   Jr   *    Palm Beach Gardens (Palm Beach Gardens)
  Carolan Epstein       FS-FL   5-8   Jr        Key Biscayne
  Staci Evans           FS-BK   5-8   So   *    Clermont
  Stacey Giles          D       5-2   Fr        Tallahassee
* Alison Harvey         FS-FL   5-7   So   *    Cocoa Beach (Cocoa Beach)
  Jennifer Hazard       BR      5-6   Jr   **   Boise, ID (Boise)
  Jennie Hugus          FS-FL   5-11  Jr   *    Orlando (Oak Ridge)
* Kathy Isackson        FL-FS   5-8   So   *    Clearwater (Pinellas Park)
* Belinda Martin        BR      5-7   So        Marlton, NJ (Cherokee)
  Ann Morse             BR      5-9   Jr   *    Tallahassee (Lincoln)
* Krissy Myers          FS-BK   5-7   So   *    Americus, GA (Southland Academy)
  Susan North           FS      5-7   So        Dallas, TX
* Susan Pollack         D       5-6   So   *    Miami (Coral Park)
  Deanne Sharer         D       5-3   Sr        Saint Petersburg
  Kim Small             FS      5-8   Fr        Rochester, NY
* Annie Spaeder         IM-FL   5-6   Fr        Pittsburgh, PA (Gateway)
  Tracy Toweson         D       5-3   So        Sarasota
  Kathy Turner          FL-IM   5-6   Jr   *    Roswell, GA (Lassiter)
* Danielle Van Dyke     BR-FS   5-8   Fr        Newark, DE (Christiana)
  Julie Walker          FS-FL   5-6   Fr        Brandon
  Stacy Wright          D       5-1   So        Columbia, SC
  Juliet Yenglin        BK-IM   5-10  Fr        Denver, CO (Wheat Ridge)

1989-90 Roster - By Name

L
T                                          PY
R Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-------------------------------------------------------------------------------------------
* Merrie Brennan        FS      5-5   Jr   **   Tampa (Plant)
* Kristan Chambers      BK-IM   5-8   Jr        Fort Worth, TX (Boswell)
* Courtney Clark        FS      5-1   Fr        Tallahassee (Maclay)
* Missy Connolly        FS      5-3   Fr        Margate (Pinecrest)
  Dana Dahlen           D       5-7   Jr        Cooper City
* Staci Evans           FS      5-8   Jr   *    Clermont
* Suzie Gunn            IM-FL   5-6   Fr        Tallahassee (Maclay)
* Kirsten Harrington    FS-FL   5-10  Jr        Copenhagen, Denmark (Frederiksberg Gymnasium/Indian River CC)
* Alison Harvey         FL      5-7   Jr   **   Cocoa Beach (Cocoa Beach)
* Jennifer Hazard       BR      5-6   Sr   **   Boise, ID (Boise)
  Meghan Henning        FS      5-9   Fr        Gaithersburg, MD (Wooton)
* Kathy Isackson        FL      5-8   Jr   **   Clearwater (Pinellas Park)
  Laura Lampart         D       5-4   Fr        Largo
* Belinda Martin        BR      5-7   Jr   *    Cherry Hill, NJ (Cherokee)
* Valerie Moore         BK      5-6   Fr        Hartford, WI (Hartford)
* Krissy Myers          FS      5-7   Jr   **   Americus, GA (Southland Academy)
* Susan Pollack         D       5-6   Jr   **   Cape Coral (Coral Park)
* Annie Spaeder         IM      5-7   So   *    Bethlehem, PA (Gateway)
* Kiki Steinberg        BK      5-10  Fr        Annandale, VA (Woodson)
* Kathy Turner          FL-FS   5-6   Sr   *    Roswell, GA (Lassiter)
* Tracy Tuveson         D       5-3   Jr        Sarasota
* Aurora Valseca        FS      5-6   Fr        Potomac, MD (Whitman)
* Danielle Van Dyke     BR-IM   5-8   So   *    Newark, DE (Christiana)
* Juliet Yenglin        BK-IM   5-10  So        Denver, CO (Wheat Ridge)

1990-91 Roster - By Name

L
T                                          PY
R Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-------------------------------------------------------------------------------------------
* Allison Ahrens        BR            Fr        Pensacola (Washington)
  Jonna Boynton         D       5-7   Fr        Houston, TX (Cypress Creek)
* Merrie Brennan        FS      5-5   Sr   ***  Tampa (Plant)
* Nada Cenanovic        FS      6-3   Fr        Mississauga, Ontario, Canada (Woodlands)
* Kristan Chambers      BK-IM   5-8   Sr   *    Fort Worth, TX (Boswell)
* Missy Connolly        FS      5-3   So   *    Margate (Pinecrest)
* Ann Evins             D       5-6   Fr        Falls Church, VA (McLean)
* Suzie Gunn            IM-FS   5-6   So   *    Tallahassee (Maclay)
* Kirsten Harrington    FS      5-10  Sr   *    Copenhagen, Denmark (Frederiksberg Gymnasium/Indian River CC)
* Alison Harvey         FL-FS   5-7   Sr   ***  Cocoa Beach (Cocoa Beach)
* Meghan Henning        FS      5-9   So        Gaithersburg, MD (Wooton)
* Kathy Isackson        FL-FS   5-8   Sr   ***  Clearwater (Pinellas Park)
  Monica Jones          BK      5-3   Fr        Pensacola (Pensacola)
  Teri Lukes            D       5-7   Jr        Alexandria, VA (West Potomac)
* Belinda Martin        BR      5-7   Sr   **   Cherry Hill, NJ (Cherokee)
* Valerie Moore         BK      5-6   So   *    Hartford, WI (Hartford)
* Krissy Myers          FS      5-7   Sr   ***  Americus, GA (Southland Academy)
* Susan Pollack         D       5-6   Sr   ***  Cape Coral (Coral Park)
* Annie Spaeder         IM      5-7   Jr   **   Pittsburgh, PA (Gateway)
* Kiki Steinberg        BK      5-10  So   *    Annandale, VA (Woodson)
  Tracy Tuveson         D       5-3   Sr   *    Sarasota
* Aurora Valseca        FS      5-6   So   *    Potomac, MD (Whitman)
* Danielle Van Dyke     BR-IM   5-8   Jr   **   Newark, DE (Christiana)
  Julie Walker          FS-FL   5-6   Jr        Brandon

1991-92 Roster - By Name

L
T                                    PY
R Name                  Pos     Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-------------------------------------------------------------------------------------
  Allison Ahrens        BR      So   *    Pensacola (Washington)
* Dora Bralic           BR-IM   Fr        Rijeka, Yugoslavia (Coral Springs)
  Anne-Carol Castello   D       Fr        Ponte Vedra Beach (Bolles)
* Nada Cenanovic        FS      So   *    Mississauga, Ontario, Canada (Woodlands)
* Missy Connolly        FS      Jr   **   Margate (Pinecrest)
  Ann Evins             D       So   *    Falls Church, VA (McLean)
* Suzie Gunn            IM-FS   Jr   **   Tallahassee (Maclay)
* Meghan Henning        FS      Jr   *    Gaithersburg, MD (Wooton)
  Jennifer Hughes       FS      Fr        Monticello (Maclay)
  Monica Jones          BK      So        Pensacola (Pensacola)
  Lara Kennedy          D       Fr        Austin, TX (Westlake)
* Shelly King           D       Fr        Tampa (Plant)
* Ruth Kominski         BR-FS   Fr        Silver Spring, MD (John F. Kennedy)
* Susie Lerch           FS-BK   Fr        Sarasota (Riverview)
* Teri Lukes            D       Sr        Alexandria, VA (West Potomac)
* Valerie Moore         BK      Jr   **   Hartford, WI (Hartford)
* Katie Nichols         D       Fr        Miami (Killian)
* Jill Patla            FS-FL   Fr        Pittsburgh, PA (Penn Hills)
* Julie Peluso          FS-FL   Fr        Raleigh, NC (Broughton)
  Kerri Powers          D       Fr        Boca Raton (Saint Andrews)
* Paige Schiff          FL-FS   Fr        Miami (Miami Palmetto)
  Jennifer Schoen       FS      Fr        Miami (Killian)
* Annie Spaeder         FS-IM   Sr   ***  Pittsburgh, PA (Gateway)
* Kiki Steinberg        BK-IM   Jr   **   Sarasota (Woodson)
* Jenny Withrow         IM      Fr        Jacksonville (Bolles)

1992-93 Roster - By Name

L
T                                          PY
R Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-------------------------------------------------------------------------------------------
* Dora Bralic           BR-IM   5-6   So   *    Rijeka, Croatia (Coral Springs)
* Meghan Brennan        IM-FS   5-5   Fr        Tampa (Plant)
* Kristen Campbell      BK-FS   6-5   Fr        Jupiter (Jupiter)
* Nada Cenanovic        FS      6-3   Jr   **   Mississauga, Ontario, Canada (Woodlands)
* Ann Evins             D       5-6   Jr   *    Falls Church, VA (McLean)
* Julie Henderson       D       5-5   Fr        Orlando (Doctor Phillips)
* Helen Jepson          FL-FS   5-6   Fr        West Yorkshire, England (Wakefield Girl's)
* Ruth Kominski         BR-FS   5-5   So   *    Silver Spring, MD (John F. Kennedy)
* Christy Lindsey       FS      5-7   Fr        Americus, GA (Americus)
  Casey Paugh           BR      5-6   Fr        Jacksonville Beach (Fletcher)
  Julie Peluso          FS-FL         So   *    Raleigh, NC (Broughton)
* Sue Petry             D       5-0   Fr        Barrackville, WV (North Marion)
  Beth Rosenbluth       BK-FL   5-4   Fr        Longwood (Lake Brantley)
* Heather Schalk        FS-FL   5-4   Fr        Boca Raton (Spanish River)
* Paige Schiff          FS-FL   5-6   So   *    Miami (Miami Palmetto)
  Kiki Steinberg        BK-IM   5-10  Sr   ***  Sarasota (Woodson)
* Claudia Wilson        IM-BK   5-5   Fr        Minas Gerais, Brazil (Dom Silverio)
* Jenny Withrow         FS-FL   5-5   So   *    Jacksonville (Bolles)

1993-94 Roster - By Name

L
T                                          PY
R Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-------------------------------------------------------------------------------------------
* Dora Bralic           BR-IM   5-6   Jr   **   Rijeka, Croatia (Coral Springs)
  Meghan Brennan        FS-IM   5-5   So   *    Tampa (Plant)
* Kristen Campbell      BK-FS   6-5   So   *    Jupiter (Jupiter)
* Colleen Carpenter     BK            Fr        Austin, TX (Westwood)
* Nada Cenanovic        FS      6-3   Sr   ***  Mississauga, Ontario, Canada (Woodlands)
* Lindy Dorminy         BR-FS   5-8   Fr        Tifton, GA (Tift County)
* Cara Duncan           FS      5-8   Fr        Longwood (Lake Brantley)
* Betty Engel           IM      5-5   Jr        Stuart (Martin County/Indian River CC)
* Ann Evins             D       5-6   Sr   **   Falls Church, VA (McLean)
  Margaret Fox          FS      5-7   Fr        Pensacola (Washington)
* Maider Gaztanaga      FS      5-8   Fr        Ordizia, Spain (Bolles)
* Erin Gillooly         D       5-1   Fr        Orlando (Gateway)
* Caroline Hamilton     BR      5-9   Fr        Seminole (Seminole)
* Julie Henderson       D       5-5   So   *    Orlando (Doctor Phillips)
* Helen Jepson          FL-FS   5-6   So   *    West Yorkshire, England (Wakefield Girl's)
  Amy Koffel            D       5-3   Fr        Green Lane, PA (Upper Perkiomen)
* Ruth Kominski         FS-BR   5-5   Jr   **   Silver Spring, MD (John F. Kennedy)
  Christy Lindsey       FS-BK   5-7   So   *    Americus, GA (Americus)
* Shannon McHugh        FL-FS   5-4   Fr        Plantation (Saint Thomas Aquinas)
  Casey Paugh           BR      5-6   So        Jacksonville Beach (Fletcher)
  Julie Peluso          FS            Jr   *    Raleigh, NC (Broughton)
* Sue Petry             D       5-0   So   *    Barrackville, WV (North Marion)
* Beth Rosenbluth       BK-FL   5-4   So        Longwood (Lake Brantley)
* Heather Schalk        FS-FL   5-4   So   *    Boca Raton (Spanish River)
* Paige Schiff          FL-FS   5-6   Jr   **   Miami (Miami Palmetto)
  Karin Schmedeman      D       5-4   Fr        Brandon (Bloomingdale)
* Claudia Wilson        IM-BK   5-5   So   *    Minas Gerais, Brazil (Dom Silverio)
  Jenny Withrow         FS-IM   5-5   Jr   **   Jacksonville (Bolles)

1994-95 Roster - By Name

L
T                                          PY
R Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-------------------------------------------------------------------------------------------
* Dora Bralic           BR-IM   5-6   Sr   ***  Rijeka, Croatia (Coral Springs)
  Meghan Brennan        FS-IM   5-5   Jr   *    Tampa (Plant)
  Kristen Campbell      BK-FS   6-5   Jr   **   Jupiter (Jupiter)
  Colleen Carpenter     BK-FS         So   *    Austin, TX (Westwood)
* Lindy Dorminy         BR-FS   5-8   So   *    Tifton, GA (Tift County)
  Cara Duncan           FS      5-8   Fr-R *    Longwood (Lake Brantley)
  Betty Engel           IM      5-5   Sr   *    Stuart (Martin County/Indian River CC)
  Margaret Fox          FS      5-7   So        Pensacola (Washington)
* Maider Gaztanaga      FS-IM   5-8   So   *    Ordizia, Spain (Bolles)
* Erin Gillooly         D       5-1   So   *    Orlando (Gateway)
  Caroline Hamilton     BR      5-9   So   *    Seminole (Seminole)
  Julie Henderson       D       5-5   Jr   **   Orlando (Doctor Phillips)
  Sarah Henderson       D       5-10  Fr        Orlando (Doctor Phillips)
* Helen Jepson          FL-FS   5-6   Jr   **   West Yorkshire, England (Wakefield Girl's)
  Ruth Kominski         FS-BR   5-5   Sr   ***  Silver Spring, MD (John F. Kennedy)
* Jodi Krieg            FS-BK   5-9   Fr        Pine Island (Mariner)
  Shannon McHugh        FL-FS   5-4   So   *    Plantation (Saint Thomas Aquinas)
  Beth Rosenbluth       BK-FL   5-4   Jr   *    Longwood (Lake Brantley)
  Heather Schalk        FS-FL   5-4   Jr   **   Boca Raton (Spanish River)
  Paige Schiff          FL-FS   5-6   Sr   ***  Miami (Miami Palmetto)
  Karin Schmedeman      D       5-4   So        Brandon (Bloomingdale)
* Allison Smith         BR      5-6   Fr        Columbus, MS (Columbus)
  Maria Toole           FL      5-4   Fr        Tampa (Plant)
  Claudia Wilson        IM-BK   5-5   Jr   **   Belo Horizonte, Brazil (Dom Silverio)

1995-96 Roster - By Name

L
T                                          PY
R Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-------------------------------------------------------------------------------------------
* Amy Armond            FL-IM   5-6   Fr        Snellville, GA (Brookwood)
* Meagan Bradley        FS      5-6   Fr        Plantation (Saint Thomas Aquinas)
  Meghan Brennan        BK-IM   5-5   Sr   *    Tampa (Plant)
  Kristen Campbell      BK-FS   6-5   Sr   **   Jupiter (Jupiter)
  Nicole Deane          D       5-5   Fr        Toronto, Ontario, Canada (Plant)
* Lindy Dorminy         FS      5-8   Jr   **   Tifton, GA (Tift County)
  Kristi Duncan         FS      5-8   Fr        Longwood (Lake Brantley)
  Jenny Engelbrecht     FS-BR   5-7   Fr        Tallahassee (Maclay)
* Sherri Fowler         FL-IM   5-4   Fr        Silver Spring, MD (Good Counsel)
* Maider Gaztanaga      FS-IM   5-8   Jr   **   Ordizia, Spain (Bolles)
* Erin Gillooly         D       5-1   Jr   **   Orlando (Gateway)
  Caroline Hamilton     BR      5-9   Jr   *    Seminole (Seminole)
  Julie Henderson       D       5-5   Jr-R **   Orlando (Doctor Phillips)
* Sarah Henderson       D       5-10  So        Orlando (Doctor Phillips)
  Helen Jepson          FL      5-6   Sr   ***  West Yorkshire, England (Wakefield Girl's)
  Jodi Krieg            FS-BK   5-9   So   *    Saint James (Mariner)
  Shannon McHugh        FL-FS   5-4   Jr   *    Plantation (Saint Thomas Aquinas)
* Kristie McRoberts     FS-BK   5-10  Fr        Albany, GA (Westover)
* Tenelle Ramer         FS      5-7   Fr        Goshen, IN (Goshen)
  Beth Rosenbluth       BK-IM   5-4   Sr   *    Longwood (Lake Brantley)
  Heather Schalk        FL-IM   5-4   Sr   **   Boca Raton (Spanish River)
  Karin Schmedeman      D       5-4   Jr        Brandon (Bloomingdale)
* Allison Smith         BR      5-6   So   *    Columbus, MS (Columbus)
  Maria Toole           FS-FL   5-4   Fr-R      Tampa (Plant)
* Samantha White        BR      5-6   Fr        Ormond Beach (Seabreeze)
  Claudia Wilson        BK-IM   5-5   Sr   **   Belo Horizonte, Brazil (Dom Silverio)
* Katie Wright          FS-FL   5-10  Fr        Marietta, GA (Walton)

1996-97 Roster - By Name

L
T                                          PY
R Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-------------------------------------------------------------------------------------------
* Racheal Amman         FS-BR   5-8   Jr        Eustis (Eustis/Indian River CC)
  Amy Armond            FL-IM   5-6   So   *    Snellville, GA (Brookwood)
* Anne Blachford        BR-IM   5-7   Fr        Brampton, Ontario, Canada (Bramalea Secondary School)
  Meagan Bradley        FS      5-5   So   *    Plantation (Saint Thomas Aquinas)
  Kelly Brock           BR-IM   5-3   Fr        Roswell, GA (Milton)
  Kirsty Carrihill      D       5-4   Fr        Harare, Zimbabwe (Dominican Convent School)
  Lindy Dorminy         FS      5-8   Sr   ***  Tifton, GA (Tift County)
  Jenny Engelbrecht     FS-BR   5-8   So        Tallahassee (Maclay)
  Linda Finfrock        FL-FS   5-5   Fr        Winter Park (Winter Park)
* Sherri Fowler         FL-IM   5-4   So   *    Silver Spring, MD (Good Counsel)
  Maider Gaztanaga      FS-IM   5-8   Sr   ***  Ordizia, Spain (Bolles)
  Erin Gillooly         D       5-1   Sr   ***  Orlando (Gateway)
  Caroline Hamilton     BR      5-8   Sr   *    Seminole (Seminole)
* Sarah Henderson       D       5-10  Jr   *    Orlando (Doctor Phillips)
  Helen Jepson          FL      5-6   Sr-R ***  West Yorkshire, England (Wakefield Girl's)
  Pam Kuznia            D       5-4   Jr        Fort Collins, CO (Chamberlain)
* Cindy Marion          BK      5-4   Jr        Marietta, GA (Americus/Nevada-Las Vegas)
  Laura Mateka          BK-FL   5-3   Fr        Palm Harbor (Central Catholic)
  Shannon McHugh        FS      5-4   Sr   *    Plantation (Saint Thomas Aquinas)
* Kristie McRoberts     FS-BK   5-10  So   *    Albany, GA (Westover)
* Tenelle Ramer         FS      5-7   So   *    Goshen, IN (Goshen)
  Katie Ruscoe          FS-FL   5-6   Fr        Port Richey (Gainesville)
* Marya Sabesky         D       5-2   Fr        Winnipeg, Manitoba, Canada (Silver Heights)
  Karin Schmedeman      D       5-4   Sr        Brandon (Bloomingdale)
* Sarah Scobey          FS-BK   5-9   Fr        Winter Springs (Bishop Moore)
  Allison Smith         BR      5-6   Jr   **   Columbus, MS (Columbus)
  Danielle Stafford     BK-FL   5-7   Fr        Jacksonville (Bolles)
  Maria Toole           FS-FL   5-4   So-R      Tampa (Plant)
* Samantha White        BR      5-6   So   *    Ormond Beach (Seabreeze)
* Katie Wright          FS-FL   5-10  So   *    Marietta, GA (Walton)

1997-98 Roster - By Name

L
T                                          PY
R Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-------------------------------------------------------------------------------------------
* Kristen Adams         FS      5-5   Fr        Greer, SC (Riverside)
* Racheal Amman         FS-BR   5-8   Sr   *    Eustis (Eustis/Indian River CC)
  Cristine Battista     D       5-7   Fr        Port Richey (River Ridge)
* Anne Blachford        FS-BR   5-7   So   *    Brampton, Ontario, Canada (Bramalea Secondary School)
* Meagan Bradley        FS      5-5   Jr   *    Plantation (Saint Thomas Aquinas)
* Kirsty Carrihill      D       5-4   So        Harare, Zimbabwe (Dominican Convent School)
  Katie Decker          BR      5-8   Fr        Fort Myers (North Fort Myers)
* Liska Dedekind        FS-BK   5-10  Fr        Natal, South Africa (Pietermaritzburg Girls)
  Jenny Engelbrecht     FS-BR   5-8   Jr        Tallahassee (Maclay)
* Sherri Fowler         FL-IM   5-5   Jr   **   Silver Spring, MD (Good Counsel)
* Sara Havens           BK      5-11  So        Lander, WY (Lander Valley/Nebraska)
* Sarah Henderson       D       5-10  Sr   **   Orlando (Doctor Phillips)
* Karin Holmstedt       FS      5-8   Fr        Nodinge, Sweden (Burgardens Gymnasium)
  Polly Jaskowski       BR-IM   5-8   Fr        Madison, WI (Madison Memorial)
  Pam Kuznia            D       5-4   Sr        Fort Collins, CO (Chamberlain)
  Cindy Marion          BK      5-4   Sr   *    Marietta, GA (Americus/Nevada-Las Vegas)
  Amy McFarland         FL      5-3   Fr        Temple Terrace (King)
* Kristie McRoberts     FS-BK   5-10  Jr   **   Albany, GA (Westover)
* Dana Moxley           FS-FL   5-11  Fr        Albany, GA
* Ann Parker            FS      5-8   Fr        Wellington (Wellington)
* Tenelle Ramer         FS      5-7   Jr   **   Goshen, IN (Goshen)
  Katie Ruscoe          FS-FL   5-6   So        Port Richey (Gainesville)
* Marya Sabesky         D       5-2   So   *    Winnipeg, Manitoba, Canada (Silver Heights)
* Sarah Scobey          FS-BK   5-9   So   *    Winter Springs (Bishop Moore)
* Danielle Stafford     BK-FL   5-8   So        Jacksonville (Bolles)
  Kara Thomas           FS            So        Longwood
  Maria Toole           FS-FL   5-4   Jr-R      Tampa (Plant)
* Samantha White        BR-FS   5-6   Jr   **   Ormond Beach (Seabreeze)
  Katie Wright          FS-FL   5-10  Jr   **   Marietta, GA (Walton)
  Mary Zingarelli       FS      5-3   Fr        

1998-99 Roster - By Name

L
T                                          PY
R Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-------------------------------------------------------------------------------------------
  Kelli Abrams          D       5-0   Fr        Hernando (Lecanto)
* Kristen Adams         FS      5-5   So   *    Greer, SC (Riverside)
* Anne Blachford        FS-BR   5-7   Jr   **   Brampton, Ontario, Canada (Bramalea Secondary School)
  Kirsty Carrihill      D       5-4   Jr   *    Harare, Zimbabwe (Dominican Convent School)
* Liska Dedekind        FS-BK   5-10  So   *    Natal, South Africa (Pietermaritzburg Girls)
* Sherri Fowler         FL-IM   5-5   Sr   ***  Silver Spring, MD (Good Counsel)
* Amber Goodwin         BK-FS   5-7   Fr        Midland, TX (Lee)
* Tanya Gurr            FS      6-0   Jr        Harare, Zimbabwe (Indian River CC)
* Caren Hirai           D       5-2   Fr        McLean, VA (McLean)
* Karin Holmstedt       FS      5-8   So   *    Nodinge, Sweden (Burgardens Gymnasium)
* Lisa Kirsch           FS      5-4   Fr        Winter Springs (Oviedo)
  Brianna Kloote        FS      5-4   Fr        Whitmore Lake, MI (Pinckney)
  Megan Lock            FS-IM   5-1   Jr        Englewood (Indian River CC)
* Amber McClain         FS      5-5   Fr        Inverness (Citrus)
  Kristie McRoberts     FS-BK   5-10  Sr   ***  Albany, GA (Westover)
* Ann Parker            FS      5-8   So   *    Wellington (Wellington)
  Tenelle Ramer         FS      5-7   Sr   ***  Goshen, IN (Goshen)
  Katie Ruscoe          FS-FL   5-6   Jr        Port Richey (Gainesville)
* Marya Sabesky         D       5-2   Jr   **   Winnipeg, Manitoba, Canada (Silver Heights)
  Sarah Scobey          FS-BK   5-9   Jr   **   Winter Springs (Bishop Moore)
  Kara Thomas           FS            Jr        Longwood
  Maria Toole           FS-FL   5-4   Sr-R      Tampa (Plant)
* Summer Washburn       BK-IM   5-10  Fr        Apollo Beach (Bloomingdale)
* Samantha White        BR-FS   5-6   Sr   ***  Ormond Beach (Seabreeze)
* Katie Wright          FS-FL   5-10  Sr   **   Marietta, GA (Walton)

1999-00 Roster - By Name

L
T                                          PY
R Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-------------------------------------------------------------------------------------------
* Kristen Adams         FS      5-5   Jr   **   Greer, SC (Riverside)
* Summer Bell           BK-IM   5-10  So   *    Apollo Beach (Bloomingdale)
* Anne Blachford        FS-BR   5-7   Sr   ***  Brampton, Ontario, Canada (Bramalea Secondary School)
  Kristen Bolles                5-4   Fr        Odessa (Gaither)
  Anne Caruso           D       5-5   Fr        Plantation (South Plantation)
* Christy Cech          FS      5-10  So        Pietermaritzburg, South Africa (Miami)
* Liska Dedekind        FS-BK   5-10  Jr   **   Pietermaritzburg, South Africa (Pietermaritzburg Girls)
* Jill Deviese          FL      5-1   Fr        Yorktown, VA (Grafton)
  Christine Dykema      FS      5-6   Fr        Tampa (Gaither)
* Shannon Goff          FL      5-6   Fr        Birmingham, AL (Vestavia Hills)
* Amber Goodwin         BK-FS   5-9   So   *    Midland, TX (Lee)
* Tanya Gurr            FS      6-0   Sr   *    Harare, Zimbabwe (Indian River CC)
* Caren Hirai           D       5-2   So   *    McLean, VA (McLean)
* Karin Holmstedt       FS      5-8   Jr   **   Nodinge, Sweden (Burgardens Gymnasium)
* Kristen Keelan        BR-IM   5-6   Fr        Raleigh, NC (Sanderson)
* Lisa Kirsch           FS-FL   5-4   So   *    Winter Springs (Oviedo)
* Keryn Krynauw         BR      5-10  So        Pietermaritzburg, South Africa (Ohio State)
* Leah Lane             BR-IM   5-10  Fr        Kennesaw, GA (Harrison)
  Karen Lawsky          BR      5-11  Fr        Boca Raton (Spanish River)
  Megan Lock            FS      5-1   Jr-R      Englewood (Indian River CC)
* Amber McClain         FS      5-5   So   *    Inverness (Citrus)
* Kathleen McCubbins    FL      5-6   Fr        Richmond, VA (Freeman)
* Betsy Nagy            BK-IM   5-6   Fr        Shalimar (Niceville)
  Brandy Oglesby        D       5-5   Jr        Altamonte Springs (Seminole CC)
  Katie Ruscoe          FS-FL   5-6   Sr        Port Richey (Gainesville)
* Marya Sabesky         D       5-3   Sr   ***  Winnipeg, Manitoba, Canada (Silver Heights)
  Sarah Scobey          FS-BK   5-10  Sr   **   Winter Springs (Bishop Moore)
* Christine Williams    FS      6-0   Fr        Mercerville, NJ (Notre Dame)

2000-01 Roster - By Name

L
T                                          PY
R Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-------------------------------------------------------------------------------------------
* Kristen Adams         FS      5-5   Sr   ***  Greer, SC (Riverside)
* Summer Bell           FL-IM   5-11  Jr   **   Apollo Beach (Bloomingdale)
* Christy Cech          FS-FL   5-10  Jr   *    Pietermaritzburg, South Africa (Miami)
* Margaret Colley       BK-FL   5-6   So        Pensacola (Washington/Florida)
* Alison Cucchi         FS      5-8   So        Havertown, PA (Haverford)
* Jill Deviese          FL      5-1   So   *    Yorktown, VA (Grafton)
* Emma Dutton           BR-IM   5-8   Fr        West Yorkshire, England (Benton Park)
  Shannon Goff          FL      5-6   So   *    Birmingham, AL (Vestavia Hills)
* Amber Goodwin         BK-FS   5-9   Jr   **   Midland, TX (Lee)
* Loren Hansen          IM-FL   5-8   Fr        Pensacola (Washington)
* Caren Hirai           D       5-2   Jr   **   McLean, VA (McLean)
* Kristen Keelan        BR-IM   5-6   So   *    Raleigh, NC (Sanderson)
* Lisa Kirsch           FS      5-4   Jr   **   Winter Springs (Oviedo)
* Keryn Krynauw         BR      5-10  Jr   *    Pietermaritzburg, South Africa (Ohio State)
* Chelsie Lerew         D       5-2   Fr        Orlando (Lake Highland Prep)
* Amy Lo                FS      5-8   Fr        Longwood (Lake Brantley)
  Megan Lock            FS-IM   5-1   Sr-R      Englewood (Indian River CC)
  Amber McClain         FS      5-5   Jr   **   Midland, TX (Citrus)
* Betsy Nagy            BK-IM   5-6   So   *    Shalimar (Niceville)
* Candice Nethercott    FL-IM   5-8   Jr        Johannesburg, South Africa (Saint Andrew's/Louisiana State)
* Tonya Rasor           FL-FS   5-3   Fr        Niceville (Niceville)
* Michelle Sekeres      D       5-4   Jr        Lino Lakes, MN (Nevada)
* Jennifer Smith        IM-FS   5-7   Fr        Pensacola (Washington)
* Lauren Walker         D       5-5   Fr        Jacksonville (Bolles)
* Christine Williams    FS      6-0   So   *    Mercerville, NJ (Notre Dame)

2001-02 Roster - By Name

L
T                                          PY
R Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-------------------------------------------------------------------------------------------
* Emily Armond          FL-FS   5-7   Fr        Lawrenceville, GA (Brookwood)
  Niki Boyle            FL-IM   5-6   Jr        Live Oak (Suwannee/Pittsburgh)
* Emily Breen           FS-FL   5-8   Fr        Savannah, GA (Jenkins)
* Christy Cech          FL-FS   5-10  Sr   **   Pietermaritzburg, South Africa (Miami)
  Margaret Colley       BK-FL   5-6   Jr   *    Jacksonville (Washington/Florida)
  Alison Cucchi         FS      5-8   Jr   *    Havertown, PA (Haverford)
* Emma Dutton           BR-IM   5-8   So   *    West Yorkshire, England (Benton Park)
* Amber Goodwin         BK-FS   5-9   Sr   ***  Midland, TX (Lee)
  Cary Gouldy           FS      5-4   Fr        Jupiter (Jupiter)
* Loren Hansen          IM-FL   5-8   So   *    Pensacola (Washington)
  Jennifer Henshaw      BR-IM   5-4   Jr        Fort Myers (Cypress Lake/Cleveland State)
  Caren Hirai           D       5-2   Sr   ***  McLean, VA (McLean)
* Lisa How              FL-IM   6-1   Fr        Preston, England (Hutton Grammar)
* Kristen Keelan        BR-IM   5-6   Jr   **   Raleigh, NC (Sanderson)
* Laura Kenney          IM-BK   5-9   Fr        Plano, TX (Plano Senior)
  Lisa Kirsch           FS      5-4   Sr   ***  Winter Springs (Oviedo)
* Keryn Krynauw         BR      5-10  Sr   **   Pietermaritzburg, South Africa (Ohio State)
* Angie Leach           FS      5-9   Fr        Leesburg (Leesburg)
* Chelsie Lerew         D       5-2   So   *    Orlando (Lake Highland Prep)
* Amy Lo                FS      5-8   So   *    Longwood (Lake Brantley)
* Jennie Lyes           FS-BK   5-6   Fr        Staines, England (Magna Carta School)
* Tiffany Manning       D       5-5   Fr        Mission Viejo, CA (Capistrano Valley)
* Golda Marcus          FS      5-2   Fr        Coral Springs (American Heritage)
* Courtney McClow       D       5-4   Fr        Jacksonville (Forrest)
* Betsy Nagy            BK-IM   5-6   Jr   **   Shalimar (Niceville)
* Candice Nethercott    FL-IM   5-8   Sr   *    Johannesburg, South Africa (Saint Andrew's/Louisiana State)
* Elizabeth Parkinson   FS      5-11  Jr        Johannesburg, South Africa (Kingsmead College/Hawaii)
* Christie Pesce        FS      5-8   Fr        Tampa (Plant)
  Tonya Rasor           FL-FS   5-3   So   *    Niceville (Niceville)
  Meredith Roberts      FL-BR   5-6   Fr        Winter Park (Winter Park)
* Michelle Sekeres      D       5-4   Sr   *    Lino Lakes, MN (Nevada)
* Jennifer Smith        IM-FS   5-7   So   *    Pensacola (Washington)
  Lauren Walker         D       5-5   So   *    Jacksonville (Bolles)
* Kayce Zemina          FS      5-9   Fr        Plantation (Plantation)

2002-03 Roster - By Name

L
T                                          PY
R Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-------------------------------------------------------------------------------------------
* Emily Breen           FS-FL   5-8   So   *    Savannah, GA (Jenkins)
* Katie Byrnes          BK      5-7   Jr        Fort Lauderdale (Cardinal Gibbons/Washington State)
* Margaret Colley       BK-FL   5-6   Sr   *    Jacksonville (Washington/Florida)
* Rachel Dong           BR-FL   5-5   Jr        Paramount, CA (Valley Christian/Washington State)
* Emma Dutton           BR-IM   5-8   Jr   **   West Yorkshire, England (Benton Park)
* Loren Hansen          IM-FL   5-8   Jr   **   Pensacola (Washington)
* Jennifer Henshaw      BR-IM   5-4   Jr-R      Fort Myers (Cypress Lake/Cleveland State)
* Lisa How              FL-IM   6-1   So   *    Preston, England (Hutton Grammar)
* Laura Kenney          IM-BK   5-9   So   *    Plano, TX (Plano Senior)
* Andree-Anne LeRoy     BK-IM   5-8   Jr        Nanaimo, British Columbia, Canada (Nanaimo District Secondary/Washington State)
* Angie Leach           FS      5-9   So   *    Leesburg (Leesburg)
* Chelsie Lerew         D       5-2   Jr   **   Orlando (Lake Highland Prep)
* Amy Lo                FS      5-8   Jr   **   Longwood (Lake Brantley)
* Jennie Lyes           FS-BK   5-6   So   *    Staines, England (Magna Carta School)
* Tiffany Manning       D       5-5   So   *    Mission Viejo, CA (Capistrano Valley)
* Golda Marcus          FS      5-2   So   *    Coral Springs (American Heritage)
* Courtney McClow       D       5-4   So   *    Jacksonville (Forrest)
* Betsy Nagy            BK-IM   5-6   Sr   ***  Shalimar (Niceville)
* Elizabeth Parkinson   FS      5-11  Sr   *    Johannesburg, South Africa (Kingsmead College/Hawaii)
  Amanda Paulo          BK            Fr        Spring Hill (Hudson)
* Christie Pesce        FS      5-8   So   *    Tampa (Plant)
* Tonya Rasor           FL-FS   5-3   Jr   *    Niceville (Niceville)
* Jennifer Smith        FS      5-7   Jr   **   Pensacola (Washington)
* Kayce Zemina          FS      5-9   So   *    Plantation (Plantation)

2003-04 Roster - By Name

L
T                                          PY
R Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-------------------------------------------------------------------------------------------
* Camille Akridge       D       5-6   Fr        Orlando (Edgewater)
  Romy Altmann          BK      6-0   Fr        Cape Town, South Africa (German International School)
  Amanda Anderson       FL-FS         So        Clearwater (Westerville South)
* Emily Breen           FS-FL   5-8   Jr   **   Savannah, GA (Jenkins)
* Lauren Brick          FS-BR   5-10  Fr        Culpeper, VA (Culpeper County)
* Katie Byrnes          BK      5-8   Sr   *    Fort Lauderdale (Cardinal Gibbons/Washington State)
* Rachel Dong           BR-FL   5-6   Sr   *    Paramount, CA (Valley Christian/Washington State)
* Emma Dutton           BR-IM   5-8   Sr   ***  West Yorkshire, England (Benton Park)
* Renee Gajda           FS      5-8   Fr        Queensland, Australia (Miami State)
* Loren Hansen          FS-FL   5-8   Sr   ***  Pensacola (Washington)
* Lisa How              FL-IM   6-1   Jr   **   Preston, England (Hutton Grammar)
* Taryn Ignacio         D       5-2   Fr        Richmond, KY (Model Laboratory)
* Laura Kenney          IM-BK   5-9   Jr   **   Plano, TX (Plano Senior)
* Andree-Anne LeRoy     BK-IM   5-9   Sr   *    Nanaimo, British Columbia, Canada (Nanaimo District Secondary/Washington State)
* Angie Leach           FS      5-9   Jr   **   Leesburg (Leesburg)
* Brittany Lerew        D       5-2   Fr        Orlando (Lake Highland Prep)
* Amy Lo                FS      5-8   Sr   ***  Longwood (Lake Brantley)
* Tiffany Manning       D       5-5   Jr   **   Mission Viejo, CA (Capistrano Valley)
* Golda Marcus          FS      5-2   Jr   **   Coral Springs (American Heritage)
* Courtney McClow       D       5-4   Jr   **   Jacksonville (Forrest)
* Tonya Rasor           FL-FS   5-3   Sr   **   Niceville (Niceville)
* Katie Ronan           BK      5-9   Fr        Pensacola (Washington)
  Vanessa Scaringi      IM-BR   5-4   So        Plantation (Saint Thomas Aquinas/Bucknell)
* Jennifer Smith        IM-FS   5-7   Sr   ***  Pensacola (Washington)
* Kayce Zemina          FS      5-9   Jr   **   Plantation (Plantation)

2004-05 Roster - By Name

L
T                                          PY
R Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-------------------------------------------------------------------------------------------
* Camille Akridge       D       5-6   So   *    Orlando (Edgewater)
* Romy Altmann          BK-FS   6-0   So        Cape Town, South Africa (German International School)
* Emily Breen           FS-FL   5-9   Sr   ***  Savannah, GA (Jenkins)
* Lauren Brick          BR-FS   5-10  So   *    Culpeper, VA (Culpeper County)
* Carrie Ellis          FS      5-8   Jr        Valrico (Durant/Virginia)
* Renee Gajda           FS      5-8   So   *    Queensland, Australia (Miami State)
* Elise Hatfield        FS      5-9   Fr        Merritt Island (Merritt Island)
* Lisa How              FL-IM   6-1   Sr   ***  Preston, England (Hutton Grammar)
  Courtney Hudak        BK-IM   5-7   Fr        Sarasota (Riverview)
* Laura Kenney          IM-BK   5-9   Sr   ***  Plano, TX (Plano Senior)
* Lindsay Kenney        FL-FS   5-7   Fr        Plano, TX (Plano Senior)
* Abbie King            FS      5-9   Fr        Brunswick, ME (Brunswick)
* Angie Leach           FS      5-9   Sr   ***  Leesburg (Leesburg)
* Brittany Lerew        D       5-2   So   *    Orlando (Lake Highland Prep)
* Golda Marcus          FS      5-2   Sr   ***  Coral Springs (American Heritage)
* Courtney McClow       D       5-4   Sr   ***  Jacksonville (Forrest)
* Katie Metka           FS-BK   5-6   Fr        Largo (Seminole)
* Kristin Oxford        FS      5-8   Fr        Charlotte, NC (Providence)
* Stacy Rademacher      BK-FL   5-9   Fr        Charlotte, NC (South Mecklenburg)
* Katie Ronan           FS-BK   5-9   So   *    Pensacola (Washington)
* Kate Skaggs           BK-FS   5-6   Fr        Jacksonville (Bolles)
* Lauren Sparg          FS-FL   5-7   Fr        Durban, South Africa (Westville Girls)
* Brittany Stevens      FL-FS   5-3   Fr        Peachtree City, GA (Starr's Mill)
  Keri Whitehurst       FS-FL   5-8   Fr        Christiansted, Virgin Islands (Saint Croix Country Day)
* Leah Woodard          FS      5-8   Fr        San Antonio, TX (Churchill)
* Kayce Zemina          FS      5-9   Sr   ***  Plantation (Plantation)

2005-06 Roster - By Name

L
T                                          PY
R Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-------------------------------------------------------------------------------------------
* Romy Altmann          BK-FS   6-0   Jr   *    Cape Town, South Africa (German International School)
* Lauren Brick          BR-FS   5-10  Jr   **   Culpeper, VA (Culpeper County)
* Ann Cipoletti         BR-IM   5-7   Fr        Charleston, WV (William Byrd)
* Kelly Dean            FL-IM   5-8   Fr        Longwood (Lake Brantley)
* Carrie Ellis          FS      5-8   Sr   *    Valrico (Durant/Virginia)
* Carissa Hanna         D       5-8   Fr        Churchville, PA (Council Rock South)
  Elise Hatfield        FS      5-9   So   *    Merritt Island (Merritt Island)
* Georgia Holderness    BR-FS   5-9   Fr        Somerset, England (Millfield School)
  Courtney Hudak        BK-IM   5-7   So        Sarasota (Riverview)
* Kylen Huntwork        BR-IM   5-11  Fr        Apex, NC (Apex)
* Lindsay Kenney        FL-FS   5-7   So   *    Plano, TX (Plano Senior)
* Abbie King            FS      5-9   So   *    Brunswick, ME (Brunswick)
* Brittany Lerew        D       5-2   Jr   **   Orlando (Lake Highland Prep)
* Meredith Martelle     FS-BR   5-8   Fr        Charlotte, NC (South Mecklenburg)
* Megan Matherly        FS-FL   5-4   Fr        Oviedo (Oviedo)
* Katie Metka           FR-BK   5-6   So   *    Largo (Seminole)
  Janine Pariente       FS      5-4   Fr        Miami Beach (MAST Academy)
* Stacy Rademacher      BK-FL   5-9   So   *    Charlotte, NC (South Mecklenburg)
* Christie Raleigh      FS-FL   5-5   Fr        Boca Raton (Pinecrest)
* Caroline Robertson    BR-IM   5-11  Fr        Ocala (Forest)
* Katie Ronan           FS-BK   5-9   Jr   **   Pensacola (Washington)
* Cameron Russell       FS      5-3   Fr        Alcoa, TN (Maryville)
* Kate Skaggs           BK-FS   5-6   So   *    Jacksonville (Bolles)
* Lauren Sparg          FS-FL   5-7   So   *    Durban, South Africa (Westville Girls)
* Teresa Tessier        FL-FS   5-6   Fr        Largo (Seminole)

2006-07 Roster - By Name

L
T                                          PY
R Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-------------------------------------------------------------------------------------------
* Romy Altmann          BK-FS   6-0   Sr   **   Cape Town, South Africa (German International School)
* Lauren Brick          BR-FS   5-10  Sr   ***  Culpeper, VA (Culpeper County)
  Melanie Cabassol      D       5-5   Fr        Montgomery, TX (Montgomery)
  Jessie Carr           FS-BR   5-6   Fr        Gulf Breeze (Gulf Breeze)
  Ann Cipoletti         BR-IM   5-7   So   *    Charleston, WV (William Byrd)
* Kelly Dean            FL-IM   5-8   So   *    Longwood (Lake Brantley)
* Tiffany Elias         FL-IM   5-7   Fr        Phoenix, AZ (Xavier Prep)
* Kylsie Grimes         FS      5-10  Fr        Hartland, WI (Arrowhead)
  Lindsay Guers         FS      5-5   Fr        Orwigsburg, PA (Blue Mountain)
* Jen Guyler            FS      5-4   Fr        Palm Harbor (East Lake)
* Carissa Hanna         D       5-8   So   *    Churchville, PA (Council Rock South)
* Elise Hatfield        FS      5-9   Jr   *    Merritt Island (Merritt Island)
  Kristina Helmers      IM-FL   5-9   Fr        Pennington, NJ (Hopewell Valley Central)
* Georgia Holderness    BR-FS   5-9   So   *    Somerset, England (Millfield School)
  Courtney Hudak        BK-IM   5-7   Jr        Sarasota (Riverview)
* Kylen Huntwork        BR-IM   5-11  So   *    Apex, NC (Apex)
  Lindsay Kenney        FL-FS   5-7   Jr   **   Plano, TX (Plano Senior)
  Abbie King            FS      5-9   Jr   **   Brunswick, ME (Brunswick)
  Leigh Ann King        FS      5-9   Fr        Baton Rouge, LA (Saint Joseph's Academy)
  Ashley Lawler         FS      5-8   Fr        Iowa City, IA (West)
* Meredith Martelle     FS-BR   5-8   So   *    Charlotte, NC (South Mecklenburg)
  Megan Matherly        FS-FL   5-4   So   *    Oviedo (Oviedo)
* Aleia Monden          D       5-1   Fr        Mililani, HI (Saint Andrew's Priory)
  Janine Pariente       FS      5-4   So        Miami Beach (MAST Academy)
  Stacy Rademacher      BK-FL   5-9   Jr   **   Charlotte, NC (South Mecklenburg)
  Christie Raleigh      FS-FL   5-5   So   *    Toms River, NJ (Pinecrest)
  Caroline Robertson    BR-IM   5-11  So   *    Ocala (Forest)
  Katie Ronan           FS-BK   5-9   Sr   ***  Pensacola (Washington)
* Katie Sirounis        D       5-9   Fr        Indian Harbor Beach (Satellite)
  Kate Skaggs           BK-FS   5-6   Jr   **   Jacksonville (Bolles)
  Lauren Sparg          FS-FL   5-7   Jr   **   Durban, South Africa (Westville Girls)
  Stevi Steinhauer      FS      5-9   Fr        Pensacola (Gulf Breeze)
  Katie Stratton        IM      5-8   Fr        Naperville, IL (Naperville)
  Teresa Tessier        FL-FS   5-6   So   *    Largo (Seminole)

2007-08 Roster - By Name

L
T                                          PY
R Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-------------------------------------------------------------------------------------------
* Katherine Adham       D       5-5   Fr        Orlando (Doctor Phillips)
* Melanie Cabassol      D       5-5   So        Montgomery, TX (Montgomery)
* Jessie Carr           FS-BR   5-6   So        Gulf Breeze (Gulf Breeze)
* Kelly Dean            FL-IM   5-8   Jr   **   Longwood (Lake Brantley)
* Tiffany Elias         FL-IM   5-7   So   *    Phoenix, AZ (Xavier Prep)
* Kylsie Grimes         FS      5-10  So   *    Hartland, WI (Arrowhead)
* Jen Guyler            FS      5-4   So   *    Palm Harbor (East Lake)
* Carissa Hanna         D       5-8   Jr   **   Churchville, PA (Council Rock South)
* Elise Hatfield        FS      5-9   Sr   **   Merritt Island (Merritt Island)
* Kristina Helmers      IM-FL   5-9   So        Pennington, NJ (Hopewell Valley Central)
* C.J. Hendry           FL-BK   5-7   Fr        Evans, GA (Evans)
* Georgia Holderness    BR-FS   5-9   Jr   **   Somerset, England (Millfield School)
* Kylen Huntwork        BR-IM   5-11  Jr   **   Apex, NC (Apex)
* Lindsay Kenney        FL-FS   5-7   Sr   **   Plano, TX (Plano Senior)
* Abbie King            FS      5-9   Sr   **   Brunswick, ME (Brunswick)
  Caitlyn Lambert       IM      5-6   Fr        Ocklawaha (Belleview)
* Meredith Martelle     FS-BR   5-8   Jr   **   Charlotte, NC (South Mecklenburg)
* Holly Mills           BK      5-6   Fr        Middlesex, England (Saint Augustine's Priory)
* Aleia Monden          D       5-1   So   *    Mililani, HI (Saint Andrew's Priory)
* Jocelyn Phillips      FS      6-0   Fr        Napa, CA (Vintage)
* Stacy Rademacher      BK-FL   5-9   Sr   **   Charlotte, NC (South Mecklenburg)
* Caroline Robertson    BR-IM   5-11  Jr   *    Ocala (Forest)
* Brittany Selts        FL-FS   5-7   Fr        Miami (Miami Palmetto)
* Katie Sirounis        D       5-9   So   *    Indian Harbor Beach (Satellite)
* Kate Skaggs           BK-FS   5-6   Sr   **   Jacksonville (Bolles)
* Lauren Sparg          FS-FL   5-7   Sr   **   Durban, South Africa (Westville Girls)
* Stevi Steinhauer      FS      5-9   So        Pensacola (Gulf Breeze)
  Katie Stratton        IM      5-8   So        Naperville, IL (Naperville)
* Lowri Tynan           FS      5-9   Fr        Wrexham, Wales (Ysgol Morgan Llwyd)

2008-09 Roster - By Name

L
T                                          PY
R Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-------------------------------------------------------------------------------------------
* Katherine Adham       D       5-5   So   *    Orlando (Doctor Phillips)
  Charlotte Broadbent   BK-FS         Fr        Sheffield, England (Tapton/Sheffield Hallam)
* Melanie Cabassol      D       5-5   Jr   *    Montgomery, TX (Montgomery)
  Jessie Carr           FS-BR   5-6   Jr   *    Montgomery, AL (Gulf Breeze)
* Shanda Casella        FS-BK   5-4   Jr        Orlando (Cypress Creek/Indian River CC)
* Carly Cavalieri       FS      6-0   Jr        Tampa (Gaither)
* Kelly Dean            FL-IM   5-8   Sr   ***  Longwood (Lake Brantley)
* Tiffany Elias         FL-IM   5-7   Jr   **   Phoenix, AZ (Xavier Prep)
* Kylsie Grimes         FS      5-10  Jr   **   Hartland, WI (Arrowhead)
  Jen Guyler            FS      5-4   Jr   **   Palm Harbor (East Lake)
  Carissa Hanna         D       5-8   Sr   ***  Churchville, PA (Council Rock South)
* C.J. Hendry           FL-BK   5-7   So   *    Evans, GA (Evans)
* Georgia Holderness    BR-FS   5-9   Sr   ***  Somerset, England (Millfield School)
* Kylen Huntwork        BR-IM   5-11  Sr   ***  Apex, NC (Apex)
* Meredith Martelle     FS-BR   5-8   Sr   ***  Charlotte, NC (South Mecklenburg)
* Holly Mills           BK      5-6   So   *    Middlesex, England (Saint Augustine's Priory)
* Aleia Monden          D       5-1   Jr   **   Mililani, HI (Saint Andrew's Priory)
* Caitlin Nolan         FS      5-6   Fr        Toronto, Ontario, Canada (Havergal College)
* Jocelyn Phillips      FS      6-0   So   *    Napa, CA (Vintage)
* Lisi Rowland          D       5-3   Fr        Chicago, IL (Loyola Academy)
* Jessica Sabotin       IM      5-11  Fr        Altamonte Springs (The Trinity School)
* Stephanie Sarandos    BK      5-7   Fr        Waukesha, WI (Kettle Moraine)
* Brittany Selts        FL-FS   5-7   So   *    Miami (Miami Palmetto)
* Katie Sirounis        D       5-9   Jr   **   Indian Harbor Beach (Satellite)
* Stevi Steinhauer      FS      5-9   Jr   *    Pensacola (Gulf Breeze)

2009-10 Roster - By Name

L
T                                          PY
R Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-------------------------------------------------------------------------------------------
* Katherine Adham       D       5-5   Jr   **   Orlando (Doctor Phillips)
* Corey Allison         FS      5-6   Fr        Bradenton (Doctor Phillips)
* Jamie Barrett         BK-BR   5-4   Fr        Dayton, OH (Butler)
* Charlotte Broadbent   BK-FS   5-4   So        Derbyshire, England (Tapton/Sheffield Hallam)
  Anja Buehner          FS      5-8   So        Tallahassee (Leon/Towson)
  Melanie Cabassol      D       5-5   Sr   **   Montgomery, TX (Montgomery)
* Jessie Carr           FS-BR   5-6   Sr   *    Montgomery, AL (Gulf Breeze)
* Shanda Casella        FS-BK   5-4   Sr   *    Orlando (Cypress Creek/Indian River CC)
* Carly Cavalieri       FS      6-0   Sr   *    Tampa (Gaither)
* Katie Coleman         FL      5-5   Fr        Palm Harbor (Palm Harbor)
* Tiffany Elias         FL-IM   5-7   Sr   ***  Phoenix, AZ (Xavier Prep)
* Kylsie Grimes         FS      5-10  Sr   ***  Hartland, WI (Arrowhead)
  Jen Guyler            FS      5-4   Sr   **   Palm Harbor (East Lake)
* Marissa Harrington    FS      5-6   Fr        Bradenton (Manatee)
* Emily Harris          BK-FS   5-11  Fr        Saint Louis, MO (Webster Groves)
* C.J. Hendry           FL-BK   5-7   Jr   **   Evans, GA (Evans)
* Jenna Jacoby          BK-FS   6-3   Fr        Vienna, VA (Flint Hill)
* Holly Mills           BK      5-6   Jr   **   Middlesex, England (Saint Augustine's Priory)
* Aleia Monden          D       5-1   Sr   ***  Mililani, HI (Saint Andrew's Priory)
* Jocelyn Phillips      FS      6-0   Jr   **   Napa, CA (Vintage)
* Kristine Polley       BR-IM   5-9   Fr        Marietta, GA (Sprayberry)
* Lisi Rowland          D       5-3   So   *    Chicago, IL (Loyola Academy)
* Jessica Sabotin       IM      5-11  So   *    Altamonte Springs (The Trinity School)
  Casey Sandlin         FS      5-9   Fr        Jacksonville (Bolles)
* Stephanie Sarandos    BK      5-7   So   *    Waukesha, WI (Kettle Moraine)
* Jaq Schroeder         D       5-5   Jr        Edina, MN (Edina/Minnesota)
* Brittany Selts        FL-FS   5-7   Jr   **   Miami (Miami Palmetto)
* Katie Sirounis        D       5-9   Sr   ***  Indian Harbor Beach (Satellite)
* Caroline Smith        FS-IM   5-5   Fr        Lexington, NC (South Davidson)
* Stevi Steinhauer      FS      5-9   Sr   **   Pensacola (Gulf Breeze)

2010-11 Roster - By Name

L
T                                          PY
R Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-------------------------------------------------------------------------------------------
* Katherine Adham       D       5-5   Sr   ***  Orlando (Doctor Phillips)
* Corey Allison         FS      5-6   So   *    Bradenton (Doctor Phillips)
* Jamie Barrett         IM      5-4   So   *    Billings, MO (Butler)
* Jessica Bessire       IM-FL   5-4   Fr        Sarasota (Sarasota)
* Charlotte Broadbent   BK-FS   5-4   Jr   *    Derbyshire, England (Tapton/Sheffield Hallam)
  Ashley Butler         FS-FL   5-4   Fr        Nassau, Bahamas (Bolles)
* Katie Coleman         FL      5-5   So   *    Palm Harbor (Palm Harbor)
* Kelsey Goodman        D       5-1   Fr        Moultrie, GA (Colquitt County)
* Marissa Harrington    FS      5-6   So   *    Bradenton (Manatee)
* Emily Harris          BK      5-11  So   *    Saint Louis, MO (Webster Groves)
* C.J. Hendry           FL-BK   5-6   Sr   ***  Evans, GA (Evans)
* Julia Henkel          FS-IM   5-10  Fr        Roswell, GA (Roswell)
* Ashley Hicks          BK-FS   5-9   Fr        Sunrise (Coral Springs Charter)
* Jaq Horner            D       5-5   Sr   *    Minneapolis, MN (Edina/Minnesota)
* McKayla Lightbourn    IM-BK   5-6   Fr        Sarasota (Booker)
  Sara McMahon          FS      5-9   Fr        Dunwoody, GA (Dunwoody)
* Holly Mills           FS      5-6   Sr   ***  Middlesex, England (Saint Augustine's Priory)
* Tiffany Oliver        FS      5-9   Fr        Southwest Ranches (West Broward)
  Jocelyn Phillips      FS      6-0   Sr   ***  Napa, CA (Vintage)
* Kristine Polley       BR      5-9   So   *    Marietta, GA (Sprayberry)
* Tori Richmond         BR-IM   5-4   Jr        Palm City (Bolles/Tennessee)
* Lisi Rowland          D       5-3   Jr   **   Chicago, IL (Loyola Academy)
* Jessica Sabotin       IM-FL   5-11  Jr   **   Altamonte Springs (The Trinity School)
* Casey Sandlin         FS      5-9   So        Jacksonville (Bolles)
* Stephanie Sarandos    BK      5-7   Jr   **   Waukesha, WI (Kettle Moraine)
* Brittany Selts        FL-FS   5-7   Sr   ***  Miami (Miami Palmetto)
* Kendall Sieron        BR      5-5   Fr        Jacksonville (Bolles)
* Caroline Smith        FS      5-5   So   *    Lexington, NC (South Davidson)
  Katie Torres          BR      5-4   Fr        Palm Harbor (East Lake)
* Hannah Wilson         FS-FL   5-4   Fr        Tupelo, MS (Tupelo)
* Katrina Young         D       5-3   Fr        Shoreline, WA (Shorecrest)

2011-12 Roster - By Name

L
T                                          PY
R Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-------------------------------------------------------------------------------------------
* Corey Allison         FS      5-6   Jr   **   Bradenton (Doctor Phillips)
* Jamie Barrett         IM      5-4   Jr   **   Billings, MO (Butler)
* Charlotte Broadbent   BK-FS   5-4   Sr   **   Sheffield, England (Tapton/Sheffield Hallam)
  Ashley Butler         FS-FL   5-4   So        Nassau, Bahamas (Bolles)
* Jordyn Caldwell       FS      5-6   Fr        Eagle River, AK (Chugiak)
* Katie Coleman         FL      5-5   Jr   **   Palm Harbor (Palm Harbor)
* Katie Cook            FS      5-9   Fr        Tampa (Sickles)
* Melissa Cooper        BR-FS   5-7   So        Davie (American Heritage/Texas A&M)
* Kaitlyn Dressel       FS      5-9   Fr        Green Cove Springs (Clay)
* Kelsey Goodman        D       5-1   So   *    Moultrie, GA (Colquitt County)
* Ginny Grams           FS      5-10  Fr        Daytona Beach (Spruce Creek)
* Marissa Harrington    FS      5-6   Jr   **   Bradenton (Manatee)
* Julia Henkel          FS-IM   5-10  So   *    Roswell, GA (Roswell)
* Ashley Hicks          BK-FS   5-9   So   *    Sunrise (Coral Springs Charter)
  Grace Hoffman         FS      5-8   Fr        Jacksonville (Nease)
* Ava Jones             FS-BK   5-0   Fr        Sarasota (Riverview)
* McKayla Lightbourn    IM-BK   5-6   So   *    Sarasota (Booker)
  Sara McMahon          FS      5-9   So        Dunwoody, GA (Dunwoody)
* Tiffany Oliver        FS      5-9   So   *    Southwest Ranches (West Broward)
* Elizabeth Pepper      FS-FL   5-6   Fr        Poolesville, MD (Walter Johnson)
* Kristine Polley       BR      5-9   Jr   **   Marietta, GA (Sprayberry)
* Haley Powell          FS-BK   5-9   Fr        Mooresville, NC (Lake Norman)
* Tori Richmond         BR-IM   5-4   Sr   *    Palm City (Bolles/Tennessee)
* Ariel Rittenhouse     D       5-3   So        Santa Cruz, CA (Halstrom Academy/Southern California)
* Lisi Rowland          D       5-3   Sr   ***  Chicago, IL (Loyola Academy)
  Jessica Sabotin       IM-FL   5-11  Sr   ***  Altamonte Springs (The Trinity School)
* Casey Sandlin         FS      5-9   Jr   *    Jacksonville (Bolles)
* Stephanie Sarandos    BK      5-7   Sr   ***  Waukesha, WI (Kettle Moraine)
* Kendall Sieron        BR      5-5   So   *    Jacksonville (Bolles)
* Caroline Smith        FS      5-5   Jr   **   Lexington, NC (South Davidson)
  Katie Torres          BR      5-4   So        Palm Harbor (East Lake)
* Hannah Wilson         FS-FL   5-4   So   *    Tupelo, MS (Tupelo)
* Katrina Young         D       5-3   So   *    Shoreline, WA (Shorecrest)

2012-13 Roster - By Name

L
T                                          PY
R Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-------------------------------------------------------------------------------------------
* Corey Allison         FS      5-6   Sr   ***  Bradenton (Doctor Phillips)
* Jamie Barrett         IM      5-4   Sr   ***  Billings, MO (Butler)
* Kelsey Buckley        IM-FS   5-8   Fr        Palm Harbor (Tarpon Springs)
  Ashley Butler         FS-FL   5-4   Jr        Nassau, Bahamas (Bolles)
* Jordyn Caldwell       FS      5-6   So   *    Eagle River, AK (Chugiak)
* Olivia Carter         FS-FL   5-6   Fr        Mims (Astronaut)
  Angelica Chapman      FL      5-2   Fr        Hoover, AL (Hoover)
* Katie Cook            FS      5-9   So   *    Tampa (Sickles)
* Josie Cuda            FS      5-5   Fr        Bluffton, SC (Hilton Head Island)
* Kaitlyn Dressel       FS      5-9   So   *    Green Cove Springs (Clay)
* Laura Flewelling      BR-IM   5-8   So        Scarborough, ME (Scarborough/Maryland)
* Kelsey Goodman        D       5-1   Jr   **   Moultrie, GA (Colquitt County)
* Rachel Harrington     FS      5-6   So        Bradenton (Manatee/Ohio)
* Julia Henkel          FS-IM   5-10  Jr   **   Roswell, GA (Roswell)
* Ashley Hicks          BK-FS   5-9   Jr   **   Sunrise (Coral Springs Charter)
* Lauren Hine           FS            Fr        York, PA (Commenwealth Connections Acdmy)
* Grace Hoffman         FS      5-8   Fr-R      Jacksonville (Nease)
* Madison Jacobi        FS-BK   5-9   Fr        Acworth, GA (Harrison)
* Jordan Jarmakowicz    IM-BR   5-6   Fr        Winter Springs (Trinity Prep)
* Mary Elizabeth King   FL      5-6   Fr        Duluth, GA (Saint Pius X Catholic)
* McKayla Lightbourn    IM-BK   5-6   Jr   **   Sarasota (Booker)
  Sara McMahon          FS      5-9   Jr        Dunwoody, GA (Dunwoody)
* Tiffany Oliver        FS      5-9   Jr   **   Southwest Ranches (West Broward)
* Elizabeth Pepper      FS-FL   5-6   So   *    Poolesville, MD (Walter Johnson)
* Sami Pochowski        BR      5-11  Fr        Muskego, WI (Muskego)
* Kristine Polley       BR      5-9   Sr   ***  Marietta, GA (Sprayberry)
  Michelle Pope         FL      5-5   Fr        Longwood (Lake Brantley)
* Haley Powell          FS-BK   5-9   So   *    Mooresville, NC (Lake Norman)
* Ariel Rittenhouse     D       5-3   Jr   *    Santa Cruz, CA (Halstrom Academy/Southern California)
* Caroline Smith        FS      5-5   Sr   ***  Lexington, NC (South Davidson)
* Bianca Spinazzola     BK-FL   5-7   Fr        Narragansett, RI (Narragansett)
* Morgan Stephenson     BR      5-7   Fr        Kennesaw, GA (Kennesaw Mountain)
* Hannah Wilson         FS-FL   5-4   Jr   **   Tupelo, MS (Tupelo)
* Katrina Young         D       5-3   Jr   **   Shoreline, WA (Shorecrest)

2013-14 Roster - By Name

L
T                                          PY
R Name                  Pos     Hgt   Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-------------------------------------------------------------------------------------------
* Chelsea Britt         FL-BK         Fr        Orlando (Boone)
  Jordyn Caldwell       FS      5-6   Jr   **   Eagle River, AK (Chugiak)
* Olivia Carter         FS-FL   5-6   So   *    Mims (Astronaut)
* Josie Cuda            FS      5-5   So   *    Bluffton, SC (Hilton Head Island)
* Kaitlyn Dressel       FS      5-9   Jr   **   Green Cove Springs (Clay)
* Laura Flewelling      BR-IM   5-8   Jr   *    Scarborough, ME (Scarborough/Maryland)
* Alexia Gonzalez       D             Fr        Tampa (East Lake)
* Kelsey Goodman        D       5-1   Sr   ***  Moultrie, GA (Colquitt County)
* Julia Henkel          FS-IM   5-10  Sr   ***  Roswell, GA (Roswell)
* Ashley Hicks          BK-FS   5-9   Sr   ***  Sunrise (Coral Springs Charter)
* Lauren Hine           FS            So   *    York, PA (Commenwealth Connections Acdmy)
  Ashly Isaacson        FS      5-8   Jr        Clearwater (Largo/Daytona State College)
* Madison Jacobi        FS-BK   5-9   So   *    Acworth, GA (Harrison)
* Jordan Jarmakowicz    IM-BR   5-6   So   *    Winter Springs (Trinity Prep)
* Mary Elizabeth King   FL      5-6   So   *    Duluth, GA (Saint Pius X Catholic)
* McKayla Lightbourn    IM-BK   5-6   Sr   ***  Sarasota (Booker)
  Sara McMahon          FS      5-9   Sr        Dunwoody, GA (Dunwoody)
* Caroline Neil         BR-IM         Fr        Winston-Salem, NC (Reagan)
* Tiffany Oliver        FS      5-9   Sr   ***  Southwest Ranches (West Broward)
* Caroline Page         BK-FL         Fr        Pace (Pace)
* Sami Pochowski        BR      5-11  So   *    Muskego, WI (Muskego)
  Michelle Pope         FL      5-5   So        Longwood (Lake Brantley)
* Haley Powell          FS-BK   5-9   Jr   **   Mooresville, NC (Lake Norman)
* Ariel Rittenhouse     D       5-3   Sr   **   Santa Cruz, CA (Halstrom Academy/Southern California)
* Bianca Spinazzola     BK-FL   5-7   So   *    Narragansett, RI (Narragansett)
* Morgan Stephenson     BR      5-7   So   *    Kennesaw, GA (Kennesaw Mountain)
* Katy Stringfield      FS            Fr        Waynesville, NC (Tuscola)
* Lydia Ware            FS-IM         Fr        Jacksonville (Bishop Kenny)
* Hannah Wilson         FS-FL   5-4   Sr   ***  Tupelo, MS (Tupelo)
  Katrina Young         D       5-3   Sr   ***  Shoreline, WA (Shorecrest)

2014-15 Roster - By Name

L
T                                    PY
R Name                  Pos     Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-------------------------------------------------------------------------------------
* Ariel Barber          FS-BK   Fr        Meadowbrook, PA (Abington Senior)
* Chelsea Britt         FL-BK   So   *    Orlando (Boone)
  Cameron Brown         FS-FL   Fr        Cary, NC (Athens Drive)
* Josie Cuda            FS      Jr   **   Bluffton, SC (Hilton Head Island)
* Kaitlyn Dressel       FS      Sr   ***  Green Cove Springs (Clay)
* Laura Flewelling      BR-IM   Sr   **   Scarborough, ME (Scarborough/Maryland)
  Caroline Gerhardt     D       Fr        Jacksonville (Stanton)
* Alexia Gonzalez       D       So   *    Tampa (East Lake)
  Meghan Haila          BR-IM   Fr        Saint Johns (Creekside)
  McKenna Harris        BR      Fr        Saint Petersburg (Saint Petersburg)
* Colby Harvey          FL-FS   Fr        Cape Elizabeth, ME (Waynflete School)
  Lauren Hine           FS      Jr   **   York, PA (Commenwealth Connections Acdmy)
* Madison Jacobi        FS-BK   Jr   **   Acworth, GA (Harrison)
  Jordan Jarmakowicz    IM-BR   Jr   **   Winter Springs (Trinity Prep)
  Alex Kehoe            FS      Fr        Saint Petersburg (Saint Petersburg)
* Mary Elizabeth King   FL      Jr   **   Duluth, GA (Saint Pius X Catholic)
  Robin Landy           FL-IM   Fr        Jacksonville (Mandarin)
* Kendall McIntosh      FS      Fr        Palm Harbor (Palm Harbor)
* Blaire Mulka          D       Fr        Wellington (Saint Andrews)
* Caroline Neil         BR-IM   So   *    Winston-Salem, NC (Reagan)
* Caroline Page         BK-FL   So   *    Pace (Pace)
* Natalie Pierce        BR      Fr        Bloomfield Hills, MI (Detroit Country Day)
* Sami Pochowski        BR      Jr   **   Muskego, WI (Muskego)
* Haley Powell          FS-BK   Sr   ***  Mooresville, NC (Lake Norman)
  Krissa Robinson       FL      Fr        Fort Lauderdale (University School of Nova SE)
* Brenna Ruth           FS      Fr        Boca Raton (Saint Andrews)
* Alexi Smith           FS-FL   Fr        Lawrenceville, GA (Archer)
* Bianca Spinazzola     BK-FL   Jr   **   Narragansett, RI (Narragansett)
* Katy Stringfield      FS      So   *    Waynesville, NC (Tuscola)
* Daniella Van den Berg FS      Fr        Weston (The Sagemont School)
* Lydia Ware            FS-IM   So   *    Jacksonville (Bishop Kenny)
* Katrina Young         D       Sr-R ***  Shoreline, WA (Shorecrest)

2015-16 Roster - By Name

L
T                                    PY
R Name                  Pos     Cl   Ltr  Hometown (Prior School)
-------------------------------------------------------------------------------------
* Ariel Barber          FS-BK   So   *    Meadowbrook, PA (Abington Senior)
  Chelsea Britt         FL-BK   Jr   **   Orlando (Boone)
* Meg Brown             BK-FL   Fr        Chelmsford, MA (Chelmsford)
* Josie Cuda            FS      Sr   ***  Bluffton, SC (Hilton Head Island)
* Summer Finke          FS-IM   Fr        Clearwater (Countryside)
* Cassidy Gebhart       D       Fr        Spring, TX (Klein Oak)
* Caroline Gerhardt     D       So        Jacksonville (Stanton)
  Alexia Gonzalez       D       Jr   **   Tampa (East Lake)
* McKenna Harris        BR      So        Saint Petersburg (Saint Petersburg)
  Colby Harvey          FL-FS   So   *    Cape Elizabeth, ME (Waynflete School)
* Lauren Hine           FS      Sr   **   York, PA (Commenwealth Connections Acdmy)
* Fabiana Ingram        FS-BK   Fr        Wellington (Suncoast)
* Madison Jacobi        FS-BK   Sr   ***  Acworth, GA (Harrison)
* Leila Johnston        FS      Fr        Bar Harbor, ME (Mount Desert Island)
  Mary Elizabeth King   FL      Sr   ***  Duluth, GA (Saint Pius X Catholic)
* Blaire Mulka          D       So   *    Wellington (Saint Andrews)
* Caroline Nava         FS-FL   Fr        Sea Ranch Lakes (Westminster Academy)
* Caroline Neil         BR-IM   Jr   **   Winston-Salem, NC (Reagan)
* Caroline Page         BK-FL   Jr   **   Pace (Pace)
  Lauren Peavy          BR      Fr        Tallahassee (Chiles)
* Natalie Pierce        BR      So   *    Birmingham, MI (Detroit Country Day)
* Sami Pochowski        BR      Sr   ***  Muskego, WI (Muskego)
* Natalie Purnell       BR-IM   Fr        Manassas, VA (Stonewall Jackson)
* Gracie Redding        FL-FS   Fr        Ocoee
* Brenna Ruth           FS      So   *    Boca Raton (Saint Andrews)
* Alexi Smith           FS-FL   So   *    Lawrenceville, GA (Archer)
* Bianca Spinazzola     BK-FL   Sr   ***  Narragansett, RI (Narragansett)
* Katy Stringfield      FS      Jr   **   Waynesville, NC (Tuscola)
* Lydia Ware            FS-IM   Jr   **   Jacksonville (Bishop Kenny)